Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam opis Knicks. W jednym opisie stwierdzić jak Poole ciągnął za uszy beznadziejnych Warriors i wyjaśnić jak dobry jest toscano który w rl NBA nie grał z powodu "bogatej konkurencji" to trzeba mieć umiejętności. 

Jeżeli zach collins gra 24 minuty na centrze a len lub bertans w zależności od potrzeb 5 minut to mobley gdy jest zdrowy to gra większość minut na centrze a nie na czwórce. A jaki to ma na niego wpływ to wszyscy widzieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Jeżeli zach collins gra 24 minuty na centrze a len lub bertans w zależności od potrzeb 5 minut to mobley gdy jest zdrowy to gra większość minut na centrze a nie na czwórce. A jaki to ma na niego wpływ to wszyscy widzieli. 

no w Cavs grał 16 gdy byl Allen. U mnie wychodzi 3 więcej (zakladam grę Lena, gdy jest taka potrzeba). 

Natomiast oczywiscie chetnie dalbym Collinsowi wieksza ilosc minut, na ktore wedlug mnie zasluguje. niemniej nie chcialem przeszarżować 🤷‍♂️ takze mysle, ze proporcje wyszlyby podobne jak w cavs

no ale dobra, zmienie collinsowi na 27 zeby wyszlo  na centrze Mobley'owi IDEOLO! z foul trouble collins nie ma problemu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no w Cavs grał 16 gdy byl Allen. U mnie wychodzi 3 więcej (zakladam grę Lena, gdy jest taka potrzeba). 

Natomiast oczywiscie chetnie dalbym Collinsowi wieksza ilosc minut, na ktore wedlug mnie zasluguje. niemniej nie chcialem przeszarżować 🤷‍♂️ takze mysle, ze proporcje wyszlyby podobne jak w cavs

no ale dobra, zmienie collinsowi na 27 zeby wyszlo  na centrze Mobley'owi IDEOLO! z foul trouble collins nie ma problemu.

No to że zach collins pauzował 540 dni i nie był w stanie tyle grać z marszu to chyba wszyscy wiedzą, ale to może @ignazz więcej powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

W jednym opisie stwierdzić jak Poole ciągnął za uszy beznadziejnych Warriors i wyjaśnić jak dobry jest toscano który w rl NBA nie grał z powodu "bogatej konkurencji" to trzeba mieć umiejętności. 

tak gsw, ma bogata konkurencje na skrzydle i ktos musial na tym stracic. nie oznacza to natomiast, ze jakosciowo Ci gracze dzeki temu sa lepsi i nie wplywa to jakos specjalnie na sile druzyny. 

7 minut temu, fluber napisał:

No to że zach collins pauzował 540 dni i nie był w stanie tyle grać z marszu to chyba wszyscy wiedzą, ale to może @ignazz więcej powie

klay pauzowal 5000 dni. i gra po 30 minut. nie proponuje collinsowi nie wiadomo jakich obciazen 🤷‍♂️

tradycyjnie szukasz dziury w calym i przypierdalasz sie o pierdoly.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

klay pauzowal 5000 dni. i ile grał? 

Klay to dobry przykład. Pierwszy raz zagrał 27 minut w 16 meczu gsw od powrotu. Potem minuty stopniowo mu rosły. Tak jak collinsowi. Jak mobley nie gra to możesz nim spokojnie grać 27 mpg ale średnia przez cały trymestr przy tym ile był w stanie grać zaraz po kontuzji jest nierealna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Klay to dobry przykład. Pierwszy raz zagrał 27 minut w 16 meczu gsw od powrotu. Potem minuty stopniowo mu rosły. Tak jak collinsowi. Jak mobley nie gra to możesz nim spokojnie grać 27 mpg ale średnia przez cały trymestr przy tym ile był w stanie grać zaraz po kontuzji jest nierealna

a collins jest mlodszy od klaya 10 lat, wiec i sil powinno byc wiecej, szybsza regeneracja.

ergo jeden rabin powie tak inny rabin powie nie.

nie mam zamiaru kruszyc o to kopii. tak jak wspominalem, przeypierdalasz sie, co oczwyiscie niespecjalnie dziwi.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

tak gsw, ma bogata konkurencje na skrzydle. nie oznacza to natomiast, ze jakosciowo Ci gracze dzeki temu sa lepsi i nie wplywa to jakos specjalnie na sile druzyny. 

