Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RonnieArtestics napisał:

@Alonzo rozumiem ze w tym trymestrze te wyniki co tam są podane w twoim terminarzu to są proponowane, tak? ;) zdziwiło mnie ze taka forma pokazania terminarza 😛

Chciałem uwypuklić różnicę pomiędzy Magic w rl, a moimi :P 

A tak naprawdę - po prostu jest szybciej wrzucając grafik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Pisałem o Townsie przy -9 i wiele wskazywało, że odpadnie, i teorie w stylu nie "nie oceniam po jednym meczu" nie bardzo miały zastosowanie, bo nie było możliwości rehabilitacji, więc 1 mecz = równa się 100% postseason i ciężko byłoby tego bronić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Pisałem o Townsie przy -9 i wiele wskazywało, że odpadnie, i teorie w stylu nie "nie oceniam po jednym meczu" nie bardzo miały zastosowanie, bo nie było możliwości rehabilitacji, więc 1 mecz = równa się 100% postseason i ciężko byłoby tego bronić :)

Przeciwko Clippers tam jego 4 szybkie faule ustawiły mecz, a w II połowie zaczął coś grać i niestety 2 szybkie ofensy nie pozwoliły mu tam nigdy wejść w mecz. Dlatego ten g1 z Grizzlies to miód na moje serce. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Przeciwko Clippers tam jego 4 szybkie faule ustawiły mecz, a w II połowie zaczął coś grać i niestety 2 szybkie ofensy nie pozwoliły mu tam nigdy wejść w mecz. Dlatego ten g1 z Grizzlies to miód na moje serce. :) 

Jak schodził z 6 faulem było -9. Akurat w tym meczu, przy tej dyspozycji, akurat to szczęście dla Magic, że zszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki @Alonzo, po tym jak w 3Q JJJ wyglądał jak młody Bill Russell myślałem, ze Towns będzie miał problemy, ale podjał rękawicę i z lekkim szczęściem (5 faul Jacksona) dowiózł ten win

inna sprawa, ze Mitchell to póki co nie Edwards, a Gordon... no cóż

niemniej musiał Ci wielki kamień serca spaść, oby bez kontuzji przez całe PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostki na temat pacers :  

obwód pacers wygląda mocarnie, można powiedzieć śmiało, po obu stronach parkietu. 

cp3 : 
*jego drużyna w realu robi 64-18 bilans (11-6  bez niego)

*on/off +5,3 w tak mocnym teamie
*do momentu urazu był top5 graczem mvp voting w realu
* 4. Miejsce w lidze w A/TO ratio.

https://www.teamrankings.com/nba/player-stat/assist-to-turnover-ratio
* 1. Miejsce w lidze w asystach na mecz 
* 2. Miejsce w lidze w przechwytach na mecz (top10 per 36min) 

fred vv:

*jego drużyna w realu robi 48-34 ( 9-8 bez niego)

*on/off+3,8

* 2. miejsce w lidze w trafieniach za trzy na mecz, (za Currym) (trzeci w total)

* 8. Miejsce w lidze w przechwytach na mecz (top35 per 36min) 

* 57. Miejsce w lidze w A/To Ratio 

tyus Jones: 

*jego drużyna w realu robi 56-26 (5-4 gdy go zabrakło)

*on sam w tak mocnej druzynie robi jeszcze on/off +3,6 
* 1. Miejsce w lidze w A/To Ratio
* 40. Miejsce w lidze w przechwytach per 36 min

W trzecim trymestrze przez pół trymestru pełni role startującego PG. Przyjrzyjmy się jak wyszły mu w tym sezonie starty w realnym świecie: 23 spotkania 30min 12,7pts  3,2reb 6,6as 45%fg 39% 3fg 84%ft Bilans: 19-4 ORTG : 125 DRTG : 107 

Tre Jones: 

*jego drużyna miała bilans 34-48. (32-37 gdy grał. 2-11 gdy nie zagrał. )

*2. W lidze w A/To Ratio

*jako starter w Spurs realu w 11 spotkaniach: 32min 13,5pts 4,5reb 7,5as ( u mnie nie grał w s5 nigdy ale pod nieobecność cp3 gra sporo. 
 

wychodząc  dalej, jużpoza elitarny obwód tez ciekawi gracze się znajdują w zespole: 
 

kelly Olynyk 

* w trzecim trymestrze w klubie 50/40/90 na cześć Jordana poole! 
 

miles Bridges 

kandydat do MIP.

Statsy  20/21 - 21/22

Min 29,7 -> 35,5
Pts 12,7 -> 20,2
Reb 6,0 -> 7,0 
Ast 2,2 -> 3,8
Stl 0,7 -> 0,9
BLK 0,8 -> 0,8
to 1,9 -> 2,2

FGA 9,3 -> 15,3 przy zachowaniu podobnej skuteczności z gry (50% vs 49%)

Jusuf Nurkic

*ostatnie 11 meczy przed tajemnicza kontuzją: 8x double-double 17,4 pts 12reb 3as 0,7stl 0,7blk 3to 

Drew Eubanks 

*ostatnie 16 meczy sezonu: 5x 20+pts, 5x double-double, 31 min 16,9 pts 8,8reb 1,9as 0,9stl 0,6blk 66%fg na ponad 12 próbach na mecz.


go pacers. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Serio? 

