Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tezy może kontrowersyjne, ale zawsze moje prywatne, no i oczywiście otwarty jestem na polemikę :)

Teza że brogdon i horford w 1 trymestrze to spory upgrade nad parą mccollum-nurkić to dla mnie lekkie nieporozumienie:)

 

Znowu widze blad poznawczy polegajacy na tym ze jak druzyna jezt dobra ( bucks w rl nba ) to nagle wszyscy gracze ( bledsoe, brogdon, lopez, ILYASOVA!!!) są świetni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Marcus, Marcus

 

Harris przecież opuścił tylko 1/4 trymka, dałem wtedy większą rolę Zachowi, którego tak przecież propsowałeś, szkoda, że nie zauważyłeś też jak Beasley ma ostatnio świetny okres i spokojnie dałby radę grać te większe minuty u mnie

 

dziwne też, że Nene traktujesz tak szorstko, nie wiem czemu to niby nie jest sensowny backup obok Zbója

 

mały zawód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teza że brogdon i horford w 1 trymestrze to spory upgrade nad parą mccollum-nurkić to dla mnie lekkie nieporozumienie:)

 

Znowu widze blad poznawczy polegajacy na tym ze jak druzyna jezt dobra ( bucks w rl nba ) to nagle wszyscy gracze ( bledsoe, brogdon, lopez, ILYASOVA!!!) są świetni:)

 

No bo są. A ty rozumiem, że Bucks sprowadzasz do jednego Giannisa? :)

 

Bledsoe z impactem jest drugi po Giannisie, lepszy jak ten cały Middleton. Brogdon to bardzo dobry two-way, poprzedni sezon miał słabiutki i chyba był nawet w cieniu Snella, ale teraz gra świetnie.

 

Ilyasova nie jest może świetny, ale jest wartościowym rolesem, a przecież Bucks w BeGM pod koszem mają tylko Makera.

 

Ja nie widzę podstaw, by Bucks uważać za lepszy zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super podsumowanie:)

Magic mieli zdecydowanie najtrudniejszy terminarz w 1 trymestrze. Ty oceniales nie biorac pod uwage terminarza. Stad tak duza roznica w wynikach glosowania.

Fluber,

 

ale ja celowo rozpisywałem ten terminarz mecz po meczu - wszystkie 28 i wcale tak źle to wg mnie nie wyglądało. Max 8 porażek, ale przypuszczam, ze na talencie i atmosferze Orlando więcej meczy by niespodziewanie wygrali, niż takowych przegrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston Rockets (mój bilans 20-8, bilans BeGM 17:11) - W RL NBA mieli 14:14, więc niby zostali trochę docenieni, ale i tak zespół w RL trapiony ogromnymi problemami z rotacją, gdzie Melo i Ennis wymiennie grali startera i obaj byli fatalni, a za pierwszego rezerwowego robił niejaki Gary Clark to i tak ten bilans nie był najgorszy. W RL NBA wystarczyło, że pojawił się jakiś tam ogarniający w miarę House, do zdrowia wrócił Gerald Green i Rockets są nie do zatrzymania. To jak wyglądałby zespół po dodaniu świetnych w tym trymestrze Rudy Gay i Montrezl Harrell, a także wartościowych opcji jak Tony Parker, Trevor Ariza, Jonas Jerebko, Avery Bradley? Powiem Wam. Dużo lepiej.

 

Utah Jazz (mój bilans: 14:14, bilans BeGM 15:13) - Gdy początkowo rozdawałem bilanse to wyszło mi, że rozdałem 29 winów za dużo. Odjąłem, więc każdemu po jednym z wyjątkiem właśnie Jazz. Po prostu szkoda mi ich była, bo to też nie jest wina MJ1, że ten trymestr to jest tragedia. Nie licząc Tobiasa Harrisa, którego uważam za overrated to tam pod względem impactu Finney-Smith nie stał dużo niżej niż Hayward czy CP3 w tym trymestrze. I to pokazuje jak to był fatalny trymestr dla Utah. Te 15-13 to jest tylko magia nazwisk i fakt, że Kucio krzyczy, że ma za wysoki bilans, bo MJ1 powinien się w tym momencie pocić nie mniej niż MMM2121 u Byków.

