Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A Nuggets i Bucks są zajebiści bez Jokicia i Giannisa w 2nd unicie, Raptors też są na plusie bez Leonarda, rok temu Rockets bez Hardena/Paula kręcili ~+10 net. 

 

Wydaje mi się, że moja ekipa w 1 trymestrze wpasowuje się w ten trend. 

Jak żadna w naszej grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam, że zespoły LeBrona przez 15 lat chyba dwa razy miały dodatni net (i to raczej minimalnie, w czasach Heat) bez niego, Warriors mając 73-9 byli na minusie bez Curry'ego, więc to nie jest tak, że to jakaś powszechność, że bez lidera nawet topowy zespół kręci mega dodatni +/-, a z tym mamy w przypadku najlepszych ekip w RS do czynienia. Jeżeli to nie jest spowodowane ich głębią, to czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że moja ekipa w 1 trymestrze wpasowuje się w ten trend.

 

Masz rację, wydaje Ci się ;)

 

Siedzę na komórce, nie mam tu moich zapisek, ale Knicks mieli naprawdę sporo problemów w tym trymestrze i zamiast wsparcia Collisona czy Lamba z ławki musiałeś liczyć na Udoha i Dotsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, wydaje Ci się ;)

 

Siedzę na komórce, nie mam tu moich zapisek, ale Knicks mieli naprawdę sporo problemów w tym trymestrze i zamiast wsparcia Collisona czy Lamba z ławki musiałeś liczyć na Udoha i Dotsona.

 

To poczekam na zapiski. 

 

Zmierzałem w gruncie rzeczy do tego, że mam tak zbilansowany skład, że daje on dość szerokie pole do domniemania, iż radziłby on sobie podobnie jak Raptors bez Leonarda.  

I Dotsona szanuj. Tym bardziej, gdy jarasz się Holidayem i Oubre. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moja teza :smile:

Raczej nie, bo Bucks i Nuggets mają ~+5 net bez Giannisa/Jokicia i dlatego są tak zajebiści, to w ogóle spora aberracja i nie wierzę, że to utrzymają, Raptors bez Kawhiego też są na plusie, a on opuszcza całe spotkania, więc to jest jeszcze bardziej wymierne. Rockets rok temu byli zajebiści pomimo sporej liczby absencji też raczej dzięki głębi, bo przecież rok temu z Hardenem bez Paula to był zespół na 55W, a teraz, wiadomo. Albo Spurs gdy wygrywali 65 czy ileś tam meczów, gdzie byli świetni bez Kawhiego. Raptors czy Celtics rok temu też raczej nie przeczą tezie o znaczeniu ławki.

 

Za to raczej każdy wie (albo powinien wiedzieć), że ta ławka rezerwowych nie działa tak, że nagle 2nd unit prowadzi Svi Mykhaliuk i Noah Vonleh, albo Matt Dellavedova. Liczy się fit i to, jak zespół radzi sobie bez liderów, z 2-3 opcją na parkiecie. Sixers mają za każdym razem na parkiecie duet Butler-Simmons albo Embiida na przykład. Ale to nie zmienia faktu, że głębia w RS jest ważna, zwłaszcza w obecnej lidze, jakby Nuggets mieli +/- nawet na 0 bez Jokicia to by byli znacznie słabszym zespołem.

 

Ty nie masz problemu z ławką jak masz cały roster zdrowy, ale jak wypada Ci Butler/LeBron/rolesi - to już mniej lub bardziej masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 20-9

 

 

Kolejny co się pomylił w Celtics. Ma być 28 meczy.

 

Mnie też nikt nie zrugał a sam zauważyłem że kulfona przy Jazz i OKC walnąłem. Jutro poprawię.

 

Wydaje mi się, że moja ekipa w 1 trymestrze wpasowuje się w ten trend. 

Jak żadna w naszej grze. 

 

Aha. I to najlepiej pokazuje jak śledzą niektórzy ławki przeciwników. Lou, Bogdanović, Nanace, Dante, Morris, Rondo na te kilkanaście meczy to rzeczywiście dużo słabsza ławka od Twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aha. I to najlepiej pokazuje jak śledzą niektórzy ławki przeciwników. Lou, Bogdanović, Nanace, Dante, Morris, Rondo na te kilkanaście meczy to rzeczywiście dużo słabsza ławka od Twojej.

 

Nie, to nic nie pokazuje.

 

Pisałem, że masz bardzo dobrą ławkę i to powszechna oczywistość.

 

Jeżeli będziemy teraz prześcigać się w tym, kto ma lepszą, to nie wsiadam do tego pociągu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szanuję świetnego Bogdanovicia, ale ważniejsze dla mnie jest to jak fatalny jest westbrick.