Gsw zrobili 12-15 w 3T mając na PG poola, SG Klaya i draymonda na centrze a toscano nie był w stanie przebić się do rotacji na skrzydle przez bogata konkurencję, ale ogólnie jest zajebisty. 

Sorry, ja mogę napisać o ibace że grał tylko 18mpg bo miał brooka Lópeza i portisa jako konkurencję ale nie pisz o toscano którym musisz grać po 25mpg ze nie był w stanie rywalizować z 34-letnim Bjelica o minuty. 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a collins jest mlodszy od klaya 10 lat, wiec i sil powinno byc wiecej, szybsza regeneracja.

No jak powinno? Przecież można sprawdzić w spurs jego minuty. On u Ciebie jest 3 lata młodszy niż w rl nba? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja KATa naprawde polubilem i sadzilem, ze to TEN sezon, ostatnio gdzies tam zapytany o MVP (Jokic, Embiid czy Giannis) powiedzial, ze wedlug niego on jest MVP, a potem przychodzi mecz o stawke i wyglada jakby od debiutu w PO vs Rockets sie nic nie zmienilo. Moze zaliczy dobra serie z Memphis i sie przelamie, ale no dzis jak na lidera wygladal zalosnie po prostu, mial farta z supportem, bo gdyby wlasnie Joel czy Nikola taki wystep zaliczyli to pewnie konczyloby sie blowoutem w takim spotkaniu o cos :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał:

@fluber nie to, że się czepiam, ale akurat ławkę Phoenix to strach wpuszczać na boisko a Ty piszesz pewny i mocny punkt O.O

Wpuszczanie całej ławki Suns na raz to rzeczywiście nie jest najlepszy pomysł na świecie. Chodziło mi po pierwsze o jego minuty ( Craig to po Johnsonie drugi wchodzący gracz z ławki i minuty jak na rezerwowego ma całkiem spore). 

Craig działa dobrze w pewnym określonym środowisku, nie jest zagrożeniem w ataku i tylko ta poniżej przeciętne catch and shoot trójka go ratuje, ale w obronie jest bardzo dobrym zawodnikiem. I jeżeli może grać z graczem dominującym piłkę, który nie jest dobrym obrońcą i nie spoczywa na nim duża rola w ataku, to tego ataku aż tak bardzo nie psuje, a w obronie daje bardzo dużo. W takiej roli go u siebie widzę. W 3T w ten sposó funkcjonował przy Bookerze np. i wtedy to działało. Ale jak już bookera nie było obok, to ten atak leciał na pysk z Craigiem na boisku.

To nie jest przypadek, że Craig od kilku sezonów buja się po rotacjach topowych teamów w NBA.

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612756&Season=2021-22&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1628470,1626164&OnlyCommonGames=true

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Kyle Kuzma 20,5ppg – 7,5rpg – 5,5apg (!!!) 0,9bpg – 44,3% FG – 37,1% za 3, 3,6topg 0 opuszczonych meczów ( po serii 6 przegranych z rzędu Wizards i utracie szans na play-in, dostał shutdown do końca sezonu, żeby Wizards mogli potestować Kisperta, Hachimurę i Avdiję obok Kristapsa, sam sztab Wizards na pytanie o nibykontuzję Kuzmy powiedzieli we’re just being superextracautious , myślę, że kwestia raczej bezdyskusyjna, że to shutdown).

