Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

1. Irving był np. o wiele lepszym ofensywnie zawodnikiem w tym spotkaniu od Tatuma.

2.. ten game winner był najłatwiejszym do trafienia rzutem na zwycięstwo w jego karierze, obronca niebył w ogóle gotowy i smart mu podał idealnie, nawet jakiś Simmons by to skończył.

3. Z tak grającymi jak wczoraj Horfordem i Smartem może by to wygrali mając pierwszego lepszego Tobiasa Harrisa zamiast Tatuma. 
 

4. Homerku Nie wiem po co wlasciwie to robisz, nie grasz już w ta grę i tylko się ośmieszasz

 

laf, ty zawsze będziesz wyjeżdżał z tekstem o boxscore jak zabraknie argumentów ? Stać mnie jeszcze na league pass, wierz mi ze mecz oglądałem. Tatum zagrał swietnie, ale jak mówiłem MVP spotkania dałbym komuś innemu.

 

 

ps.homerku cp3 zdecydowanie lepszy mecz od Tatuma, czy tez nie bo nie był potrajany ? 

ośmieszyłeś się to Ty punktem 3 :) 

Ale nic dziwnego, jak się nie rozumie koszykówki to można wypisywać takie analizy :) Prześledź może cała akcje Tatuma na game winnera zamist pisać takie głupoty ze to był najłatwiejszy game winner w jego karierze :) 

Tatum mial najtrudniejszy matchup a był najlepszy na boisku, juz teraz można go spokojnie stawiać na rowni z Durantem a w tym meczu był od niego lepszy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, człowiek...morza napisał:

😆

wiadomo, ze Ronnie myli proporcje, ale to najwiekszy "wtf" waszej wymiany zdan xd

Jasne ja mylę proporcje. Celtics byli -3 na 40sek do końca, Brown zdobył punkty sam, smart z horfordem przy 114:113 zrobili we dwóch swietne podwojenie i tym samym całe posiadanie Brooklyn rozpieprzyli, Irving musiał oddawac piłkę do Duranta na 4 sek do końca akcji. Później w ataku Brown ze Smartem wszystko rozprowadzili, porozrzucali obrońców po całym parkiecie w efekcie czego Tatum miał praktycznie pusty kosz do game winnera. Ale właśnie za tą defensywną akcje wcześniej dalbym smartowi i horfordowi mvp tego meczu, i za to jak bronili całe spotkanie, a nie za to ze rzucili 20 pts z czystych pozycji jak nam pisze pan mister Homer. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jasne ja mylę proporcje. Celtics byli -3 na 40sek do końca, Brown zdobył punkty sam, smart z horfordem przy 114:113 zrobili we dwóch swietne podwojenie i tym samym całe posiadanie Brooklyn rozpieprzyli, Irving musiał oddawac piłkę do Duranta na 4 sek do końca akcji. Później w ataku Brown ze Smartem wszystko rozprowadzili, porozrzucali obrońców po całym parkiecie w efekcie czego Tatum miał praktycznie pusty kosz do game winnera. Ale właśnie za tą defensywną akcje wcześniej dalbym smartowi i horfordowi mvp tego meczu, i za to jak bronili całe spotkanie, a nie za to ze rzucili 20 pts z czystych pozycji jak nam pisze pan mister Homer. 

 

on tak, zapomniałem ze mecz koszykówki trwa 1 minute 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

on tak, zapomniałem ze mecz koszykówki trwa 1 minute 

Tu masz wrzucam ci linka jakbyś chciał zobaczyć najlepszego gracza 1 kolejki w play offs:

 

30/10/7 + 2stl 1blk +/- +20 12/16 z gry 4/6 za trzy 2/2ft

(suns -9 w 12 min bez niego)

I już nie prowokuj, bo jak zacznę wyciągać defensywne statsy z tego meczu, to czuje ze wyjdzie ze kyrie najwiecej punktow rzucil tatumowi 1vs1. Ale nie chce mi się serio tracić na dyskusje z tobą czasu, ośmieszyłeś się tym tekstem i tyle. Wrzuciłeś taki tekst zanim dwa mecze kolejki zostały w ogóle rozegrane, no to Paul cie pięknie wyjaśnił, miłego ogladania przy kawusi.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

Kyrie zagrał bardzo dobre spotkanie i był najlepszym graczem Nets

Nie myślałem ,że istnieje świat w którym ktoś uzna ,że Tatum zagrał lepsze spotkanie od Irvinga ale jednak widzę nie doceniłem Waszej gry. Poruszacie się już troche w oparach absurdu.

IRving zdobył więcej punktów na lepszej efektywności choć większośc meczu był broniony przez DPOYa tego sezonu. Często był podwajany. Do tego miał mniej strat , wiecej przechwytów i nawet w obronie nie grał źle..

Poza tym ,że Boston wygrał to Tatum w żadnym aspekcie gry nie był lepszy od Irvinga.  Irving trafił6 trójek na 10. Właściwie sam zniwelował 10 pkt przewagi Bostonu w 4 kwarcie. Ba on wyciągnął na prowadzenie zespół w którym nikt poza nim i Dragicem nie trafiał

Tatum w 4 kwarcie 1 na 4... Irving 7 /9

Czwarta kwarta boston 19 a Irving 18 ...

