Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony, czy heroball Harden > trio Davis, Holiday & Randle? :smile:

 

 

Ja nie piszę o tym, że ja kogoś odpuszczam, bądź nie, tylko piszę o tym, że w NBA istnieje korelacja pomiędzy skutecznością z dystansu, a bronieniem gracza. Im lepiej ktoś rzuca, tym bardziej ciasno go kryjesz na dystansie. Pojęcie "gravity" w przypadku Curry'ego, Korvera i Redicka nie wzięło się przecież z powietrza. 

 

Poza tym im ktoś na gorszej skuteczności rzuca z dystansu, tym gorzej i na potwierdzenie tego podałem fakt, że dwie rzucające na najgorszych procentach z dystansu drużyny są też najgorsze w lidze. To mocny dowód.

 

 

Wykluczyłem wszystkich graczy, którzy opuścili cały trymestr z obliczeń. Poza tym nawet jakbym nie wykluczył LeVerta to i tak bym go nie policzył jako s5, bo...

 

 

...przecież w znaczącej większości przypadków wpisałem graczy z wpisanej przez GM-ów rotacji w arkuszu Excel. Poza tym jak miałbym uzupełnić informacje o kontuzjach nie wpisując graczy? :smile:

 

 

 

42 z 27? :smile: Przecież podsumowanie jest z 2 trymestru tylko:)

 

1. Ale MC zbudował wg mnie lepiej funkcjonujące dzieło. I wrzuciłbym ich do tego samego tieru.

2. A czy istnieje korelacja mowiąca o tym że im lepszy spacing tym wyższa pozycja w tabeli? Albo czy ktoś kto ma słaby spacing nie może być wysoko w tabeli? Poza tym ja twoje posty na ten temat odbieram właśnie w ten sposób. Sam powiedziałeś że coraz mniej Simmonsów w NBA więc dla mnie logiczne jest że każdego trzeba kryć na dystansie bo może zrobić ci kuku. Wiadomo że inaczej broni się Curre, a inaczej Greena który zanotował spory regres.

3. Nope. Komuś się nudziło/świerzbiła go rączka i powypisywał rotacje wedle własnego widzimisię. Jak ktoś chce tak robić to niech sobie pobierze excela i tam powypisuje. To co teraz się pojawiło w rotacjach jest bardzo mylące. Tam nie powinno być wolnej amerykanki tylko każdy pilnuje swojego ogródka (przy wymianach oczywiście uzupełniamy obie strony). 

4. Mój błąd, bo odebrałem to jako podsumowanie dotychczasowego sezonu. Co nie zmienia faktu że skoro Dragić czy Fultz są wypisani w s5 to oczywiste jest że LeVert starterem. Inny przykład to Love.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. A czy istnieje korelacja mowiąca o tym że im lepszy spacing tym wyższa pozycja w tabeli? Albo czy ktoś kto ma słaby spacing nie może być wysoko w tabeli?

 

Z top 10 pod wzgledem skutecznosci za 3 w lidze w gronie 16 najlepszych druzyn w lidze jest... 10:)

 

Takze korelacja istnieje. Zreszta dziwne to pytanie bo to chyba logiczne ze jak ktos czesciej trafia do kosza to jest wyzej w tabeli ( co nie wyklucza wyjatkow np thunder ze srednim spacingiem ale najlepsza obrona w lidze)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z top 10 pod wzgledem skutecznosci za 3 w lidze w gronie 16 najlepszych druzyn w lidze jest... 10:)

 

Takze korelacja istnieje. Zreszta dziwne to pytanie bo to chyba logiczne ze jak ktos czesciej trafia do kosza to jest wyzej w tabeli ( co nie wyklucza wyjatkow np thunder ze srednim spacingiem ale najlepsza obrona w lidze)?