Naginanie rzeczywistości. Shutdown miałby uzasadnienie, gdyby rzeczywiście taka polityka była Wizards. Natomiast wszyscy grali, w tym takie nazwiska jak Porzingis, KCP, Satoransky. Oficjalne problemy z kolanem. Dodatkowo duzo gorsza dyspozycja w 3 spotkaniach przed absencja (11.7 pkt na 33 %z gry średnio) sugeruje, ze cos ze zdrowiem bylo na rzeczy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

Naginanie rzeczywistości. Shutdown miałby uzasadnienie, gdyby rzeczywiście taka polityka była Wizards. Natomiast wszyscy grali, w tym takie nazwiska jak Porzingis, KCP, Satoransky. Oficjalne problemy z kolanem. Dodatkowo duzo gorsza dyspozycja w 3 spotkaniach przed absencja (11.7 pkt na 33 %z gry średnio) sugeruje, ze cos ze zdrowiem bylo na rzeczy.

No ale ja Ci zacytowałem Unselda. I nie twierdzę, że nic nie było, ta kontuzja ma przecież charakter chroniczny, Wizards już o nic nie grali, więc stwierdzili, że nie będą ryzykować, bo po co. Rozumiem, że będziesz próbował narzucić narrację, że to było coś poważnego, bo z Kuzmą Hornets Cię po prostu wyeliminują, ale naprawdę po jechaniu 2 trymestry na Simmonsie miałbyś odrobinę wstydu, żeby nie pisać, że pobolewanie w kolanie to powód dla którego Kuzma opuściłby końcówkę sezonu. Zwłaszcza, że mógłbym spokojnie dać mu jakieś wolne w starciu z którymś z tankerów, żeby złapał trochę oddechu. Wizards nie grali już o nic, Wizards sami mówili, że po prostu nie chcą ryzykować i są ostrożni, bo i tak już nie mają szans na play-in, mieliśmy dziesiątki takich sytuacji w przeszłości tutaj.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No ale ja Ci zacytowałem Unselda. I nie twierdzę, że nic nie było, ta kontuzja ma przecież charakter chroniczny, Wizards już o nic nie grali, więc stwierdzili, że nie będą ryzykować, bo po co. Rozumiem, że będziesz próbował narzucić narrację, że to było coś poważnego, bo z Kuzmą Hornets Cię po prostu wyeliminują, ale naprawdę po jechaniu 2 trymestry na Simmonsie miałbyś odrobinę wstydu, żeby nie pisać, że pobolewanie w kolanie to powód dla którego Kuzma opuściłby końcówkę sezonu. Zwłaszcza, że mógłbym spokojnie dać mu jakieś wolne w starciu z którymś z tankerów, żeby złapał trochę oddechu. Wizards nie grali już o nic, Wizards sami mówili, że po prostu nie chcą ryzykować i są ostrożni, bo i tak już nie mają szans na play-in, mieliśmy dziesiątki takich sytuacji w przeszłości tutaj.

prozingis ma ciągle problemy i jakoś ryzykowali.

gafford tez przykladowo caly czas gral.

Ty prbujesz przebic sie z narracja, ze nie ma zadnego problemu z Kuzma, co jest oczywiscie nieprawda.

shutdowny zrobili dopiero w 2 ostatnich spotkanaich sezonu.

abstrahujac od tego, ze kuzma w zaden sposob ich wyniku nie poprawial (sam wspomniales o 6 porazkach z rzedu). zaczeli wygrywac dopiero jak wylecial z powodu kontuzji.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

prozingis ma ciągle problemy i jakoś nie ryzykowali

Przecież Porzingis po transferze do Wizards nie został wystawiony do gry, dopóki to kolano się nie uspokoiło. Zagrał dopiero w 9 meczu po transferze i miał limitowane minuty na początku. Kuzma grał cały sezon, potrzeba sprawdzenie Porzingisa była dla Wizards dość naturalna.

