Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A nie k****, korekta, widzę ze Pelicans dałeś w pierwszym tierze, albo to zmieniasz albo odchodzę z gry, dość mam takich brudnych gierek i matactw !!

 

Gdzie k**** Rzym, a gdzie Krym.

 

Davis, Griffin, Hield tylko przypomnę. A ty ze swoim Lillardem wyglądasz jak kmiot ;)

 

Co Pels mają jakiś TOP5 terminarz najłatwiejszy w lidze? Sam nie uwzględniam, ale postaram się uwzględnić w opisie, by utrzeć nosa Jaśkowi :D

 

Bledsoe tylko 17,5 baniek za sezon? To przegrałem jeden wpis w jasnowidzu. Myślałem, że przy takim sezonie to raczej koło 25 dostanie spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie k**** Rzym, a gdzie Krym.

 

Davis, Griffin, Hield tylko przypomnę. A ty ze swoim Lillardem wyglądasz jak kmiot ;)

 

Co Pels mają jakiś TOP5 terminarz najłatwiejszy w lidze? Sam nie uwzględniam, ale postaram się uwzględnić w opisie, by utrzeć nosa Jaśkowi :grin:

 

Bledsoe tylko 17,5 baniek za sezon? To przegrałem jeden wpis w jasnowidzu. Myślałem, że przy takim sezonie to raczej koło 25 dostanie spokojnie.

 

Lillard król, Davis c*** :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nas nie ma takiej opcji.

 

Chyba, że byśmy powtórzyli casus Covingtona przez głosowanie, ale to wątpliwy scenariusz, bo zaraz poleci masa tych extension. Covington jednak był specyficznym kontraktem i dlatego tam furtka powstała.

a na jakiej zasadzie ja przedłużałem Harriska, birdy po rookie kontrakcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie oglądnąłem mecz Minnesoty z Indianą na spokojnie - KAT w 1qw. przegrał z całą Indy nieznacznie 23-26 (w 1qw było 35-26). Sfrustrowany Turner nie istniał.  - 3pkt. 1zb. w 23min. mając cały czas problem z faulami. Szybko też na ławce usiadł O'Quinn, który tez sobie z KATem nie radził. Indy grała wtedy Tadziem Youngiem i TJ Leafem, który w sumie grał najlepiej z wysokich Pacers. 

Gdyby KAT miał w realu takie wsparcie jak u nas w beGM.. ehhhh... Wiggins jest tragiczny..

 

Wracając do graczy beGM Magic - sfrustrowanego Younga uspokajał Wesley Matthews, który jest dobrym duchem tej drużyny. Widać, że jak gra w drużynie z charakterem, walczącej o coś, to jest bardzo wartościowym graczem i wnosi dużo dobrego do drużyny, dbając w niej o atmosferę. A odnośnie jego stats, to trafia od momentu pojawienia sie w Indianapilos po ponad 3 trójki - a ostatnio - 7,5, 4, 6 i 3. Oczywiście przekłada się to na punkty, m.in. w w/w meczach - 24, 14, 14, 20 i 12.

 

Szkoda, że u nas w 2T był postrzegany przez pryzmat notorycznych plotek transferowych z Mavs oraz krótkiego epizodu w tankujących Knicks. Oceniając jego grę w beGM warto bardziej się sugerować jego grą w Indy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragić ma na razie chyba restrykcje minut w teamie walczącym o PO, więc nie panikuję. :] Markkanen robi 26-13 na 60%TS w trzecim trymestrze na razie. :grin:

 

No i Goran jest d2d znowu. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podpisanie Haslema w Magic nie jest trochę bez sensu?

 

Chyba Alonzo zapomniał, że nie prowadzi Heat. Ten gest trochę tutaj traci na jakości.

Ty masz Marcus swoją wizje drużyny, a ja swoją.

 

UD pochodzi z Miami i grał tam cala karierę. 

Do teraz.

 

On nie przeszedł jeszcze na emeryturę i czuje się cały czas przydatny - może już nie podczas gry, ale z pewnością podczas treningów i codziennego przebywania razem, gdzie może mieć wpływ na kształtowanie młodej wschodzącej podkoszowej Gwiazdy Orlando - KATa. 

 

Pamiętaj, że Orlando to też Floryda i ma blisko do domu, jakby co. GM prowadzący Orlando (czyli moja skromna osoba) jest związany cała karierę UD z Miami, zatem mamy tu pewne powiązanie ;) UD jeszcze całkiem niedawno grał zresztą w drużynie razem z McGruderem i Ellingtonem.

Nowy GM kontynuuje zamysł Dnc i buduje kulturę klubu. Jeżeli Haslem się zgodzi, a GM Heat nie będzie miał nic przeciwko temu, po zakończeniu kariery, planujemy zaproponować mu pracę w sztabie drużyny z Orlando, a jego głównym zadaniem będą treningi indywidualne z KATem. ;)

 

Pojawiły się już informacje w florydzkiej prasie, że Haslem zastanawia się, czy czasami nie zostać na jeszcze jeden sezon. 

Myślisz Marcus, że to mój urok osobisty  i zdolności negocjacyjne zadecydowały o tym, że UD rozważa jeszcze jeden sezon? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.