Nie jestem przekonany, pomiędzy 28 a 9tą drużyną w 3pt% jest zaledwie 2% różnicy, co przy ilości oddawanych trójek jest naprawdę niewielką róznicą, w bottom20 są też takie druzyny jak Raptors, Jazz i Rox. Nuggets są 10ci, w życiu bym nie pomyślał bo z eyetestu rzucają za trzy strasznie słabo w tym rs. Strasznie spłaszczone to wszystko generalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny opis Cambiego. Trio Hield-Griffin-Davis gdzie ten trzeci nie złożył u nas trade request więc i o shutdown nie może być mowy jest naprawdę zacne i patrząc na najlepsze trójki na zachodzie-jedno z najlepszych.

 

Jeszcze terminarz sobie zobaczę ale to 17-10 wielce prawdopodobne. Problem z rozgrywającym, wiadomo ale to wciąż drużyna na HCA jak dla mnie.

 

Opis Qcina przemilczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Tangiers nie doceniasz wielkich Heat :)

 

Przeskoczyłeś u mnie z bilansem jednego wielkiego faworyta Wschodu.

 

Dla mnie Heat to takie Pacers z RL NBA.

Dla mnie to realny bilans, w tamtm semestrze uzyskalem chyba troche za malo (18-10). Licze, ze w tym to sie jakos wyrowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej rozbawił January i jego 20 wygranych na 20 spotkań ze wszystkimi drużynami spoza tier 1:)

 

A tego to nawet nie chce mi się nawet komentować co to ten ButleroBron.

 

Mam sam sprawdzić w których meczach byli a w których nie? Bo to brzmi jak wtedy jak by jednego nie było, to drugi jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo 22-5?

 

Grubo...

Dlaczego?

 

Magic mają cholernie łatwy terminarz. 

Uzasadniłem wg mnie dobrze skąd taka duża ilość łinuff. 

Mnie bardziej ciekawi argumentacja - dlaczego ewentualnie mniej i z kim przegrałem?

5 przegranych to rozsądne założenie. 

Moja pierwsza piątka + Kuzma zdobywa ponad 110pkt!!! - tylko w 6

 

Rzuć okiem Eld na terminarz i napisz z kim przegrałem. Nasz jedyny pojedynek w tym trymestrze omawialiśmy na bieżąco, a zapomniałem, że Mitchell bardzo lubi grać przeciwko Oklahomie Bostonowi ;)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 

Magic mają cholernie łatwy terminarz. 

Uzasadniłem wg mnie dobrze skąd taka duża ilość łinuff. 

Mnie bardziej ciekawi argumentacja - dlaczego ewentualnie mniej i z kim przegrałem?

5 przegranych to rozsądne założenie. 

Moja pierwsza piątka + Kuzma zdobywa ponad 110pkt!!! - tylko w 6

 

Rzuć okiem Eld na terminarz i napisz z kim przegrałem. Nasz jedyny pojedynek w tym trymestrze omawialiśmy na bieżąco, a zapomniałem, że Mitchell bardzo lubi grać przeciwko Oklahomie Bostonowi ;)

 

Śmiesznie się czytało z mojej perspektywy jak pisałeś, że masz słabszy zespół, więc zapiszmy Ci to na plus, bo nie ma sporów o minuty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się czytało z mojej perspektywy jak pisałeś, że masz słabszy zespół, więc zapiszmy Ci to na plus, bo nie ma sporów o minuty :smile:

Dla Collisona w tym trymestrze byłoby zdecydowanie więcej minut ;)

 

Justina Holidaya który w 1T grał duże minuty dla Bulls i trafiał 3 trójki w meczu (chyba wtedy top2-3 ligi) w ogóle nie miałem jak upchnąć do składu i musiałem zmniejszać minuty m.in. Lambowi. 

 

W normalnym teamie mogłoby to powodować złą atmosferę, tym bardziej, że Lamb i Holiday walczą o nowe kontrakty. Przy Mitchellu nie ma dla nich za dużo miejsca na sg, a na sf wg mnie Lamb się nie nadaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.