Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Pacers przeskoczą Cavs, ale różnica w pierwszym trymestrze była za duża, w drugim nadrobiłeś za mało i teraz nie masz na czym ugrać tej różnicy. Nikt nie wszedł poziom wyżej, więc pewnie znowu zakręcisz się w okolicach dwóch zwycięstw więcej.

 

 

W sytuacji w ktorej cavs maja najlatwiejszy terminarz w lidze a pacers jeden z najtrudniejszych to pacers moga byc 2 winy nad cavs tylko u Ciebie. U tych ktorzy biorac pod uwage terminarz cavs beda lekko nad pacers ( a po bilansach cavs czy magic z 1t i 2t widac jakie duze jest znaczenie terminarza w glosowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji w ktorej cavs maja najlatwiejszy terminarz w lidze a pacers jeden z najtrudniejszych to pacers moga byc 2 winy nad cavs tylko u Ciebie. U tych ktorzy biorac pod uwage terminarz cavs beda lekko nad pacers ( a po bilansach cavs czy magic z 1t i 2t widac jakie duze jest znaczenie terminarza w glosowaniu)

 

Czyli patrząc na terminarz i coraz to nowe problemy Lakers chyba Jasiek mnie jednak nie dogoni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zwłaszcza, że świetnie wrócił po kontuzji Love, przypomina znowu o sobie wielki DeRozan, więc bardziej to Bulls będą kradli dodatkowe zwycięstwa.

 

Dodatkowo:

 

Wrócił LeVert w Nets

Drummond w Hawks świetnie gra

Wrócił Dragić w Hornets

 

Tu też może przybyć W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns ostatnio wygrywają bez Warrena, wiec jak przeszkadzał w tanku :>

No od kontuzji warrena suns przegrali 13 meczow z rzedu srednia roznica 16 punktow. Choc ostatnio zlapali wiatr w zagle rzeczywiscie:)

Czyli patrząc na terminarz i coraz to nowe problemy Lakers chyba Jasiek mnie jednak nie dogoni :)

Nie ma opcji, lakers moga co najwyzej spasc z 4 miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby Wiem ze raczej nie dogonię ale będę walczył. Wg mojej rozpiski statystycznej mam lepszy team ale no terminarz odegra tu kluczowa role pewnie. Z tym ze jeszcze jakis McCollum czy Collison moze opuścić jakieś mecze, wiec nie wszystko przesadzone ;)

 

Ja tylko neguje niepotrzebna propagandę chłopaków. Gibson i próbka 3 meczy na Centrze, w tym dwa przeciwko Knicks w realu. Fajnie ze se natrzepal punktów w 3 meczach ale to o niczym nie świadczy. Wypominanie jednego słabszego punktowo meczu Lamba mimo ze w tym trymestrze jest lepszy niż w pozostałych. Jakieś gadki o problemach na mojej lawce gdzie dwóch graczy wyraźny progress robi a reszta gra swoje ( Ilyasova progress oraz Galloway to progress wobec Ferrella). Gadka o dobrym meczu Osmana i pominięcie dwóch beznadziejnych poprzednich.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko neguje niepotrzebna propagandę chłopaków. (1.) Gibson i próbka 3 meczy na Centrze, w tym dwa przeciwko Knicks w realu. Fajnie ze se natrzepal punktów w 3 meczach ale to o niczym nie świadczy. (2.) Wypominanie jednego słabszego punktowo meczu Lamba mimo ze w tym trymestrze jest lepszy niż w pozostałych. (3.) Jakieś gadki o problemach na mojej lawce gdzie dwóch graczy wyraźny progress robi a reszta gra swoje ( Ilyasova progress oraz Galloway to progress wobec Ferrella). (4.) Gadka o dobrym meczu Osmana i pominięcie dwóch beznadziejnych poprzednich.

 

1. Nie rozumiem co jest złego w meczach przeciwko Knicks w realu. Turner w takich meczach rzucił raz 8 a raz 24 punkty, średnio mniej niż Gibson. Dodatkowo Turner przeciwko Jordanowi w Dallas - 12 pkt, 3 zb. Jeśli mówimy, że to tylko przeciwko Knicks, to wychodzi na to że Turner sobie z nimi radzi dużo gorzej. Czy to znaczy że jest gorszym zawodnikiem? Gibson wychodzi 3x na centrze i 3x robi ponad 20pkt, to nie jest błąd statystyczny.