A tu czytam jakieś oszołomskie teksty w stylu Tatum najlepszy gracz 1 rundy... Chyba ktoś przespał ten mecz bo Irving był najlepszym graczem całego meczu . Co do 1 rundy to się nei wypowiem bo niektóre mecze sobie odpuściłem np Golden czy Suns ale w tym meczu Irving był najlepszym graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co Ty, Laf, wielki ekspert myślał o cp3 po pierwszej połowie ma być dla mnie prawdą objawioną, ostatecznym wyznacznikiem jakości jego gry? Wrzuciłem statystyki, oba mecze widziałem, porównaj sobie je ze statami Tatuma i daj mi ostatecznie znać kto zagrał wg ciebie lepszy mecz, ok? Jak ci wyjdzie ze Tatum to podaj wreszcie jeden argument na to zamiast pisać mi żebym zajrzał do działu inne i przeczytał tan twój komentarz na gorąco. 

I weź sobie chłopie daruj teksty o żółtodziobach z Pelicans vs Nets. Nets maja duet KD i kyrie ale w koszykówkę gra się 5vs5, nie 2vs2 i właśnie dlatego nets mają bilans 24-31 w sezonie vs teamy playoffs+ teamy z play in. 
 

Przeceniacie mega sile nets, sile duetów, dzisiejsza koszykówka żeby osiągać sukcesy musisz mieć cała piątkę mocną. Druzyna z bilansem 44-38 i SRS +0,84 to nie jest contender, to nie jest super mocny rywal. Tak samo jak wrzucanie tutaj Wizards begm do grona contendera jest żałosne, tak samo robienie z Nets niewiadomo jak silnego przeciwnika jest słabe. Ale jak już odpadną 1-4 z osłabionymi celtics to może się wam oczy nieco otworzą. 

Imo pelicans by mogli z nets nawet powalczyć, bo jonas by im zrobił pod koszem rozpierdziel. 
 

i tak jak napisał ely3, kyrie był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem meczu i o tym piszą w Każdym artykule i streszczeniu tego meczu na każdej stronie. Ale nie, mam k**** Tatuma w begm wiec lepiej bede z siebie głupka robił do samego końca. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Nie myślałem ,że istnieje świat w którym ktoś uzna ,że Tatum zagrał lepsze spotkanie od Irvinga ale jednak widzę nie doceniłem Waszej gry. Poruszacie się już troche w oparach absurdu.

IRving zdobył więcej punktów na lepszej efektywności choć większośc meczu był broniony przez DPOYa tego sezonu. Często był podwajany. Do tego miał mniej strat , wiecej przechwytów i nawet w obronie nie grał źle..

Poza tym ,że Boston wygrał to Tatum w żadnym aspekcie gry nie był lepszy od Irvinga.  Irving trafił6 trójek na 10. Właściwie sam zniwelował 10 pkt przewagi Bostonu w 4 kwarcie. Ba on wyciągnął na prowadzenie zespół w którym nikt poza nim i Dragicem nie trafiał

Tatum w 4 kwarcie 1 na 4... Irving 7 /9

Czwarta kwarta boston 19 a Irving 18 ...

A tu czytam jakieś oszołomskie teksty w stylu Tatum najlepszy gracz 1 rundy... Chyba ktoś przespał ten mecz bo Irving był najlepszym graczem całego meczu . Co do 1 rundy to się nei wypowiem bo niektóre mecze sobie odpuściłem np Golden czy Suns ale w tym meczu Irving był najlepszym graczem

Ty jesteś akurat największym hejterem Tatuma i dalej zyjesz w przekonaniu ze Mitchell jest lepszym koszykarzem:) 

a Irving nie był kryty przez Roberta Williamsa bo ten niestety leczy uraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Nie myślałem ,że istnieje świat w którym ktoś uzna ,że Tatum zagrał lepsze spotkanie od Irvinga ale jednak widzę nie doceniłem Waszej gry. Poruszacie się już troche w oparach absurdu.

Jacy my? 

Jeden troll zwany Qcinem, którego akurat opinii w NBA nikt nie traktuje poważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ty jesteś akurat największym hejterem Tatuma i dalej zyjesz w przekonaniu ze Mitchell jest lepszym koszykarzem:) 

a Irving nie był kryty przez Roberta Williamsa bo ten niestety leczy uraz 

No i Ten argument na szczęście zamyka cała dyskusje, dziękujemy za wyjaśnienie nam dlaczego Tatum był lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

a Irving nie był kryty przez Roberta Williamsa bo ten niestety leczy uraz 

Wg większośći analityków w tym roku nagrodę DPOya zdobędzie Smart

I jak zwykle zamiast pokazać choć jeden argument  to wolisz zaatakować adwersarza. Nie wiem jak można uznać ,że Tatum był lepszy od Irvinga skoro on nawet miał gorszy A/To miał więcej strat. Gorszą efektwyność. Mniej trójek i gorsża 4 kwartę nie licząc ostatnich 10 sekund..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

Jest różnica między Kyrie był najlepszy graczem Nets a najlepszym graczem meczu chyba co nie ?

