Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież KAT ma bardzo dobre statystyki jeśli chodzi nawet o zwykły TS%, w zaawansowanych też z grubsza wygląda jako jeden z najlepszych graczy po atakowanej stronie. W obronie też się poprawił, nie wiem jak wam wychodzi że jego gra jest lepsza od statystyk albo że źle wypada w zaawansowanych. Jak już się rzuca takie stwierdzenia to fajnie to jakoś uargumentować :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo jest dobry. Wysoko licytuje aby było z czego schodzić :grin:.

 

Jak dostanę te 24-3 to jedna z tych trzech porażek może być z Orlando. A co mi tam. Jestem fanem Mitchella to wpuszczę na Was Kantera i Dante!

KAT lubi grać przeciwko Adamsowi :)

 

W 1T pisałem, że młode drużyny dobrze wchodzą w sezon regularny - u nas niestety to nie miało miejsca. 

 

Tak Eld widzę tych Magic  - bardzo dobra atmosfera, ogólnie zdrowie dopisuje (niby nie ma w 11 meczach Lowrego, ale Mitchell sobie poradzi, co doskonale wiemy -> patrz kontuzja Rubio).

 

Może powinienem to skromnie napisać.. jestem w 2Tierze, to proszę dajcie mi 15-17 wygranych, bo takie są matematyczne wskaźniki.

 

Wg mnie nasi beGMowi Orlando Magic byliby jedną z najsilniejszych drużyn w sezonie regularnym. W playoffs szczytem moich marzeń jest awans do II rundy, ale w regularze..? Dnc stworzył samograja.. Ponad 110pkt tylko 6 graczy. W reau Mitchell jako debiutant rozjechał Oklahome w I rundzie playoffs przed rokiem. KAT może i wymięka w playoffs, ale w realu nie jest dużo gorszy od Joka, a u nas zaraz go do Kantera będą porównywali ;) Aaron Gordon jako 3, czy 4 opcja w poukładanej perspektywicznej drużynie!!! Gdzie mu będzie lepiej? Kuzma notujący 19,5pkt. Jasne, że jest słaby w obronie, ale czy mam prawo do ukrywania jakiegoś gracza w obronie, czy Orlando to nie przysługuje? Gra z nim albo Gordon, albo McGruder i spore minuty Zeller (a ten to broni za dwóch akurat) lub Kosta, który akurat bronic solidnie potrafi. 

 

Mówimy o drużynie, która jak nie zniszczą jej kontuzje, to ma niesamowity upside!!! Tu nie ma kontuzji lidera. Tu nie ma wyprzedawania połowy podstawowego składu. Chłopaki zostali poinformowani, że będą ze sobą grali latami. Proszę - weźcie to pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Lowry?

Lowry wnosi doświadczenie, spokój, rozegranie, jest ważnym graczem w kluczowych momentach spotkania, ale liderzy to Mitchell i KAT ;)

 

Odnośnie Joka - nie chodzi mi o dyskusje nad wyższością jednego nad drugim, bo w tym momencie biorę oczywiście Joka (ale psssst..  nie mówcie o tym KATowi ;)  ) natomiast przyszłościowo temat jest otwarty, bo obaj są na samym początku swoich karier. Nuggets zresztą maja dużo lepszą drużynę od Minnesoty. 

 

Natomiast samemu KATowi kibicuje dopiero od jesieni (jak wszedłem do beGM) i nie będę ukrywał, że  wcześniej mnie nie bardzo interesował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis NY krótki ale po co wspominać Pau Gasiła i CJ Milesa dwóch topowych bottom graczy to nie wiem.

 

Jakiś wysyp skróconych opisów ogólnie. Rozumiem wypadki losowe i kwestie rodzinne ale tak na ostatni moment robić szkieletowy opis złe wróży na przyszłość

Naszej grze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooden swoich opisem chyba zakpił sobie z bajek człowieka morza o doskonałym ficie Rubio - Irving ;)

 

Na RS świetnie to rozpisane, aczkolwiek pytanie się rodzi w tej sytuacji o death lineup Knicks pod kątem PO. Teoretycznie te końcówki nie muszą być wcale tak fantastyczne jak snuje to nowy GM Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-Warriors

Podasz mpg w rotacji?

 

 

 

ale w jakim celu Jasiu? W jakim celu?

 

Chyba oczywsite, że będa skalowane w dół, bo mam za dużo tych minut żeby je obddzielić i ktoś sobie nie pogra, bo rotacje zbudowałem z wartościowych gracy wartościowych teamów i o naciąganiu minut nie ma mowy (stąd podane są mpg z rl a nie że robię z 10 mpg gracza startera) a to czy Serge Ibaka zagra 28 mpg czy 31 mpg to chba musiałbym z linjką w ręku i stoperem przeglądać game by game by ocenić gdzie mi się przyda na 28:51 min a gdzie na 33:15 w zależności od matchupu

 

a zamiast tego wolę sobie otworzyć kolejne piwo, bo to ma większy sens dla mojej egzystencji

więc musisz mi wybaczyć wybieram bramkę nr 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Pels 

jak to wygląda bez Walla i Jonesa? (już pomijam, że jednocześnie bez drugiego Jonesa i Davisa) Kto tam dzieli te minuty na obwodzie wtedy z Hieldem i Bullockiem? Bo dość dużo do obsadzenia ich będzie.

 

Wydaje mi się, że wszystko rozpisałem, a druga osoba o to pyta.

 

Cook - Hield - DJJ (MKG ) - Griffin - Davis

 

Z ławki Bullock i GR III na obwodzie.

 

Znaczy, że mój opis nie był świetny? o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Magic

"- słaba skuteczność z gry (ale graliśmy z łatwymi przeciwnikami, więc pewnie chłopaki nie mieli takiej motywacji)" : WUT?

Co oznacza prowadzenie ataku przez Oubre i Kuzmę? Jak to co myślę, to bardzo niedobrze^

Mając Townsa, Kuzmę i Lowry'ego idziesz w switchowanie?

 

Skuteczność obwodowych słaba - nie da się ukryć i to podkreśliłem w minusach, ale myślę, ze tych 4 graczy, których może przeciwko mnie wystawić Charlotte i 6 Detroit tez przez te 48min. nie będzie miało jakiejś wybitnej skuteczności ;)

A tak poważnie - przy łatwiejszym grafiku ta skuteczność powinna być wyższa. Nieco zmieniają się jednak role części graczy, zatem w naszym beGM powinno to wyglądać korzystniej dla Magic.

 

Oubre i Kuzma graja jako liderzy w garbage time razem z Trierem, Luwawu i Koufosem, zatem sam mi przyznasz, że atak idzie przez nich, a nie przez duet Luwawu-Koufos ;)

 

I switchowanie - dodam - w miarę możliwości  - wiadomo, że KAta nie chcę zabiegać w obronie, bo to z nim nie przejdzie, Kuzma tak jak pisałem jest chowany w obronie, a czemu Lowrego wymieniłeś? Przez kontuzję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.