2. Nie wypominam słabszego meczu Lamba, tylko pokazuję, że tak jak Bazemore może się wyłączyć. Znowu nie rozumiem czemu można wypomnieć Kentowi słaby mecz (i to w oddzielnym, tylko do tego przeznaczonym poście) a Lambowi nie? :smile:

3. No cóż - u mnie z ławki wejdą: Rozier (pewniak w Celtics), Bazemore (24 min w Atl, ewentualnie przy absencji Warrena będzie w s5), Dedmon (podobnie), Osman (po 35 min w Cle), natomiast u Ciebie Ilyasova ostatnio DNP-CD (jeśli się to utrzyma to fatalny znak), Theis jakieś ogryzki ostatnio, Chandler nie istnieje. Tylko Joseph i Galloway grają powyżej 20 minut w real NBA. Trochę to mało, nawet jeśli wszyscy rozumiemy że to inne drużyny i tu by grali więcej. Nie ma też co porównywać do tego nieobecności House'a, który gdyby nie to że nie chce grać za ochłapy i woli sobie przeczekać i dostać fajny kontrakt w offseason to by był podstawowym zawodnikiem Houston. Okej, można go różnie oceniać i G-league to nie NBA ale wielu z graczy obecnej NBA tam zaliczało epizody i nie byli tam mimo wszystko najlepsi.

4. Może dlatego że nic poza skutecznością nie było w nich beznadziejnego. W obu zagrał powyżej 35 minut w zaciętych meczach, czyli chyba dawał coś drużynie? Dodatkowo, jeśli patrzymy na dwa wcześniejsze to spójrzmy jeszcze dalej - ostatnie 10 meczów - średnie: 14,4 pkt, 5,5 zb, 4 as, 0,7 prz, 1,4 str, 45% z gry. Hmm... nieźle jak na rezerwowego w beGM Cavs, ja bym się go raczej nie czepiał ;)

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie wysyp różnych u nas tłumaczeń shot downow to tym bardzie mimo wszystko zaliczyłbym House jako dobrego rotacyjnego grajka w nba. On ma nawet lepsze wytłumaczenie niż ktoś z pogranicza zdrowy/ kontuzja.

 

U mnie bardzo uważnie będę liczył kwestie między oboma zespołami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można. Po pierwsze kto będzie oglądał g-League, a po drugie tam jest jednak lekko inny poziom i presja etc

 

Z drugiej strony zaliczenie z automatu jego życiowych statystyk z dotychczasowego sezonu może skrzywdzić Pacers, bo nie wiadomo czy utrzymałby ten poziom.

 

Jeśli jednak latem podpisze gdzieś kontrakt i będzie grał jeszcze lepiej/tak samo to obniżanie mu statow skrzywdzi Cavs.

 

Ciężka decyzja w sumie, ale przez to, ze nie mamy wpływu na graczy jak irl zespoły to tego nie unikniemy. To samo jest z debiutantami w sumie m ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bardzo nie skupiał na Housie - to bardzo wartościowy zawodnik ale tylko jeden trybik w maszynie jaką jest beGMCavs :D Jeśli jego obecność doda Cavs jakieś zwycięstwo to super, jeśli nie to się nie załamujemy bo każdy wie, że House jest przydatny i po prostu nie będzie dziury w minutach do rotacji :) Szczęśliwie w Cavs jest aż 9 zawodników spokojnie łapiących się do rotacji realnych drużyn (+ właśnie House), których są mocnymi elementami, więc nie obawiam się o realistyczne podejście głosujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila cvbe bo wymieniasz swoja ławkę rezerwowych, a nadal nie wiem kto gra w s5 pod nieobecność warrena? Przestań wchodzić w buty poprzedniego gm-a goebbelsa i negowac fakt ze warren jeszcze dwa tygodnie temu nie miał pozwolenia na treningi. Przecież gdyby to był shutdown to by trenował chyba, prawda ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie ma to żadnego znaczenia, kto gra w S5 ale prawdopodobnie w wypadku decyzji o kontuzji Warrena będzie to Bazemore. Co to zmienia? Nadal mam na ławce 4 graczy, którzy w swoich klubach pełnią ważne role (z ławki lub w s5). Rozier, Osman, Dedmon, House. Dodatkowo piątka Collison, McCollum, Bazemore, Gibson, Jordan, nawet bez Warrena wygląda bardzo solidnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila cvbe bo wymieniasz swoja ławkę rezerwowych, a nadal nie wiem kto gra w s5 pod nieobecność warrena? Przestań wchodzić w buty poprzedniego gm-a goebbelsa i negowac fakt ze warren jeszcze dwa tygodnie temu nie miał pozwolenia na treningi. Przecież gdyby to był shutdown to by trenował chyba, prawda ?

