Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Otworzylem posta, zobaczylem Toronto na 5 miejscu i podziękowalem za czytanie.

Już pomijając same umiejętności, to fit jest tam zajebisty.

Simone - Lillard: super para w obronie.

Siakam - Turner: super para na desce.

Tam Magic chyba jeszcze wyżej.

 

Wg bookow Clippers faworyt nr 5 do tytułu.

Jackson - PG - KL - M Morris - Zubac

U nas Bull nr 10:

Brick (Davion) - PG - KL - Keldon - Ayton

Już widzę te ruch...anie na "argumenty" w trakcie sezonu.

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zapomniałem w sumie napisać we wstępie, że to PowerRanking tylko na RS, w RS głębia ma znacznie większe znaczenie niż w PO. Stąd jak ktoś ma 5-6 graczy i szrot to ma gorzej;)

5-6?

Davion - duże minuty w Sacto

TJ - regularnie od kilku sezonów 0,5h na mecz

Martin Jr - duże minuty w Rox. Może nawet S5.

Plus weterani Ibaka, Iguodala.

No i Azubuike, który po kontuzji ma szansę na grę w Jazz.

Właśnie to miałem na myśli pisząc o "argumentach". Nie mam czasu na taki szajs.

Już nawet nie wspominając, że Ayton >>> Zubac, a Keldon >>> Morris.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nawet teraz obejrzeć jak świetnie zagrali Dejounte Collins i ze się szukają na boisku. ( trea w c+}
Short term wzmocniłem się OG który mi poprawił obronę przez co mogę mieć na boisku Robinsona lub Hachi. Fakt ze mam młodych gniewnych ale nie czuje się słabszy niż nasze OKC z którymi zrobiłem ważna dla obu klubów wymianę. Mnie mając mój pick wstawiasz na 25 OKC na 14?

Do s5 wprowadzam tylko 1 nowego gracza wiec to nie jest tak ze tu była rewolucja. Po prostu poprawiłem glebie składu plus każdy z liderów jest po prostu o rok starszy czyli lepszy bo nadal przed prime. A ze w S5 wchodzi lepszy gracz ( na dziś) to nie widzę tu jakiegoś osłabienia. Mam mocniejszy zespół niż rok temu. Wtedy „prawie tankując” byłem 8 od końca. Teraz dużo lepszy mam być 5 od końca?

January wiem ze masz mój pick ale nie bądź aż tak pazerny. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, january napisał:

Nikt nie kwestionuje, że masz mocne top4. Ale sam spójrz co dalej - wymieniasz jako kluczowych zawodników rotacji graczy, których plusem ma być to, że dostaną (nie zawsze na pewno!) minuty w słabych zespołach, czy nawet koszykarzy pokroju Iguodali i Ibaki, którym daleko już do określenia "rotacyjny gracz". De facto potwierdzasz to co sam napisałem, tylko dodając dziwne teksty, że nie masz czasu na taki szajs. Sezon zweryfikuje, zobaczymy co będzie, no cóż taka idea przedsezonowych powerrankingów. A czy obstawianie tak wąskiego składu Bulls po przejściach zeszłorocznych jako 5 ekipy konfy to taki skandal to nie wiem:) Myślę, że każdy z walczących o wynik GMów (a jest ich rekordowo aż 27 w tym sezonie) widzi się w lepszych barwach niż jest oceniany. Dlatego sezon powinien być bardzo ciekawy, powodzenia i zdrowia graczy życzę :) 

uuu, to zaburza cały ranking! :) :). Dzięki za zwrócenie uwagi.

Dejounte nie grał w tym meczu xddd

Nie wiem, czy OG czy Franz będzie lepszy w tym sezonie już. Rozumiem, że się nie czujesz - każdy ocenia się wyżej zapewne, ale ja uważam, że OKC jest znacznie mocniejsze (notabene na 16 miejscu ich dałem) niż Spurs - jak chcesz możemy rozwinąć temat :) 

Imo z 5 Twych najlepszych graczy 3 to nowi zawodnicy (OG, Rozier, Robinson), 2 z nich chcesz dać na ławkę? Plus doszli jeszcze Mathurin, Williams, tu jest bardzo dużo zmian w rotacji.

