Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A czego się spodziewałeś po tym szrot-teamie? :) Przecież ty w pierwszym trymestrze miałeś właściwie trzech sensownych grajków do gry.

 

Popieram twoje zdanie, odnośnie OKC. Po pierwszym trymestrze powinni być nad Jazz.

a ja takie wzmocnienia pod PO zrobilem...

 

no to jest nas dwoch! OKC z propaganda Januarego spoojnie 6 seed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie skoki Knoxa? Przecież to najbardziej minusowy grajek Knicks.

 

Markannen zagrał w pięciu spotkaniach na skuteczności 0,36%.

 

Za Mudiaya mogę dać jeden win ;)

 

Liga jest spolaryzowana, są kluby z ławkami o PO potencjale, a wy Panowie wystawiacie bieda-teamy :) Przy skromnej ilości tankerów ja tu widzę jakieś tylko przypadkowe pojedyncze wygrane. Rok temu najmniej dałem trzy wygrane, ale też było więcej zespołów zainteresowanych przegrywaniem. Teraz teoretycznie jest więcej klubów z apetytami do zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie skoki Knoxa? Przecież to najbardziej minusowy grajek Knicks.

 

Markannen zagrał w pięciu spotkaniach na skuteczności 0,36%.

 

Za Mudiaya mogę dać jeden win ;)

 

Liga jest spolaryzowana, są kluby z ławkami o PO potencjale, a wy Panowie wystawiacie bieda-teamy :) Przy skromnej ilości tankerów ja tu widzę jakieś tylko przypadkowe pojedyncze wygrane. Rok temu najmniej dałem trzy wygrane, ale też było więcej zespołów zainteresowanych przegrywaniem. Teraz teoretycznie jest więcej klubów z apetytami do zwycięstw.

To za Vonleh dorzuć jeszcze jeden i 4 będzie stykać ;)

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty to przyszły dopiero w nocy:

 

LMA postanowił z przytupem pożegnać stary rok.

Murray nie chciał być gorszy

Dopasował się do towarzystwa Caroll.

 

Największa radość to próbne minuty dla Paula Millsapa który wcześniej niż zakładano wrócił do gry.

14 minut i 6 punktów asysta blok 3/7 z gry w pierwszej próbce złamanego palucha

Na sylwestra jednak Paul potańczy na parkiecie wysokich na 750 stop towers if America

Organizator balu już otrzymał telefon aby dostawić stolik

Ale wcześniej ( 1:00 czasu polskiego ) mecz z Bostonem.

 

Oto fakty.

 

LMA 38/7/2/2bl 14/23 (61%) 10/12 FT

Murray 46/6/8 16/24 9/11 za trzy

Carroll 18/6/4 6/12 4/7 za trzy

 

Na parkiety sylwestrowe zaproszenia dostali tez.

 

 

E’Moore 21/7/2 3/6 za trzy

Len 13/4/1

 

Konkurencja tez nie spała.

Harden Lillard i Klay doskonale mecze.

Millsap łącznie opuścił tylko 8 spotkań 3/1T 5/2Trymestr

Jego szybki powrót cieszy GM i kibiców.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem tylko graczy którzy maja Sylwestrowe stoliki w Towers of America.

 

Wpis był o balu Sylwestrowym ;)

Ale oczywiście urażonych przepraszam.

Gdy nie można jeszcze ogłaszać trejdów, a już wiemy, kto trafi do Ignazza. :)

Śmieszne jest to ze u nas liczymy id 1 stycznia a spurs z Bostonem zagrają 1:00 przed bałem

;)

To ogłoszenie jest sztucznie opóźniane bo części graczy pozyskanych już nie mam.

I tu muszę wskazać inny nie najlepszy element naszego regulaminu.

 

Bo technicznie nie opłaca się ogłaszać wymian teraz oficjalnie.

 

Dlaczego?

 

Bo regulamin zabrania potem oddawania pozyskiwanych w zimie graczy w pakiecie.

 

Wiec będę czekał z potwierdzeniem do ostatniego dnia oficjalnie aby potencjalny kolejny Trade gracza dalej połączyć z tym przychodzącym.