Myślę, że tak bo pewnie wiele osób podzieli moją opinię na temat gry CP3 po pierwszej połowie.

 

 

Przecież Nets są lepszą drużyną ogólnie .

Ja napisałem ,że był najlepszym GRACZEM BOSTONU ( celowo z dużej ) a nie meczu. Daj mi cytat gdzie napisałem, że był najlepszym graczem meczu.

Może nie napisałeś tego, ale bronisz chyba tekstu qcina ze był najlepszym graczem kolejki, Skoro się wtrącasz w moją dyskusje z nim na ten temat jak mu mowie ze nie był nawet najlepszym graczem w swojej druzynie, a co dopiero w meczu i kolejce 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Nie myślałem ,że istnieje świat w którym ktoś uzna ,że Tatum zagrał lepsze spotkanie od Irvinga ale jednak widzę nie doceniłem Waszej gry. Poruszacie się już troche w oparach absurdu.

 

Sam w BeGM gram, ale przenoszenie tego na tematy ogolne to cos niesamowicie wkurwiajacego. Tatum zagral dobrze, dal jeszcze game-winnera, ale Kyrie byl zdecydowanie najlepszy na parkiecie, a ta cala krytyka kibiców tylko go narkecała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, LAF napisał:

Wywołałeś mnie do tablicy to się nie dziw. 
 

Ja uważam, że Tatum był najlepszy w swoim zespole 

Oj @ely3 gubisz się trochę.

Czyli Smart jest słabym obrońcą skoro Kyrie tak szalał czy może Kyrie jest aż tak dobry ? Albo jedno albo drugie, oba nie mogą być jednocześnie.

Ogólnie rzecz biorąc Smart dobrze broni, ale umieszczanie go w rzędzie DPOTY to lekkie nadużycie ( to może CP3 też jest DPOTY ? )

Czekałem aby odpisać, bo długo szukałem ale znalazłem statystykę według, której Tatum bronił graczy Nets na 53 % a Smart na 55 %

Oj ten Tatum jest faktycznie słaby ...

Smart jest ogłoszonym jednym z trzech kandydatow do dpoty, wiec chyba nie jest nadużyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał:

Tak, ale @ely3 napisał, że Smart nie jest finalista tylko, że to już formalność, że zdobędzie tą nagrodę a to różnica. 
 

Jak dla mnie DPOTY to MB @człowiek...morza

tyle, że Smart rzeczywiście dostanie dpoty, wiec kogo tam masz Ty, to średnio istotne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Tak, ale @ely3 napisał, że Smart nie jest finalista tylko, że to już formalność, że zdobędzie tą nagrodę a to różnica. 
 

Jak dla mnie DPOTY to MB @człowiek...morza

Napisałeś ze stawianie go w rzędzie dpoty jest nadużyciem, to ci powiedziałem ze nie jest nadużyciem, bo już został wybrany do top3 conajmniej, a Ty zamist się przyznać do błędu będziesz dalej brnął w to ze smart nie jest dpoy level, bo ty tak sobie uważasz ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Tak, ale @ely3 napisał, że Smart nie jest finalista tylko, że to już formalność, że zdobędzie tą nagrodę a to różnica. 

Smart jest najlepszm obrońca najlepszej defensywy ligi. Na dodatek wg przecieków zdobył największa ilość głosów więc nie wiem co jest naduzyciem

 

2 godziny temu, LAF napisał:

ale umieszczanie go w rzędzie DPOTY to lekkie nadużycie

A czyli ktoś kto jest w TOP 3 DPOTY nie może być w rzędzie DPOTY. To kto jest w tym rzędzie?  Tylko ten co wygra ? A ten co będzie drugi to już nie jest graczem na poziomie najlepszego obrońcy?

 

2 godziny temu, LAF napisał:

Czyli Smart jest słabym obrońcą skoro Kyrie tak szalał czy może Kyrie jest aż tak dobry ?

Akurat Irving w tym meczu zagrał dobrze w obronie. Wracał szybko do kontr . Ustaiwał się pod koszem dzięki czemu potrafił wyrwać piłkę czy przeszkodzić we wjazdach. Co oczywiście nie oznacza ,że jest lepszym obrońca od Smarta ale w tym meczu a zwłaszcza w 4 kwarcie był nawet lepszym obrońcą od Tatuma

@LAF Wrócimy do tej obrony za kilka dni kiedy ogłosza Smarta najlepszym obrońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Czy jest sens porównywać występ CP3 do Tatuma ? Nie ma sensu ze względu na inną wagę przeciwników.

jak najbardziej jest sens, bo Paul wziął losy meczu za mordę wtedy gdy Pels wrócali z około 20punktowej straty, ten mecz to nie był spacerek dla Suns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.