Nba w zeszlym roku zaczela wlepiac kary za niegranie zdrowymi graczami wiec gdyby trenowal to by musial grac. Dlatego albo jest " uraz " albo granie jak pelicans davisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to udowodnij fluber jakos ze jest zdrowy albo przestań siać ferment. Masz jakieś insiderskie info lepsze niż wszystkie strony o NBA ? Bo jakos nikt nic nie mówi o tym co tu piszesz? I wytłumacz jak Warren przeszkadzał w tankowaniu skoro z nim mieli jakieś 13-40 na oko ?

Chwilowo nie ma to żadnego znaczenia, kto gra w S5 ale prawdopodobnie w wypadku decyzji o kontuzji Warrena będzie to Bazemore. Co to zmienia? Nadal mam na ławce 4 graczy, którzy w swoich klubach pełnią ważne role (z ławki lub w s5). Rozier, Osman, Dedmon, House. Dodatkowo piątka Collison, McCollum, Bazemore, Gibson, Jordan, nawet bez Warrena wygląda bardzo solidnie :)

House g-league player na ten moment wiec takie 0,5 gracza, bo nie ma go jak ocenić w tym trymestrze.

Bazemore strasznie chimeryczny w ataku w tym sezonie a zwłaszcza po powrocie do kontuzji.

Cedi to jeden z najsłabszych graczy w obronie w NBA co będę udowadniał później.

 

Coś krótka ta rotacja na III trymestr, jak dodamy do tego pojedyncze nieobecności Dedmona oraz Jordana. A fluber pisał o problemie bogactwa, mi wychodzi ze w niektórych meczach grasz w 7,5 gracza ;) z czego jeden ma ujemny wpływ na wyniki słabiutkich Cavs. (Spójrz w on/off raz jeszcze sobie)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to udowodnij fluber jakos ze jest zdrowy albo przestań siać ferment. Masz jakieś insiderskie info lepsze niż wszystkie strony o NBA ? Bo jakos nikt nic nie mówi o tym co tu piszesz? I wytłumacz jak Warren przeszkadzał w tankowaniu skoro z nim mieli jakieś 13-40 na oko ?

House g-league player na ten moment wiec takie 0,5 gracza, bo nie ma go jak ocenić w tym trymestrze.

Bazemore strasznie chimeryczny w ataku w tym sezonie a zwłaszcza po powrocie do kontuzji.

Cedi to jeden z najsłabszych graczy w obronie w NBA co będę udowadniał później.

 

Coś krótka ta rotacja na III trymestr, jak dodamy do tego pojedyncze nieobecności Dedmona oraz Jordana. A fluber pisał o problemie bogactwa, mi wychodzi ze w niektórych meczach grasz w 7,5 gracza ;) z czego jeden ma ujemny wpływ na wyniki słabiutkich Cavs. (Spójrz w on/off raz jeszcze sobie)

Nie da się tego udowodnić, ale info sprzed ponad miesiąca było następujące:

Warren has been sidelined since January 24th, when coach Igor Kokoskov said the team would be shutting him down for 2-3 weeks. It's been two weeks, but the Suns may choose to play it safe and hold him out

 

Rada będzie decydować o shutdownach.

 

Warren jest plusowy w on/off, więc to chyba zamyka temat.