Powtórzę, wypowiedź trenera była taka, że nie wystawiają Kuzmy, bo są bardzo ostrożni i nie chcą ryzykować żadnego urazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 potrzeba sprawdzenie Porzingisa była dla Wizards dość naturalna.

Nikt nie patrzy co do zasady na takie potrzeby na koniec sezonu, gdy o nic nie walczysz.

1 minutę temu, fluber napisał:

Przecież Porzingis po transferze do Wizards nie został wystawiony do gry, dopóki to kolano się nie uspokoiło.

no wlasnie. wyzdrowial i zaczal grac. kuzma nie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

abstrahujac od tego, ze kuzma w zaden sposob ich wyniku nie poprawial. zaczeli wygrywac dopiero jak wylecial z powodu kontuzji.

Zarówno z Kuzmą, jak i bez Kuzmy Wizards mieli w tym sezonie dokładnie taki sam procent wygranych. Nie będę z Tobą dalej dyskutował, bo po pierwsze wczoraj zaatakowałeś personalnie mnie oraz moje małżeństwo, co jest wyjątkowo obrzydliwe nawet jak na ciebie.

To jest internetowa gra koszykarska, w którą bawimy się dla funu i wymieniamy na argumenty, a ty w odpowiedzi na argumenty sugerujesz mi jakieś problemy małżeńskie. Za podobną insynuację prywatnie dostałbyś zwyczajnie po mordzie, więc tutaj też nie powinieneś tak robić.

Po drugie bezczelnie kłamiesz zarówno w opisie, jak i komentując mój opis, tworząc mylne wrażenie jakichś wydumanych problemów w moim składzie, żeby uratować jeden z gorszych sezonów w historii tej gry w swoim wykonaniu. Nie będę tego kontynuował, mija się to z celem. Opis jest, każdy GM sam zinterpetuje wypowiedzi sztabu Wizards, całą sytuację oraz to, czy Kuzma był w stanie grać w końcówce sezonu, czy nie, gdyby jego zespół miał jeden win przewagi nad rywalem do play-in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Zarówno z Kuzmą, jak i bez Kuzmy Wizards mieli w tym sezonie dokładnie taki sam procent wygranych. Nie będę z Tobą dalej dyskutował, bo po pierwsze wczoraj zaatakowałeś personalnie mnie oraz moje małżeństwo, co jest wyjątkowo obrzydliwe nawet jak na ciebie.

To jest internetowa gra koszykarska, w którą bawimy się dla funu i wymieniamy na argumenty, a ty w odpowiedzi na argumenty sugerujesz mi jakieś problemy małżeńskie. Za podobną insynuację prywatnie dostałbyś zwyczajnie po mordzie, więc tutaj też nie powinieneś tak robić.

no a ja juz tlumaczylem, co uwazam za chamskie z twojej strony. i refleksji z twojej strony zadnej, stad posluzylem sie zasada cel uswieca srodki. jak widac poskutkowalo. krzywdy ci zadnej nie wyrzdzailem, jedynie sobie wystawiam kiepska opinie na forum, ale o to akurat nie dbam w najmniejszym stopniu,

7 minut temu, fluber napisał:

 

Po drugie bezczelnie kłamiesz zarówno w opisie, jak i komentując mój opis, 

no i teraz to ty bezczelnie klamiesz, sugerujac mi klamstwo bez jakiegokolwiek przykladu na poparcie. 

7 minut temu, fluber napisał:

Opis jest, każdy GM sam zinterpetuje wypowiedzi sztabu Wizards, całą sytuację oraz to, czy Kuzma był w stanie grać w końcówce sezonu, czy nie, gdyby jego zespół miał jeden win przewagi nad rywalem do play-in.

dokladnie niech ocenia inni, czy absencja kuzmy byla shutdownem gdy:
- oficjalnym powodem absencji kuzmy jest kontuzja kolana;
- 3 spotkana przed absencja znacznie obniza statystyki i gra na poziomie 11.7 pkt i 33 % z gry:
- zaden inny gracz nie jest posadzony, w tym takie nazwisko jak porzingis, gafford, satoransky, kcp. a wiec zarowno mlodzi, prime jak i weterani.

