Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego?

 

Magic mają cholernie łatwy terminarz. 

Uzasadniłem wg mnie dobrze skąd taka duża ilość łinuff. 

Mnie bardziej ciekawi argumentacja - dlaczego ewentualnie mniej i z kim przegrałem?

5 przegranych to rozsądne założenie. 

Moja pierwsza piątka + Kuzma zdobywa ponad 110pkt!!! - tylko w 6

 

Rzuć okiem Eld na terminarz i napisz z kim przegrałem. Nasz jedyny pojedynek w tym trymestrze omawialiśmy na bieżąco, a zapomniałem, że Mitchell bardzo lubi grać przeciwko Oklahomie Bostonowi ;)

 

Ja mam łatwiejszy terminarz niż Ty, mam moim skromnym zdaniem mocniejszy team a też sobie dałem 22-5, sugerując delikatnie że grając tylko z 4 contenderami mógł bym się pokusić o 24-3.

 

O Townisie to mi się w ogóle nie chce gadać. Solidny ale we wszelakich adv stats, szczególnie def wypada kiepsko. Mitchell może i lepiej w T2, ale to głównie zasługa tego że RL Jazz mają najłatwiejszy terminarz w lidze. Lowry w T2 gra Ci średnio qpę. Kuzma to śmieciarz w obronie. Co zdobędzie odda w obronie więc rezerwy przeciwników będą miały używanie. 

 

Wracając do terminarza to można się pokusić o tiery specjalnie dla Magic

 

T1 ( czyli drużyny lepsze ): Boston, 2x Rockets, Bucks = 4 mecze

 

T2 ( drużyny gryzące piach o PO lub o jak najlepsze rozstawienie ): 2x Jazz, Spurs, Heat, Hawks, Wizzards, 2x OKC, Pacers = 9 meczów

 

T3 ( tankerzy lub teamy z minimalnymi szansami na PO ): Sota x2, Nets x3, Pistons x2, Bulls x2, Suns, Clippers. Kings, Toronto, Hornets = 14 meczów

 

Już pomijam Twoje 24-3 bo kompletnie nie mam pojęcia skąd to wziąłeś ale 22-5 zakłada, że wygrywasz jak leci ze wszystkimi z T3, czyli 14-0. Wow. Nie sądzisz, że jakaś wpadka może się przytrafić? Np vs. takim Suns?

 

Z T2 Wizzards moim skromnym zdaniem są lepsi, Spurs mocni ale generalnie nikt w tym tierze Ci nie odpuszcza. Nikt się nie podkłada chimerycznemu Loweremu, czy niepewnemu KATowi. 5-4 z tego to wydaje mi się max.

 

No i T1. 4 mecze.

 

Owszem terminarz łatwy ale przy Twoim założeniu zakładasz, że przegrywasz wszystko z T1 i przegrywasz tylko jeden mecz z T2. Pozostałe 8 z T2 wygrywasz i wszystkie z T3.

 

U mnie to na pewno nie przejdzie mimo całej sympatii dla Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Townisie to mi się w ogóle nie chce gadać. Solidny ale we wszelakich adv stats, szczególnie def wypada kiepsko.

Skoro rzuciles taka tezę to pokaż w jakich adv wygląda kiepsko?

 

Z defensywa to też przesada z KAT-a robi się jakiegoś Kantera, ale w tym sezonie już jakoś wygląda jeśli chodzi o broniona stronę parkietu.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego to nawet nie chce mi się nawet komentować co to ten ButleroBron.

 

Mam sam sprawdzić w których meczach byli a w których nie? Bo to brzmi jak wtedy jak by jednego nie było, to drugi jest.

