Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lucas napisał:

No ale nikt nie zrobil z Nuggets naszych (czy tez Nuggets RL) faworytów #1 do tytułu, jednak zarówno RL, jak i u nas to zespol z jakimis tam szansami na tytuł, choc glowni faworyci sa inni. 

bliżej im do odpadnięcia w 1 rundzie z dallas (i tu faktycznie można mówić o realnej szansie), niż do wygrania mistrzostwa.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

ogolnie ze zdziwieniem traktuje ta relacje denver i misrzostwa co poniektorych

zesrałeś się o to jakbym to ja napisał o przynajmniej realnym faworycie do majstra

żebyś był taki aktywny jak trzeba było oddać głosy, a nie kopiować po kimś i pi*****ić o "algorytmie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

bliżej im do odpadnięcia w 1 rundzie z dallas (i tu faktycznie można mówić o realnej szansie), niż do wygrania mistrzostwa.

Jokić zagrał top3 debiutów w PO ever, skład jest mocniejszy i bardziej doświadczony, rzeczywiście mają się obawiać Mavs bez hca niż mierzyć jak najwyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jokić zagrał top3 debiutów w PO ever, skład jest mocniejszy i bardziej doświadczony, rzeczywiście mają się obawiać Mavs bez hca niż mierzyć jak najwyżej

jak trafią na OKC to może być realne sanie już w pierwszej rundzie, znowu; MAVS akurat do klepnięcia luźno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Dla mnie beGM Denver to jest czarny koń w walce o misia. Na ten moment patrząc na formę i kontuzje to spokojnie bym postawił na ich udział w WCF. Są na pewno w czwórce ligi jak dla mnie za Bucks, Lakers i Knicks.

I to jest rzetelne spojrzenie choć konkurencja ma przewagę i jeżeli zobaczymy serie LBJ lub/i ABC 4:0/4:0/4:0 to pozamiatane. Ale .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Ignazz napisał o szansie w sprzyjających okolicznościach, a nie o realnym faworycie do majstra

multum sprzyjających okoliczności (czyt. przede wszystkim kontuzje lbj'a, davisa, giannia, leonarda) nie wspominając o dalszych powoduje, że rozważania pod kątem realności mijają się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Denver z beclown to WCF jest realnym sufitem z szansą na upside (brak stopera na LBJa ukłuje mocno) w wypadku problemów zdrowotnych (akurat brak Ingrama i Rusella to byłoby wzmocnienie LOL) natomiast nie wymieniałbym tak od razu Knicks w top 4ligi jak @Eld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

multum sprzyjających okoliczności (czyt. przede wszystkim kontuzje lbj'a, davisa, giannia, leonarda) nie wspominając o dalszych powoduje, że rozważania pod kątem realności mijają się z celem.

Nie wymieniłem tych okoliczności bo kontuzja lidera to każdego przewraca ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Tyle samo mozna o Twoich Knicks powiedzieć.

kazda minuta pozagarbage dla kogoś z duetu TJ - Jevon powinna być traktowana jak zaciskana na szyi lina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Dla mnie beGM Denver to jest czarny koń w walce o misia. Na ten moment patrząc na formę i kontuzje to spokojnie bym postawił na ich udział w WCF. Są na pewno w czwórce ligi jak dla mnie za Bucks, Lakers i Heat/Raptors/Timberwolves/NaPewnoNieKnicks/Rockets/Magic/Hornets/76ers.

Poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

a co do Denver z beclown to WCF jest realnym sufitem z szansą na upside (brak stopera na LBJa ukłuje mocno) w wypadku problemów zdrowotnych (akurat brak Ingrama i Rusella to byłoby wzmocnienie LOL) natomiast nie wymieniałbym tak od razu Knicks w top 4ligi jak @Eld

W zdrowiu czemu nie? Ale zdrowia zabrakło. KI po operacji ma się dobrze i wróci za rok. Można żartować ze to wzmocnienie ale posypała się rotacja w dół. 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Poprawiłem.

Magic z KATem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.