 

Fajne podsumowanie, dzięki ;)

 

Jeśli chodzi o Jazz, to też myślę, że kwestia terminarza była istotna (sam dałem 15-19 W, więc wynik oczekiwany, choć ledwo się zmieścił ;)), a akurat Finney-Smith miał dobry trymestr, więc wobec słabszej dyspozycji CP3 i Haya, jego impact może się wydawać porównywalny ;) nie ukrywam, że był to trymestr poniżej oczekiwań dla większości moich graczy, więc widać potencjał na lepsze kolejne trymestry :)

 

Jeśli chodzi o Houston, to powinniśmy skupić się na ocenie tylko 1.trymestru, a wówczas Harden nie grał tak świetnie jak teraz, Gordon i Bradley ceglili, Ariza za dobrze też nie grał, a Harrell to drugi C, na PF z Capelą na boisku raczej nie będzie wyglądał świetnie - ja tego nie widzę przynajmniej, zaburza całkowicie spacing :P Gay grał ok, ale jako 2.opcja to i tak nie brałbym go nad CP3 nawet w takiej formie ;P uważam, że ten trymestr dla Rockets był słaby i dlatego dałem im 15-13 - byli porównywali do tych z rl, nawet słabsi według mnie, ale więcej tankerów u nas, a nie dziki Zachód jak w rl dały im minimalnie lepszy bilans u mnie niż w rl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Spurs po takiej liczbie zmian, dodatkowo wątpliwej jakości, skończą z lepszym bilansem niż w pierwszym trymestrze. 

 

Ignazz to murray/clarkson/rose to tak żeby Popa do grobu wpędzić?


Fatalny defensywnie back-court którego pierwszą myślą jest rzut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem Ci na priv że jak pozyskasz clarksona to zaraz ktos napisze to co cm napisał i długo nie trzeba bylo czekac:)

Gracz z ławki super. I jest na TB

Pytanie czy to coś zmienia :)

Może zaskoczy GSW jak Curry będzie miał kontuzje.

Nieszablonowo 15 na 6

Zebrałem dużo młodszy bardzo szeroki skład.

Porozmawiajmy o głębi w czasie 100 meczowego sezonu

Ostatnio zespoły z 7 nazwiskami w realu przegrywają większość meczów wyjazdowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz wymienił sporo przeciętnych graczy na sporo przeciętnych graczy + zaoszczędził dużo wydatków. Myślę, że w jego sytuacji te ruchy należy oceniać raczej pozytywnie. Czy wymiana Hensona na WCS coś wielkiego zmienia? Raczej pozytywnie zdecydowanie jeśli już. Czy obecność Rossa zamiast nawet zdrowego już Lee generuje jakąś różnicę? Nie sądzę. Trzon został ten sam, jasne, może nie jest idealny i odwzorowuje to pozycja w tabeli, ale jeśli chodzi o te wymiany to nie powiedziałbym żeby jakoś znacząco się miało Spurs osłabić tak żeby od razu nie wiadomo co się działo.

 

Będąc brutalnie szczerym, to i tak drugiej rundy z tego nie będzie - o ile nie wydarzą się jakieś dalsze urazy i duże zmiany formy u graczy - bardzo duże. Więc lepiej odpaść w 1 rundzie z 7 seedu mając w kontraktach 105 czy 110 mln niż odpaść w 1 rundzie z 6 seedu mając w kontraktach 130 mln. Right ? 
 

Jak dla mnie bardzo dobre okienko Ignazza z punktu widzenia biznesowego, a to było ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cene jaka zaplaciles to moim zdaniem super deal dla Ciebie. Dobry 6th man jak za darmo.