Przeciez tu chodzi tylko o to zebysmy mysleli ze opuscili po rowno i zignorowali fakt ze lebron zagral zaledwie w kilku meczach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tez nie podoba takie czarno-białe zakładanie, ze zespol w teorii lepszy wygra wszystko z zespołami słabszymi. Przecież wygrane underdogow nie są niczym dziwnym. Nie chce mi się teraz szukać w podróży ile % meczów wygrywają underdogi w NBA, ale powinnismy to brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa....

 

KAT robi akurat bardzo zauważalny postęp w D.

 

W ogólnym RPM jest już piątym C w lidze.

 

Jok Gob Vuc i Embeed tylko lepsi

 

Nie chce robić laurki KAT ale on do niesamowitego impact w ataku plus 2.74 ( drugi po Joku ) dodaje plusowy wpływ w D.choc niech nie zmyli was sama wartość bezwzględna.

 

Świetnie wyglądający Plus 1,28 to bardzo niski wynik porównując czołówkę a u C bardzo liczy się DPM. ( #40)

 

Ale dodatni i to bardzo. Poziom Zizica Biyombo Dedmona.

 

Czas przestać stosować stare szablony. Na pewno nie można robić z JATa negatywnego obrońcę tylko trochę mniej dodatniego niż innych C

 

Dyskretnie idzie postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rzuciles taka tezę to pokaż w jakich adv wygląda kiepsko?

 

Z defensywa to też przesada z KAT-a robi się jakiegoś Kantera, ale w tym sezonie już jakoś wygląda jeśli chodzi o broniona stronę parkietu.

 

Nie robię z niego Kantera bo chyba nie ma podkoszowego w lidze poza chyba Monroe z którego można zrobić Kantera.

 

A i wybacz, ale po moim opisie rzygam na jakiś spory czas statystykami, więc nie każ mi teraz za tym grzebać. Nie mniej jak grzebałem to nigdzie go w topce C nie widziałem.

Mi się tez nie podoba takie czarno-białe zakładanie, ze zespol w teorii lepszy wygra wszystko z zespołami słabszymi. Przecież wygrane underdogow nie są niczym dziwnym. Nie chce mi się teraz szukać w podróży ile % meczów wygrywają underdogi w NBA, ale powinnismy to brać pod uwagę.

 

Dokładnie o to mi chodzi.

 

Jeśli idziemy w drugą stronę to lecę zmienić opis na 25-2 gdzie jedyne dwa gongi jakie dostałem to od GSW i Bucks.

O i takie opisy i predykszon jak ma Tecu szanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Townisie to mi się w ogóle nie chce gadać. Solidny ale we wszelakich adv stats, szczególnie def wypada kiepsko. Mitchell może i lepiej w T2, ale to głównie zasługa tego że RL Jazz mają najłatwiejszy terminarz w lidze. 

 

Dobrze Eld :)

 

Mamy wreszcie jakieś merytoryczne zarzuty, zamiast słabego bilansu w 1T dla Magic .. bo tak!  -ogólnie taki był argument + to co napisałem na czerwono na początku opisu.

 

KATa nie oglądałeś, bo widać po tym co o nim piszesz. Te statsy nie biorą się z garbage time, tylko z realnych meczów, gdzie gra naprawdę wybornie. Podkreśliłem jego wpływ na ofensywę. W obronie tez potrafi się wykazać. Wygląda trochę jak taki przygarbiony mamut, ale wbrew pozorom w obronie jest bardzo mobilny. Specjalnie oglądałem jego mecze przeciwko Gobertowi, czy Adamsowi, którzy jak wiemy są świetni - parę razy go powstrzymali, ale ogólnie w ataku robi wszystko, co chce. A teraz wymień Wigginsa na Mitchella, Baylessa na Lowrego, a Gibsona na Gordona - przecież to musiałoby inaczej zadziałać.