 

Co wtedy z zaliczeniem statystyk gracza?

Chyba mamy paradoks.

Przykład.

 

Pozyskałem graczy B C D za EF i Draft np którzy powinni być od 1 stycznia w spurs

Ale liczę na to ze wezmę za taki miły pakiet gwiazdę A.

 

Potwierdzając wymianę 1 stycznia 2 stycznia już pakietu nie zrobię a chce gracza A

 

Czy w takim wypadku nie opłaca się czekać z ogłoszeniem wymiany na czas znalezienia celu A? I wtedy ogłosić A za moich E F Draft plus do drugiej ekipy B c D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za słowa wsparcia w tych trudnych chwilach :)

 

Wielkie Pels wrócą silniejsi! Podobnie jak John Wall!

 

To ta sama kontuzja i operacja co Mike Conley w zeszłym roku. Mike wrócił w bardzo dobrej formie, więc staram się myśleć pozytywnie i kto wie, może będzie szansa w przyszłym sezonie powalczyć o mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za słowa wsparcia w tych trudnych chwilach :smile:

 

Wielkie Pels wrócą silniejsi! Podobnie jak John Wall!

 

To ta sama kontuzja i operacja co Mike Conley w zeszłym roku. Mike wrócił w bardzo dobrej formie, więc staram się myśleć pozytywnie i kto wie, może będzie szansa w przyszłym sezonie powalczyć o mistrzostwo.

 

Nic z tego chleba nie będzie już.

 

Póki co trwa faza zaprzeczenia (złudne nadzieje), niebawem przyjdą negocjacje, a w lato akceptacja jakiegoś deal'u. 

 

W Pelikanach zostaną zaś wierzyciele i umowy Griffina i Walla za 80 mln.

 

Ciężka przyszłość.

 

Poszedłeś all-in w czerwone, wypadły czarne. Teraz czas na rozstanie ze złotym zegarkiem.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty to przyszły dopiero w nocy:

 

LMA postanowił z przytupem pożegnać stary rok.

Murray nie chciał być gorszy

Dopasował się do towarzystwa Caroll.

 

Największa radość to próbne minuty dla Paula Millsapa który wcześniej niż zakładano wrócił do gry.

14 minut i 6 punktów asysta blok 3/7 z gry w pierwszej próbce złamanego palucha

Na sylwestra jednak Paul potańczy na parkiecie wysokich na 750 stop towers if America

Organizator balu już otrzymał telefon aby dostawić stolik

Ale wcześniej ( 1:00 czasu polskiego ) mecz z Bostonem.

 

Oto fakty.

 

LMA 38/7/2/2bl 14/23 (61%) 10/12 FT

Murray 46/6/8 16/24 9/11 za trzy

Carroll 18/6/4 6/12 4/7 za trzy

 

Na parkiety sylwestrowe zaproszenia dostali tez.

 

 

E’Moore 21/7/2 3/6 za trzy

Len 13/4/1

 

Konkurencja tez nie spała.

Harden Lillard i Klay doskonale mecze.

Millsap łącznie opuścił tylko 8 spotkań 3/1T 5/2Trymestr

Jego szybki powrót cieszy GM i kibiców.

 

Gratuluję zwycięstwa z beGM-owymi Clippers :P

 

w sumie Bucks tak kontrolowali mecz z Nets, że te linijki graczy Nets są złudne :P skoro Faried zrobił 21/10, Napier 32 pkt... dla Carrolla otworzy się teraz chyba więcej minut, bo RHJ zagrał całe 2 min i chyba trochę czasu opuści.

 

tymczasem Ayton zaczyna się rozkręcać coraz bardziej - 33 pkt (16/20 z gry), 14 zb (10 w ataku) i 4 stl to mocna linijka, w ostatnich 7 meczach robi 22/14 i ponad 1,5 stl i blok na mecz. I to skuteczności znakomitej - prawie 70%. Dillon Brooks powraca do formy (19 pkt), Hayward coraz pewniej na boisku (14/3/4) i nawet Sefolosha wyskoczył dziś z double-double (10 pkt, 10 zb., 3stl).

