Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Z tak szerokim składem i tak łatwym terminarze w 2 trymestrze, to powinieneś na luzie być pierwszym zespołem na Wschodzie w 2 trymestrze. To jakie Ty masz mecze tam, to głowa mała. 2 mecze z T1 ( Bucks i Celtics u siebie), łącznie tylko 9 meczów z playoffowymi drużynami ( i to głównie z tymi z T2 - 2x Rockets, 2x Jazz, Spurs, Wizards, Heat) i aż 19 z drużynami spoza playoffs. 20 winów masz z palcem w nosie w 2 trymestrze.

Patrząc na to, jak teraz mi są przyznawane W i L, to wg januarowego  1 tiera przegrywam wszystko i z 2 tierem też większość ;) + jeszcze jakieś wpadki z tankerami i może wtedy chociaż 16-12 wyjdzie ;)

 

ale znów pisząc tak poważnie - głosowania i oceny GMów chociaż nam pokazują, jak są oceniane nasze drużyny. Dla mnie to duże i ważne doświadczenie, bo łatwiej sobie mogę ułożyć argumentację. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę się dopytać, bo wrzuciłeś swój opis po moim głosowaniu i dopiero teraz do niego zajrzałem. Czy ja dobrze rozumiem, że uwzględniając to:

Uwagi:Batum, Randle i Turner z koniecznosci grają więc heavy minutes.

Batum, Randle i Turner grają po 36MPG przez cały 1 trymestr ( normalnie z tego co widziałem 35 + przez kilka spotkań z powodu kontuzji po 38) u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się dopytać, bo wrzuciłeś swój opis po moim głosowaniu i dopiero teraz do niego zajrzałem. Czy ja dobrze rozumiem, że uwzględniając to:

Batum, Randle i Turner grają po 36MPG przez cały 1 trymestr ( normalnie z tego co widziałem 35 + przez kilka spotkań z powodu kontuzji po 38) u Ciebie?

Batum gra po 34 zawsze, tylko w 6 meczachbez Theisa gra 36.

Turner i Randle grają po 38 tylko w sześciu bez Theisa również.

Pod koniec trymestru jak wraca Theis to Turnera nieco odciążamy z minut wykorzystując niezła formę Theisa (32-16 rozkład ich minut na C)

Wiec przeciążeni są raczej tylko w tych sześciu meczach imo, ale tak,

Randle gra 35 mpg średnio, Turner podobnie, Batum nieco mniej bo w pierwszych dwóch tylko 30 i 34 większość czasu.

Uroki kontuzji, w drugim trymestrze chłopaki trochę będą mieli luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem , wystarczy słabsza forma Hardena i Houston leży i kwiczy.

Ariza ssie , Gordon i Capela grają tak jak Houston w realu bez szału z przebłyskami i jedynym pewnym punktem zespołu jest poza Hardenem Harrell.

 

A w Jazz Paul się wykuruje , Hayward wróci do formy czy też powróci Brooks i ten zespół ma większe możliwości niż Houston.

Całkiem możliwe, że masz racje co do Houston, ale Harden co by o nim nie mówić gwarantuje walkę o najwyższe cele i nie można go lekceważyć. Nie zamykam przed Houston drogi do Finału po pierwszym trymestrze, ale zobaczymy co zrobi GM. 

 

W Jazz wszystko w rękach Chrisa Paula :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF.

 

Jesteś miłośnikiem CP3 i wiemy to.

 

Obecnie wyższym prawdopodobieństwem jest gra na wysokim poziomie Hardena niż CP3.

 

Harden Draft 2009 to Curry Rozan Blake Rubio Danny Green

CP3 Draft 2005 to Andrew Bogut MG13 Deron Williams Bynum czy Granger.

 

Czujesz ta lekka różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.