 

Cedi Osman rok temu był plusowym obrońcą finalistów NBA. To, że Cavs mają wywalone na obronę w tym sezonie ( najgrosza defensywa w historii NBA) nie sprawiło, że Osman stał się nagle złym obrońcą. Ludzie nie są głupi Ronnie, nie wmówisz im, że Osman to najgorszy obrońca w historii ligi:)

 

Skoro Theisa grającego 11MPG liczysz jako gracza to w Cavs powinieneś doliczyć Wallace'a i Randle'a, co daje 12 ludzi regularnie grających w NBA w tym sezonie. Nie 7,5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cedi Osman rok temu był plusowym obrońcą finalistów NBA. To, że Cavs mają wywalone na obronę w tym sezonie ( najgrosza defensywa w historii NBA) nie sprawiło, że Osman stał się nagle złym obrońcą.

 

Skoro Theisa grającego 11MPG liczysz jako gracza to w Cavs powinieneś doliczyć Wallace'a i Randle'a, co daje 12 ludzi regularnie grających w NBA w tym sezonie. Nie 7,5. 

 

Ała, nie zdążyłem a miałem pisać dokładnie to samo...

 

Co do House'a to na szczęście każdy ma swój rozum i każdy wie, że House w Cavs z takim kontraktem jest bardzo szczęśliwym zawodnikiem i nie musi się tułać po g-league tylko gra na max swoich możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego udowodnić, ale info sprzed ponad miesiąca było następujące:

Rada będzie decydować o shutdownach.

 

Warren jest plusowy w on/off, więc to chyba zamyka temat.

 

Cedi Osman rok temu był plusowym obrońcą finalistów NBA. To, że Cavs mają wywalone na obronę w tym sezonie ( najgrosza defensywa w historii NBA) nie sprawiło, że Osman stał się nagle złym obrońcą. Ludzie nie są głupi Ronnie, nie wmówisz im, że Osman to najgorszy obrońca w historii ligi:)

 

Skoro Theisa grającego 11MPG liczysz jako gracza to w Cavs powinieneś doliczyć Wallace'a i Randle'a, co daje 12 ludzi regularnie grających w NBA w tym sezonie. Nie 7,5.

Fluber glupolu jeden. Kokoskov mówił tez później ze rehabilitacja idzie powoli i ze nie dopuścili go jeszcze do treningu i jest ograniczony do „light shooting”. Wiec jak cytujesz jakiś raport to bądź konsekwentny i cytuj wszystkie a nie wybierasz sobie te które ci pasują.

 

Warren jest plusowy w on/off ok, ale jak on przeszkadza w tanku powiedz, skoro drużyna z nim czy bez niego miała i ma drugi najgorszy bilans w NBA?

 

O osmanie pogadamy sobie pozniej, ale podwazycbjego beznadziejnego on/off w słabiutkich Cavs nie masz jak i tyle. Wmawiaj se ze to przez to ze Cavs maja wywalone, ale nie licz ze reszta gm-ow da się na to nabrać ;)

 

Skoro rozmawiam z cvbe i wymienia mi kim bedzie grał, wymienia dziewięciu graczy to się nie wpierdalaj miedzy wódkę a zakąskę i nie wyjeżdżaj z jakimiś kasztanami. Dobrze wiem ze ma tych graczy, ale nie zamienił ani słowa na ich temat w rozmowie ze mna, wiec chyba nie bedzie nimi grał. Gamechangerzy to tez jacyś nie są, a Theis jest bardzo plusowy w Celtics gdy tylko dostanie szanse. Skoro wymieniacie House’a jako gracza stałej rotacji i takiego pewniaka do dobrej gry to chyba jakiekolwiek zarzuty do Theisa są zbędne tutaj.

 

Fluber naprawdę nie wiem po c*** ty stosujesz te swoje brudne zagrywki typu : wrzucenie jednego raportu z początku kontuzji, zignorowanie pozostałych z późniejszego okresu i dodanie na sam koniec tekstu „ Warren jest plusowy w on/off wiec zamyka to chyba temat”. Kogo ty chcesz omamić ? Nie rob z ludzi idiotów powtarzam ci po raz kolejny, takie gierki psychologiczne to sobie w stosunku do swoich dzieci stosuj a nie do nas.

 

Jak się nie da udowodnić to chyba TO zamyka temat, a nie twoje goebbelsowskie wybiórcze raporty, co nie?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.