Liga się mocno zmieniła, znacznie mniej ekip niż rok temu tankuje. I nie uważam byś miał dużo lepszy team niż rok temu. Ale podobnie jak wyżej - zobaczymy co sezon przyniesie, na zachodzie 14 ekip walczy o wynik, więc zobaczymy jak szybko do zdrowia wrócą Suns, jak rozwiną się Spurs, Grizzlies i Jazz, jak grać będzie team DPOYa Goberta, jak nie tak dawno corocznego kandydata do MVP Hardena, etc etc. Zdrowia i powodzenia! :) 

 

Moje teksty o braku czasu wynikaja z twojego o 5-6 graczach w rotacji. Nie mam faktycznie na to czasu. 

Zaskakuje mnie również duża rozbieżność oceny(  in minus) begm Bulls - real Clippers, mimo, że mam dużo lepsza s5. 

Również życzę dużo zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

S5 jest dużo lepsza przecież 

duże lepsze na pewno nie, LAC nie bez powodu są typowani jako faworyci Zachodu (być może historycznie mocnego), w naszych Bulls jest sporo znaków zapytania, przede wszystkim co będzie z Aytonem, sezon Johnsona też nie jest łatwy do przewidzenia 

a jest jest jeszcze Westbroży

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Różnimy się w ocenie poziomu Twoich graczy z dalszego szeregu, zobaczymy co sezon pokaże w tej kwestii.

Jeśli chodzi o porównanie Bulls-RL Clipps, to :

1. Mam wątpliwości czy masz dużo lepszą s5. O ile rzecz jasna Ayton bije mocno Zubaca, o tyle już w roli 5 ofensywnego gracza, odpowiedzialnego tylko za 3D to nie wiem czy wolałbym Keldona czy Rocco/Batuma. A przede wszystkim mam duże zastrzeżenia co do Twojego 5 startera (Brick), trochę się tego co robi w mocnym teamie naoglądałem w zeszłym sezonie i pewnie naoglądam znowu, ehh oby z lepszym efektem, by ratować me oczy.

2. RL Clipps to drużyna z absolutnie topową głębią. Tam 11-12 najlepszymi graczami będą Kennard i Coffey? To, zwłaszcza pod RS ogromna różnica.

1. Na pewno nie grający x dni Wall, który otwarcie mówi, że jest wypalony byłby zbawieniem i upgradem. Flubber zbudował narrację na dobrej formie RW, która składowi węgla i papy dała playinn.

2. Nie wiesz, czy KL, PG i Aytonie wolałbys Keldona od Morrisa? Przecież jest otoczony świetnymi defensorami. Jakoś fit Simons-Lillard ci nie przeszkadza.

Tak można pisac w nieskończoność. Gdzie mi pasuje to fit ok, ale gdzie nie, to "no nie wiem, nie wiem czy to dobre/czy bym nie wolal".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Wolałbym Keldona. Bez dwóch zdań. 

Przede wszystkim, zakładając, że Kawhi swoje opuści, a George lubi łapać urazy to jednak więcej talentu w zespole się zdecydowanie przyda. O ile i Keldon nie opuści wyraźnej liczby meczów. Na razie dość pechowo zaczął się dla niego ten preseason. 

Swoją droga, czy Ty ignazz czasem nie pisałeś jakoś niedawno, że Keldon nie powinien grać na czwórce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Przede wszystkim, zakładając, że Kawhi swoje opuści, a George lubi łapać urazy to jednak więcej talentu w zespole się zdecydowanie przyda. O ile i Keldon nie opuści wyraźnej liczby meczów. Na razie dość pechowo zaczął się dla niego ten preseason. 

Swoją droga, czy Ty ignazz czasem nie pisałeś jakoś niedawno, że Keldon nie powinien grać na czwórce? :)

Będzie gotowy na start. Jeżeli mało będzie grał to z tanku. Uraz niegroźny. 

Będzie grał 3. 4 to błąd wynikający z braku długiej 4. W Rl spurs  

Dlatego 3 z ławki to no brainer 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.