Plus ponad 10.000.000 sałary i zejście z ryzyka ze Dragic nie zagra wcale jakby co

Ignazz wymienił sporo przeciętnych graczy na sporo przeciętnych graczy + zaoszczędził dużo wydatków. Myślę, że w jego sytuacji te ruchy należy oceniać raczej pozytywnie. Czy wymiana Hensona na WCS coś wielkiego zmienia? Raczej pozytywnie zdecydowanie jeśli już. Czy obecność Rossa zamiast nawet zdrowego już Lee generuje jakąś różnicę? Nie sądzę. Trzon został ten sam, jasne, może nie jest idealny i odwzorowuje to pozycja w tabeli, ale jeśli chodzi o te wymiany to nie powiedziałbym żeby jakoś znacząco się miało Spurs osłabić tak żeby od razu nie wiadomo co się działo.

 

Będąc brutalnie szczerym, to i tak drugiej rundy z tego nie będzie - o ile nie wydarzą się jakieś dalsze urazy i duże zmiany formy u graczy - bardzo duże. Więc lepiej odpaść w 1 rundzie z 7 seedu mając w kontraktach 105 czy 110 mln niż odpaść w 1 rundzie z 6 seedu mając w kontraktach 130 mln. Right ?

 

Jak dla mnie bardzo dobre okienko Ignazza z punktu widzenia biznesowego, a to było ważne

Nie ubralbym lepiej tego w ślowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc brutalnie szczerym, to i tak drugiej rundy z tego nie będzie - o ile nie wydarzą się jakieś dalsze urazy i duże zmiany formy u graczy - bardzo duże. Więc lepiej odpaść w 1 rundzie z 7 seedu mając w kontraktach 105 czy 110 mln niż odpaść w 1 rundzie z 6 seedu mając w kontraktach 130 mln. Right ?

 

 

Pełna zgoda, playoffs nie sa zagrozone, a oszczednosci olbrzymie. Pewnie Ignazz troche oberwie przy glosowaniu za " zgranie " ale to i tak bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, playoffs nie sa zagrozone, a oszczednosci olbrzymie. Pewnie Ignazz troche oberwie przy glosowaniu za " zgranie " ale to i tak bez znaczenia.

Jasne.

 

Ale lepiej się tłumaczyć z tego niż czekać na stronach roto

 

Kiedy wraca Dragic.

 

Kiedy wraca Henson.

 

Co z tym Lee znowu nie gra?

 

Plus niepewny Carroll

 

Sprawdźcie ich metryki i porównajcie do nazwisk dodanych.

 

Ze 30 lat mniej. ;)

Cena tak na prawdę to rewelacyjny Danny Green

Cenny w lato CY Dragica

I ten pick 2021 swap dodatkowy

 

Ale to jest pick obcy nie spurs wiec mniejsze zło

 

A Denver Bucks maja paki i to może być #30 swap #29

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne wyliczenia wskazują na: 113.400.000 w tym roku oraz tylko 89.000.000 w następnym.

To duży sukces biorąc pod uwagę znaczące dociążenie salary w latach poprzednich.

 

A w pickach coś straciłeś 1-rundowych?

 

żeby nie było, bardzo lubię twój front-court. 

 

I za zajęcie się wydatkami oczywiście pochwała, ale o tym psiałem już chyba na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata netto to 1st Denver/Bucks lepszy 2021

A w pickach coś straciłeś 1-rundowych?

 

żeby nie było, bardzo lubię twój front-court.

 

I za zajęcie się wydatkami oczywiście pochwała, ale o tym psiałem już chyba na priv :)

Ale pare drugich wpadło

Mam koncepcje na młodszy skład gdzie WCS to bardzo ważny element rotacji.

 

Temple/Ross/WCS plus kontrowersyjny Clarkson to nie jest zła druga linia do Bertansa i Rose’a

 

Najsłabszym graczem to Alex Len s5 Hawks

I młodzi z draftu 2018

Mam po 2/3 graczy na każda pozycje

Tu nawet za rok taki Musa Metu lub Milton których lubię i nie oddałbym za daleki pierwszorundowiec może mi wypalić.

 

Stawiam na Muse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.