Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ignazz napisał:

Tytuł Panie. 

?

Jrue raczej na gienialna forme w Pels nie ma co liczyć, w tamtych PO męczyłem się z CP3 Zachiem i Aytonem na ławce, potrzebowałem 7 spotkań z hca by w ogóle awansować

w tym po genialnym trymestrze ze zgranym rosterem bez jakiś wiekszych urazów nawet pewnych 19W nie zrobiłem 

Jok w lutym robił 25ppg na 62% zobaczymy na co to się przełozy, ale mistrzostwo? nie sądze choć na pewno nie złożę broni jak rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie to @LeweBiodroSmoka  

czyli odjeżdżasz. ;))))))))

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

?

Jrue raczej na gienialna forme w Pels nie ma co liczyć, w tamtych PO męczyłem się z CP3 Zachiem i Aytonem na ławce, potrzebowałem 7 spotkań z hca by w ogóle awansować

w tym po genialnym trymestrze ze zgranym rosterem bez jakiś wiekszych urazów nawet pewnych 19W nie zrobiłem 

Jok w lutym robił 25ppg na 62% zobaczymy na co to się przełozy, ale mistrzostwo? nie sądze choć na pewno nie złożę broni jak rok temu

No nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

No nie

marzyć można, ale rl Nuggets musieliby zagrać o wiele lepsze PO niż rok temu, w zasadzie to 6-7 gier w WCF dałoby mi realną, prawdziwą szanse na tytuł

a droga do tego dluga, mamy marzec, wiele się może zdarzyć

doceniam Iggy, ale faworyci są inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w sensie 1 seed jebno? nie ma szans

Raczej wejdą do NBA Finals, a nie wynik RS :P

IMO nie ma co Denver odbierac szans, choc faworytem sa Bucks (jesli Giannis da radę w Playoffs) i Lakers (bo mają LeBrona, choc te Ingramy i Russelle musza byc mocno analizowane w wypadku Playoffs, bo opcje 3-4 to taka Sota ma lepsze, a Denver lepszy fit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Alonzo napisał:

Oubre u mnie przecież i tak tylko stał na boisku i dłubał w nosie przez 30min. zatem każdy gracz, który broni z pozycji sf to u nas nad nim upgrade wg BeGMowej Starszyzny ;)

You're better than that.

59 minut temu, Alonzo napisał:

Noel musi grać około 25min. a czasami więcej (może i 30min.) w zależności od przeciwnika.

Tzn że +20 minut grają te wynalazki Silva i Pelle? Nie wiem czy oni łącznie tyle minut zaliczyli w T3, a mamy ćwiartkę za sobą. Noel robi średnio póki co 6 fauli w 26 minut, więc tak tylko zgłaszam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

i wierzysz, że znajdzie się większość wśród gm'ów, którzy myślą podobnie?

Oczywiście że tak. Oczywiście niestety potrzeba do tego świetnych PO rl Nuggets i co najmniej niezłej gry w PO takich gości jak Ingles, ale jest to realne. Akurat ta drużyna mocno bazować będzie na rl Nuggets co może być dla niej zarówno atutem jak i gwoździem do trumny. Póki co bym ich nie skreślał - to na pewno drugi tier jeśli chodzi o szanse ale jeśli zakładamy, że u nas może wygrać tak jak w RL NBA czarny koń w typie zeszłorocznych Raptors, to czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W sensie wygraja wcf

ekhm

Nuggets przegrywają wszystkie statement games w RS od czasów gdy ponad rok temu wygrali z  Dubs po bloku Juancho, właśnie dostali wpierdol od LAC, którzy obnażyli ich wszystkie wady

za Denver dam się pokroić, ale to nie znaczy, że latam w obłokach, raczej z pokorą podchodzę do naszych szans na najwyższe laury, bo póki co niczego nie udowodniliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Oczywiście że tak. Oczywiście niestety potrzeba do tego świetnych PO rl Nuggets i co najmniej niezłej gry w PO takich gości jak Ingles, ale jest to realne. Akurat ta drużyna mocno bazować będzie na rl Nuggets co może być dla niej zarówno atutem jak i gwoździem do trumny. Póki co bym ich nie skreślał - to na pewno drugi tier jeśli chodzi o szanse ale jeśli zakładamy, że u nas może wygrać tak jak w RL NBA czarny koń w typie zeszłorocznych Raptors, to czemu nie?

raptors nie byli czarnym koniem

ogolnie ze zdziwieniem traktuje ta relacje denver i misrzostwa co poniektorych, no ale coz. za 2 miesiace przyjdzie zweryfikowanie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Jak mi KAT nie wróci, to raczej niczym Was nie przekonam :) U mnie to jest kluczowa kwestia. 

bzdura, nie bez powodu KAT to 1 way unicorn, tylko obudowa jego taka sobie :D 

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Kelly Oubre ma po sezonie. Nawet nie będę go umieszczał w playoffowej rotacji.. :( W tamtym roku walczyłem o niego, bo powinien grać, teraz raczej temat zamknięty..  

meniscus, teoretycznie powinien zdążyć na koniec sezonu, ale jeżeli zostanie posadzony powinno wpłynąć to pozytywnie na kulturę Magic ;) 

55 minut temu, Qcin_69 napisał:

 jakbyś miał wybierać Leonard czy Olynyk, to kto ma większy impact na grę Heat? 

jeśli mowa o rl Heat to still Leonard, bo przy nim Bam może być w 100% sobą :) natomiastto jeden z niewielu takich przypadków

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

marzyć można, ale rl Nuggets musieliby zagrać o wiele lepsze PO niż rok temu, w zasadzie to 6-7 gier w WCF dałoby mi realną, prawdziwą szanse na tytuł

a droga do tego dluga, mamy marzec, wiele się może zdarzyć

doceniam Iggy, ale faworyci są inni

Ale ja to właśnie napisałem stad słowo niespodzianka. Seed#1 z narracja o HCA i uniknięciu ciężkich półfinałów / super gry nie tylko rl rl Denver ale conajmniej Jrue ( np pokazującego się fantastycznie vs rl Lakers co nie jest niemożliwe gdy się patrzy co grają Bradley i Green ) oraz przebudzenie Inglesa. 
Aby pobić talent przeciwników obawiam się ze są to warunki łączne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Noel robi średnio póki co 6 fauli w 26 minut, więc tak tylko zgłaszam wątpliwości.

No to jest niestety fakt. Wkur*iające jest to mocno, choć można by było to zrzucić na karb tego, że się mega stara w D. Czasami trochę aż za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo pamiętaj też, że w OKC jest w miarę stały podział rotacji tj Adams 30 Noel 18 i taki model też tutaj możesz stosowac, bo jak Adams wylatuje to jest ~ Noel 30 Muscala 18 + Mike coś tam na PF czasem pyka, ale ja tylko sugeruję, bo chcę syf na wschodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.