Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że niepotrzebnie rzuciłem temat - raczej żartowałem :P Tzn wiadomo, że LaMelo się wkurwi ale nie będzie świrował z jakimś obrażaniem się po przyjściu do zeszłorocznych mistrzów z drużyny najgorszego tankera w lidze :) Max -1W w tym trymestrze może kosztować ten błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cytatu od Flubera: Dokładnie. Tym bardziej ze wymiana w środku sezonu dotyczyła PG czyli niezwykle ważny element ekipy. Robienie teraz schodowej rotacji przejściowej w imię bełkotu o zgranie zespołu którego po wymianie przecież nie będzie to taka trochę nadreakcja i mydlenie oczu. Po co udawać?

6 minut temu, fluber napisał:

No nie. Właśnie dlatego wrzucenie w rolę meltona jest wbrew logice. 

Jak masz gracza A i B i wymieniasz gracza A na gracza C to:

1. powinieneś zastąpić gracza A graczem C

a nie to co Ty robisz czyli zastępować gracza A graczem B, gracza B graczem C a po 3 meczach zamienić gracza C z graczem B i na końcu powiedzieć że to poprawia zgranie. 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Widzę, że niepotrzebnie rzuciłem temat - raczej żartowałem :P Tzn wiadomo, że LaMelo się wkurwi ale nie będzie świrował z jakimś obrażaniem się po przyjściu do zeszłorocznych mistrzów z drużyny najgorszego tankera w lidze :) Max -1W w tym trymestrze może kosztować ten błąd :)

Problem jest imo ciut większy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Problem jest imo ciut większy. 

No nie wiem - ja bym to przełożył na nasze warunki. LaMelo grał w drużynie która ma pace na bycie najgorszą w historii, jako jedyny w drużynie wiedział na który kosz rzuca - nikt w naszej lidze by go nie traktował poważnie jako superstara, nie dostawałby głosów do all star itd. Nagle rękę wyciągają do niego Mistrzowie, wyciągają go z tego błota i jedyne co mu złego robią to że przez 3 mecze wychodzi z ławki. Tak jak mówię - jak dla mnie może się trochę wkurwić bo liczył na coś innego ale ostatecznie i  tak będzie całował wszystkich po rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

 

skąd Ty to wziąłeś ?

Z Twojego opisu według którego pierwsze 3 mecze Ball gra z ławki, a Melton w s5, a potem Melton gra z ławki a Ball w s5

7 minut temu, cvbe napisał:

Widzę, że niepotrzebnie rzuciłem temat - raczej żartowałem :P Tzn wiadomo, że LaMelo się wkurwi ale nie będzie świrował z jakimś obrażaniem się po przyjściu do zeszłorocznych mistrzów z drużyny najgorszego tankera w lidze :) Max -1W w tym trymestrze może kosztować ten błąd :)

A na ile wycenisz coś takiego?

PF : Griffin / Tatum  ( 22 / 28  )

C : Omer / Griffin ( 30 / 18 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mało fortunny czas na te opisy. Ja nawet przejrzeć dyskusji z ostatnich stron nie mam czasu.

Dopiero 19 kwietnia czyli już po świętach będę miał możliwość nad tym usiąść.

Uff, już myślałem że pierwszy raz nikt nie powie słowa na temat słabości terminarze :D Odetchnąłem z ulgą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a właściwie to czemu deadline nie jest do poniedziałku i znowu każemy ludziom w Wielką Sobote siedzieć?

wiadomo, że nie wszystkim, ale jasno widać, że nie mamy nawet 1/3 opisów póki co

Nikt nikomu nie karze, dlatego właśnie było na to 6 dni a nie sama Wielka Sobowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ozzy110 napisał:

Tacy koledzy a po raz kolejny ruchanko LAFa. Biedny chłopak

ale oco Ci teraz chodzi? masz ból, że mu nie pomogli, przecież wtedy byś narzekał, że się wtrącają, przestańmy już robić gównoburze ze wszystkiego

Teraz, cvbe napisał:

Nikt nikomu nie karze, dlatego właśnie było na to 6 dni a nie sama Wielka Sobowa :)

pytanie czy przesunięcie deadline aby każdy sobie znalazł wolną chwilę jest jakimś nagięciem czegokolwiek, nie jest, już kiedyś gadaliśmy o tym, że deadliny w takich terminach to tylko udręka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale oco Ci teraz chodzi? masz ból, że mu nie pomogli, przecież wtedy byś narzekał, że się wtrącają, przestańmy już robić gównoburze ze wszystkiego

pytanie czy przesunięcie deadline aby każdy sobie znalazł wolną chwilę jest jakimś nagięciem czegokolwiek, nie jest, już kiedyś gadaliśmy o tym, że deadliny w takich terminach to tylko udręka

Dawaj,ułóż przykładowy terminarz na ten trymestr,taki jaki uważasz za najlepszy a ja Ci napiszę jakie by były komentarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pytanie czy przesunięcie deadline aby każdy sobie znalazł wolną chwilę jest jakimś nagięciem czegokolwiek, nie jest, już kiedyś gadaliśmy o tym, że deadliny w takich terminach to tylko udręka

Nie oszukujmy się - jaki by termin nie był zawsze znajdą się osoby, którym nie będzie pasowało. Tak wypada zakończenie sezonu - i nic na to nie poradzimy  - zresztą na opisy jest cały tydzień.. a ludzie lubią po studencku - na ostatnią chwilę ;) Ogólnie to opis można sobie było przygotować wcześniej i po prostu dodać do tego statsy po 82gim meczu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.