 

Odnośnie Mitchella - no też ja mam właśnie najłatwiejszy terminarz w lidze :) 

 

Trochę głupio jak mi będziecie dodawali przegranych tylko dlatego, że ktoś mnie zaszufladkował w 2 tierze, a dla takich są widełki ;)

 

 

Wracając do terminarza to można się pokusić o tiery specjalnie dla Magic

 

T1 ( czyli drużyny lepsze ): Boston, 2x Rockets, Bucks = 4 mecze

 

T2 ( drużyny gryzące piach o PO lub o jak najlepsze rozstawienie ): 2x Jazz, Spurs, Heat, Hawks, Wizzards, 2x OKC, Pacers = 9 meczów

 

T3 ( tankerzy lub teamy z minimalnymi szansami na PO ): Sota x2, Nets x3, Pistons x2, Bulls x2, Suns, Clippers. Kings, Toronto, Hornets = 14 meczów

 

Już pomijam Twoje 24-3 bo kompletnie nie mam pojęcia skąd to wziąłeś ale 22-5 zakłada, że wygrywasz jak leci ze wszystkimi z T3, czyli 14-0. Wow. Nie sądzisz, że jakaś wpadka może się przytrafić? Np vs. takim Suns?

 

Z T2 Wizzards moim skromnym zdaniem są lepsi, Spurs mocni ale generalnie nikt w tym tierze Ci nie odpuszcza. Nikt się nie podkłada chimerycznemu Loweremu, czy niepewnemu KATowi. 5-4 z tego to wydaje mi się max.

 

No i T1. 4 mecze.

 

Owszem terminarz łatwy ale przy Twoim założeniu zakładasz, że przegrywasz wszystko z T1 i przegrywasz tylko jeden mecz z T2. Pozostałe 8 z T2 wygrywasz i wszystkie z T3.

 

U mnie to na pewno nie przejdzie mimo całej sympatii dla Magic.

 

Nie rozumiem u wielu GMów jednej rzeczy - na przykładzie moich Orlando:

 

z contenderami nie mam prawa wygrać - nawet pomimo, że gram u siebie. Wszystko mi jest liczone jako porażki.

 

Natomiast z tankerami ooo to to już z cała pewnością coś przegrałem ;)

 

Sam mi policzyłeś porażki z Bostonem, Houston i Milwaukee - pomimo, że gram z nimi na swoim boisku.

 

Z Washington tez mi liczysz porażkę - a i z nimi gram na swoim boisku 

 

Dlaczego wygrałbym przynajmniej jeden mecz z dwóch z Houston, ponadto z Twoimi Celtics oraz ze Spurs - uargumentowałem w opisie, ale i tu biore pod uwagę, że mógłbym coś przegrać.

 

Odnośnie drużyn walczących o playoffs - mamy kolejną nieścisłość - oni pomimo, że są teoretycznie słabsi (i bardziej kontuzjowani) mogą z moimi Orlando wygrać, a ja walcząc o dobry bilans i rozstawienie - co zwiększa moje szanse w I rundzie playoffs - juz nie :)

 

a widzisz Eld dla młodych Magic walka o to 4 miejsce na Wschodzie to to samo, co dla Utah, Chicago, Indiany i Oklahomy walka o playoffs. :)

 

Kolejnym absurdem jest to, że contenderzy zawsze muszą mieć lepszy bilans - no bo oni przecież są zmobilizowani przez wszystkie 82 mecze sezonu regularnego - otóż NIE!!! - ich czas nadejdzie w playoffs, a czas takich drużyn jak młode Orlando jest TERAZ !!!! Bo oni bawią się koszykówka i nie kalkulują tak, jak większość contenderów, która przede wszystkim chce mieć swój skład zdrowy i w formie na playoffs.

 

Wyszło, że pisałem do Ciebie, ale tak naprawdę pisałem ogólnie ;)

 

Moi Magic to taka Philladelphia 76ers z poprzedniego sezonu, albo Oklahoma jeszcze z Hardenami, Ibakami i Durantami - naturalnie zachowując wszelkie proporcje. 