 

Jeśli chodzi o głosowania, to cieszy mnie, że jeszcze nikt nie dał mi ujemnego bilansu :) jednak trochę martwi stawianie OKC wyżej - rozumiem, że ich skład wygląda fajnie, przyszłościowo, ale nie widać tam dobrej 1.opcji. Jazz powinni być jednak tylko mocniejsi po okienku i z coraz lepszą formą graczy, których mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już to pisałem, ale Sylvinho GOAT przez ostatnie tygodnie, miał Wizards z RL + Vucević + najgorszy kontrakt w lidze, teraz ma ekipę na 50-kilka W (jak wzmocni ławkę) bez fatalnej umowy Walla dzięki dwóm wymianom. Zawsze twierdzę, że dobrego GMa (w prawdziwej lidze) tworzą dobre okazje, nie wiem jak tam z finansami mu wyjdzie, ale nieźle się uratował na ten moment.

 

A Wall ma regularnie problemy z kolanami, teraz operację czegoś innego, drugi sezon z kolei opuszcza +40 meczów, niedługo 30 lat, no i ma już nowy kontrakt, więc motywacja pewnie dużo mniejsza - a te jego 70-80% to poziom z dwóch ostatnich sezonów. Kiepska sprawa.

 

Ayton jest trochę niedoceniany, ma sporego pecha z tymi Suns, dzisiaj w pierwszej połowie 12/15 z gry, w drugiej dostał w nagrodę pięć rzutów, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już to pisałem, ale Sylvinho GOAT przez ostatnie tygodnie, miał Wizards z RL + Vucević + najgorszy kontrakt w lidze, teraz ma ekipę na 50-kilka W (jak wzmocni ławkę) bez fatalnej umowy Walla dzięki dwóm wymianom. Zawsze twierdzę, że dobrego GMa (w prawdziwej lidze) tworzą dobre okazje, nie wiem jak tam z finansami mu wyjdzie, ale nieźle się uratował na ten moment.

 

A Wall ma regularnie problemy z kolanami, teraz operację czegoś innego, drugi sezon z kolei opuszcza +40 meczów, niedługo 30 lat, no i ma już nowy kontrakt, więc motywacja pewnie dużo mniejsza - a te jego 70-80% to poziom z dwóch ostatnich sezonów. Kiepska sprawa.

 

Ayton jest trochę niedoceniany, ma sporego pecha z tymi Suns, dzisiaj w pierwszej połowie 12/15 z gry, w drugiej dostał w nagrodę pięć rzutów, lol.

 

Sylvinho zrobił dobrą robotę, jeszcze tylko niech zadba o porządnych back-up dla Jrue i będzie dobrze ;)

 

Ayton sam musi wywalczyć 10 zbiórek w ataku, by móc oddać 20 rzutów ;P jeszcze gdyby był nieefektywny, to bym zrozumiał, że mu nie podają, ale on robi 60% z gry w tym sezonie i przy podwojeniach chętnie się dzieli piłką :P chyba Suns po prostu nie chcą wygrywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Sylvinho to naprawdę dobry gm.

 

Przejrzałem sobie historię wymian i trudno tu znaleźć jakąś czarną kartę. 

 

Choć pytanie jak wyjdzie Gasol, bo Vucevic gra świetny sezon, Marc z kolei ma umowę za pewne jeszcze na przyszły sezon, a istnieje ryzyko nagłego upadku. 

 

Swoją drogą ciekaw jestem ewentualnej serii z 76ers:

 

 

Embiid vs Marc Gasol w karierze: 12 pkt, 4/10 z gry 15 pkt, 5/13 z gry 14 pkt, 4/10 z gry 14 pkt, 4/15 z gry 15 pkt, 4/13 z gry

 

Porter na Simmonsie,

Jrue na Klay'a,

Winslow na J-Richu (choć pytanie czy Jrue nie lepiej trzymać na ballhanderze),

Beala ukryjesz sobie na Covingtonie

 

zaczyna się zabawa. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.