 

Przy czym wpierw należy brać pod uwagę co odwala PG13 w tym sezonie. Brick fakt - rzutowo tragedia ale w D się mocno poprawił + mam nadzieje, że ostatni mecz będzie dla niego przełamaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podkoszowy robi potężne DD i dokłada 7 asyst 3 przechwyty i 6 bloków to mamy problem.

Oddanie Buttlera przynosi chyba efekt.

27/8 od jego zastępców to jedno ale chemia chyba lepsza.

Przeciw ogórków nie grał.

 

Hasan Adebayo Olynyk to dobre trio.

Ktoś tu coś chyba pograł jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podkoszowy robi potężne DD i dokłada 7 asyst 3 przechwyty i 6 bloków to mamy problem.

Oddanie Buttlera przynosi chyba efekt.

27/8 od jego zastępców to jedno ale chemia chyba lepsza.

Przeciw ogórków nie grał.

 

Hasan Adebayo Olynyk to dobre trio.

Ktoś tu coś chyba pograł jednak.

Bez przesady, Butler był lepszy ;)

 

Jak na gracza clutch przystało miał 5pkt. 2/12 z gry i był -22 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT dalej gra statystycznie słabiej niż w drugim swoim roku w lidze, dziwne to jest w sumie, bo obstawiałem, że teraz będzie robić ezy jakieś 27ppg, a póki co w grudniu poleciały mu % z gry, bez Butlera może i jest bardziej sielankowo, ale będzie ciężko zrobić jakiś większy progres bez grajka z topu, zwłaszcza jeśli chodzi o bilans i walke o PO

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jednoznacznie to ocenić - liczę na to, że powinno być coraz lepiej.

To był wtedy pierwszy sezon Thibsa  -mieli ofensywe oparta na KATie, Wigginsie i LaVine, a napędzał to wtedy Rubio. Grał większe minuty, oddawał więcej rzutów, teraz słabsza skuteczność, ale doszła 1 dodatkowa trójka. 

Zobacz na zjazd Wigginsa - wtedy miał 23,6pkt. a teraz 16,6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaka jest różnica w zarobkach Wigginsa na przestrzeni tych sezonów? :)

 

tu jest pies pogrzebany raczej

 

ja nie zamierzam lekceważyć talentu Townsa, ale to już jest najwyższy czas na porządne granie, a tu jednak widać pewną sytość i symptomy zagłaskania, Jokić też wziął max deal i pomimo problemów natury cielesnej robi ten stały postęp jako lider przede wszystkim

 

forma KATa natomiast nie rzutuje jakoś mocno na Waszych Magic, przynajmniej nie w regularze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie ja chciałem przełożyć - Mitchella, Lowrego, czy Aarona Gordona nad Wigginsa, czy Teaguea - no i już legendarną głębię składu, a mając lepsze wsparcie i tak dużo innych opcji w ofensywie, KAT mógłby sie prezentować w naszych Magic bez porównania lepiej niz w swojej Minnesocie. Trzeba też mieć na uwadze jego statsy z połowy trymestru z Butlerem. Jak latem podpisywał maxa obiecali mu pozbycie sie Butlera, a ciągnęło się to do połowy listopada. 

W Magic jest cała grupa młodych graczy wokół niego - Mitchell, Gordon, Kuzma, czy Oubre oraz rozsądny i doświadczony Lowry z Collisonem jako prowadzący grę. Wg mnie tu spokojnie możemy zakładać, że byłoby z 15% lepiej (liczba ogólna, nie przywiązuje sie do niej, ale ogólnie byłoby lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alojz

 

no ja tego nie neguję przecież, ale jednak nie można zapominać, że to gracz zarabiający najwięcej, a pewnie na teraz jest u Was gdzieś pomiędzy Lowrym, Mitchellem a Gordonem

 

na rs to wystarczy, ale co dalej? mam podobne problemy w sumie, więc nie zamierzam się tu też wymądrzać, fakt jest jednak taki, że po początkowym mega hajpie liga jakby zaczyna Townsowi trochę odjeżdzać i to trochę przypomina casus Cousinsa w Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak ten sezon mu wyjdzie.

Fakty są takie, że z Jokiem mają niesamowite wszechstronne statsy, pytanie tylko, czy to się przełoży na zespół. 

 

Nie będę ukrywał, że to mój pierwszy sezon, gdzie poważniej sie interesuje grą KATa i zupełnie inaczej na niego patrzę. Jeszcze mam zbyt małe porównanie, przy Twojej wiedzy o Jokiciu, by wyciągać głębsze wnioski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.