 

Ogólnie nie chce za dużo pisać, bo jak ktoś nie zgadza się z ogólnie przyjęta doktrynom, to później słyszy, że żebrze za lepszym bilansem ;)

Możecie mi dać nawet 15 łinuff, obiecuje już się nie irytować z tego powodu, chciałem tylko przedstawić Wam swoja wizje drużyny, tak jak ja to widzę. 

 

Natomiast już sama ocena - gry i wizji drużyny już zależy od Szanownych GMów :)

 

To mówiłem Ja Jarząbek, trener drugiej klasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A i wybacz, ale po moim opisie rzygam na jakiś spory czas statystykami, więc nie każ mi teraz za tym grzebać. Nie mniej jak grzebałem to nigdzie go w topce C nie widziałem.

W opisie zwróć uwage na jego impakt ofensywny - zaznaczyłem na zielono :)

 

Oj wyszło Eld, że nic Minnesoty nie widziałeś ;)

Alonzo, krótko. Z kim notujesz tylko te 3, czy tam nawet 5 porażek bo to mnie ciekawi?

Houston, Oklahoma, Chicago, Utah i piąta może być z Detroit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie zwróć uwage na jego impakt ofensywny - zaznaczyłem na zielono :smile:

 

Oj wyszło Eld, że nic Minnesoty nie widziałeś ;)

 

Widziałem pojedyncze kwarty, a raz widziałem cały mecz i nie chcę o nim pamiętać ;).

 

KATem się mocno jarałem ale ten chłopak musiał by nie wiem co zrobić by mnie przekonać. 

 

Odpiszesz mi na moje pytanie z tym z kim przegrywasz? Tecu sobie nawet dał mniej od Ciebie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie ciekawi z opisu Tecu wspomnienie, że po wypadnięciu Covingtona ma bardzo dobrą rotacje i ławkę.

 

Szczerze powiedziawszy to ja tu nie widzę pół podstaw do takiego wniosku, a tu mamy postawionego plusa jako mocną stronę. Josh Jackson i James Johnson nie powinni być w ogóle brani jako atut jakiegokolwiek zespołu.

 

Sixers po za czterema graczami to właściwie nie mają kim grać, a Rondo jako backup SG to chyba najlepsze podsumowanie tej bryndzy.

 

To są najsłabsze Szóstki jakie pamiętam w tej zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT ma problem obecnie podobny do niektórych graczy np spurs.

 

Jego statystyki są gorsze niż jego realna gra bo w Real nba niestety obie drużyny ( minny i spurs gdzie widzę podobieństwa poprzez błędna budowę i posiadania podobnych antysystemowych graczy wiggy DDR) maja na tyle wybrakowany skład i cześć „ złych” statystyk idzie na konto KATa podczas gdy eye test pokazuje ze błąd jest u kolegi z zespołu.

 

Dobry opis Tecu tylko ten Richardson i panowie J

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem pojedyncze kwarty, a raz widziałem cały mecz i nie chcę o nim pamiętać ;).

 

KATem się mocno jarałem ale ten chłopak musiał by nie wiem co zrobić by mnie przekonać. 

 

Odpiszesz mi na moje pytanie z tym z kim przegrywasz? Tecu sobie nawet dał mniej od Ciebie :smile:.

Napisałem powyżej ;)

 

Odnośnie Philly - i słusznie, bo w tym trymestrze ma słabszą drużynę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo jest dobry. Wysoko licytuje aby było z czego schodzić :grin:.

 

To jest tzw. taktyka Januarego. Zawsze dać wyższy, by nawet jak ktoś zaniży to wciąż bilans był wysoki. Toteż Alonzo może ostro przecierać oczy ze zdumienia po moim bilansie :)

 

Swoją drogą czy Jasiu napisał, że w przypadku Olynyka podaje tylko statystyki w których nie ma Hassana? :P GOAT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie ciekawi z opisu Tecu wspomnienie, że po wypadnięciu Covingtona ma bardzo dobrą rotacje i ławkę.