Ty sugerujesz nam zaś, ze  bedzie gral i do tego utrzyma forme z pierwszej polowy  trymestru (tyle gral), gdy oficjalne stanowiska i forma z koncowki sugeruja cos zupelnie przeciwnego. 

ps. a obrzydlwym jest to, ze zawdziedzacz tylko i wylacznie wyzsze miejsce w konferencji swojemu naznaczonemu brakem obektywizmu glosowi (zanizeniu bilansu Knicks, zawyzeniu hornets).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, człowiek...morza napisał:

no a ja juz tlumaczylem, co uwazam za chamskie z twojej strony. i refleksji z twojej strony zadnej, stad posluzylem sie zasada cel uswieca srodki. jak widac poskutkowalo. krzywdy ci zadnej nie wyrzdzailem, jedynie sobie wystawiam kiepska opinie na forum, ale o to akurat nie dbam w najmniejszym stopniu,

Nie na forum tylko w ogóle. 

Ogólnie rzecz biorąc właśnie się przyznałeś, że wjechałeś na mnie i na moją rodzinę, żebym przestał punktować kłamstwa i nieścisłości w twoim opisie w grze internetowej. I uważasz, że to psuje ci tylko opinię na forum? Ja nie rozumiem, jak można z tak niskich pobudek robić takie rzeczy. 

38 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

no i teraz to ty bezczelnie klamiesz, sugerujac mi klamstwo bez jakiegokolwiek przykladu na poparcie. 

Naprawdę mam wracać do tych wszystkich pierdół o zdrowym Simmonsie? 

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

dokladnie niech ocenia inni, czy absencja kuzmy byla shutdownem gdy:
- oficjalnym powodem absencji kuzmy jest kontuzja kolana;
- 3 spotkana przed absencja znacznie obniza statystyki i gra na poziomie 11.7 pkt i 33 % z gry:
- zaden inny gracz nie jest posadzony, w tym takie nazwisko jak porzingis, gafford, satoransky, kcp. a wiec zarowno mlodzi, prime jak i weterani.

Ty sugerujesz nam zaś, ze  bedzie gral i do tego utrzyma forme z pierwszej polowy  trymestru (tyle gral), gdy oficjalne stanowiska i forma z koncowki sugeruja cos zupelnie przeciwnego. 

 

To mówił na temat tej "kontuzji" trener Wizards po tym jak odstawił Kuzmę od gry

Cytat

Kyle Kuzma is experiencing some “legitimate discomfort” in his right knee. (...)  I know he wants to be out there and we’ve just gotta make sure that it’s nothing more serious than what it is. (...)we're just being extra cautious.

Team nie ma szans na play-in, nie ma szans zatankować po wysoki pick w drafcie, więc dmucha na zimne. Nie wiem jak będziecie liczyć formę Kuzmy w końcówce sezonu, ale trzeba wykazać mnóstwo złej woli, żeby w tej sytuacji stwierdzić, że jest on niezdolny do gry w teamie, który gra o coś.

45 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

ps. a obrzydlwym jest to, ze zawdziedzacz tylko i wylacznie wyzsze miejsce w konferencji swojemu naznaczonemu brakem obektywizmu glosowi (zanizeniu bilansu Knicks, zawyzeniu hornets).

Gdyby moje głosy wyciąć z głosowania to niezmiennie ja będę 10 a Ty 11. Kolejne kłamstwo.

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

C-658VsXoAo3ovC.jpg

Fluber i człowiek morza 

To jest generalnie taktyka CM-a żeby zrównać nas ze sobą, co mu się najwyraźniej udaje.

Skończy się tak, że przegram play-in 1 winem, przy grającym Simmonsie i niegrającym Kuzmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.