 

Szczerze powiedziawszy to ja tu nie widzę pół podstaw do takiego wniosku, a tu mamy postawionego plusa jako mocną stronę. Josh Jackson i James Johnson nie powinni być w ogóle brani jako atut jakiegokolwiek zespołu.

 

Sixers po za czterema graczami to właściwie nie mają kim grać, a Rondo jako backup SG to chyba najlepsze podsumowanie tej bryndzy.

 

To są najsłabsze Szóstki jakie pamiętam w tej zabawie.

Jamesa Johnsona i Richardsona oglądam na co dzień i.. nie jest dobrze.

 

Josha Jacksona mam w Fantasy i zawala mi strasznie skuteczność, do tego jest nierówny. Ostatni okres ma troche lepszy, ale tuz przed ASW znów slump.

 

KAT ma problem obecnie podobny do niektórych graczy np spurs.

 

Jego statystyki są gorsze niż jego realna gra bo w Real nba niestety obie drużyny ( minny i spurs gdzie widzę podobieństwa poprzez błędna budowę i posiadania podobnych antysystemowych graczy wiggy DDR) maja na tyle wybrakowany skład i cześć „ złych” statystyk idzie na konto KATa podczas gdy eye test pokazuje ze błąd jest u kolegi z zespołu.

 

Dobry opis Tecu tylko ten Richardson

Opisywałem któryś mecz KATa, jakoś pod koniec lutego, gdzie praktycznie w pojedynkę z kimś bardzo dobrym prawie wygrał mecz. Przywrócił ich z dalekiej podróży (wcześniej grał mało przez problemy z faulami) - trójki, bloki, zbió.. Wiem z Pels!! W końcówce dwa razy zablokował Davisa! I jak juz byli o jeden kosz od nich.. to Wiggins z Baylessem rzucili po kartoflu w ocean zamiast podać do KATa :)

 

Ile on by zyskał grając z takim Mitchellem.. ehhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie ciekawi z opisu Tecu wspomnienie, że po wypadnięciu Covingtona ma bardzo dobrą rotacje i ławkę.

 

Szczerze powiedziawszy to ja tu nie widzę pół podstaw do takiego wniosku, a tu mamy postawionego plusa jako mocną stronę. Josh Jackson i James Johnson nie powinni być w ogóle brani jako atut jakiegokolwiek zespołu.

 

Sixers po za czterema graczami to właściwie nie mają kim grać, a Rondo jako backup SG to chyba najlepsze podsumowanie tej bryndzy.

 

To są najsłabsze Szóstki jakie pamiętam w tej zabawie.

A tak szczerze - czytałeś opis czy tylko spojrzałeś na depth chart?

 

Jackson od momentu kontuzji RoCo gra naprawdę fajną koszykówkę zarówno w ataku jak i obronie. Johnson gra to czego potrzebuję, nie potrzebuję 10 graczy którzy rzucają ponad 15 pkt, nie ma takich drużyn. W ataku wystarczą moi liderzy Embiid, Klay, Ben wspomagani JRichem, Jacksonem i kreowaniem Rondo. Reszta gra głównie z podań od nich i uzupełnia ich. A w obronie grają wszyscy.

 

Rondo na SG - gram positionless koszykówkę. Rondo jeżeli gra z Simmonsem to gra jako PG a Simmons pod koszem. Mam rozpisywać to bardziej szczegółowo? Gdy 5 minut rozgrywa JRich czy Johnson to oznacza, że grają na PG?

 

PG Simmons 25 Rondo 23

SG Klay 35 Brown/Thomas 13

SF Rich 35 Jackson 13

PF Jackson 15 Johnson 23 Simmons 10

C Embiid 35 Maker/Robinson/Nowitzki

 

Lepiej?

 

Wstawisz swoją rotację bez Walla i Jonesa?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.