Qcin oglądał pewnie tylko dzisiejszy mecz, ale i tak się pomylił, bo nie zauważył, że najlepszy zawodnik na parkiecie to biegał w białej koszulce. 

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Gratuluje @LAF Jayson Tatum najlepszym graczem 1 meczów 1 rundy PO

Nie wszyscy jeszcze mieli przyjemność zagrać. Jeszcze za kilka godzin możesz napisać, że jednak Booker był lepszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Braveheart22 napisał:

Qcin oglądał pewnie tylko dzisiejszy mecz, ale i tak się pomylił, bo nie zauważył, że najlepszy zawodnik na parkiecie to biegał w białej koszulce. 

Nie wszyscy jeszcze mieli przyjemność zagrać. Jeszcze za kilka godzin możesz napisać, że jednak Booker był lepszy :P

ciężko będzie przebić Tatuma :) świetny mecz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodnicy sixers w swoich 1. Meczach PO

Kyrie 39/5/6 + 4stl 12/20 i 6/10 za trzy 

Maxey 38/4/2 14/21 i 5/8 za trzy

Klay 19/3/2 7/15 i 5/10 za trzy

Embiid 19/15/4 + 1blk 

Duncan Robinson 27pts i 8/9 za trzy

mcdaniels 15/7/2 +1stl,3blk 2/3 za trzy i +19 w 25 min

clarke 13/12/2 + 2stl i 6/7 z gry w 26min

Bones 10/2/3 4/10 i 2/7 za trzy w 17 min

white 7/3/4 + 3stl 

drumm 8/4 2stl i 1blk w 17min, co prawda -13 tutj..

roco, c. Anthony i duarte, nie zagrają w PO jako jedyni. 

@Tecushiieet twój rywal w I rundzie już może płakać w poduszkę, to samo january że mu się zaraz zmarnuje sezon LBJ + Curry razem. 

 


 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ciężko będzie przebić Tatuma :) świetny mecz :) 

Zjedz snickersa bo pierdolisz głupoty, nie byl nawet najlepszy w swoim teamie, a gdzie w całym meczu, a gdzie cała kolejka.  mvp dla celtics byli w tym meczu zdecydowanie smart i Horford. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

zawodnicy sixers w swoich 1. Meczach PO

Kyrie 39/5/6 + 4stl 12/20 i 6/10 za trzy 

Maxey 38/4/2 14/21 i 5/8 za trzy

Klay 19/3/2 7/15 i 5/10 za trzy

Embiid 19/15/4 + 1blk 

Duncan Robinson 27pts i 8/9 za trzy

mcdaniels 15/7/2 +1stl,3blk 2/3 za trzy i +19 w 25 min

clarke 13/12/2 + 2stl i 6/7 z gry w 26min

Bones 10/2/3 4/10 i 2/7 za trzy w 17 min

white 7/3/4 + 3stl 

drumm 8/4 2stl i 1blk w 17min, co prawda -13 tutj..

roco, c. Anthony i duarte, nie zagrają w PO jako jedyni. 

@Tecushiieet twój rywal w I rundzie już może płakać w poduszkę, to samo january że mu się zaraz zmarnuje sezon LBJ + Curry

 


 

Zjedz snickersa bo pierdolisz głupoty, nie byl nawet najlepszy w swoim teamie, a gdzie w całym meczu, a gdzie cała kolejka.  mvp dla celtics byli w tym meczu zdecydowanie smart i Horford. 

no i zaczynamy druga rundę :D znowu, jak rols rzuci 20 punktów niekryty to urabura krol podwóra, ZDEZCYDOWANIE najlepszy :D 

beka, Tatum cały mecz podwajany,  robi 7 asyst przy 2 oddanych rzutach przez pierwsze 15 minut, kończy z 31 punktami i game winnerem, ale c***, Smart czy Horford lepsi bo rzucili po 20 punktów z czystych pozycji :) 

mnie ja powinienem zjeść tutaj snickersa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

no i zaczynamy druga rundę :D znowu, jak rols rzuci 20 punktów niekryty to urabura krol podwóra, ZDEZCYDOWANIE najlepszy :D 

beka, Tatum cały mecz podwajany,  robi 7 asyst przy 2 oddanych rzutach przez pierwsze 15 minut, kończy z 31 punktami i game winnerem, ale c***, Smart czy Horford lepsi bo rzucili po 20 punktów z czystych pozycji :) 

mnie ja powinienem zjeść tutaj snickersa :)

 

1. Irving był np. o wiele lepszym ofensywnie zawodnikiem w tym spotkaniu od Tatuma.

2.. ten game winner był najłatwiejszym do trafienia rzutem na zwycięstwo w jego karierze, obronca niebył w ogóle gotowy i smart mu podał idealnie, nawet jakiś Simmons by to skończył.

3. Z tak grającymi jak wczoraj Horfordem i Smartem może by to wygrali mając pierwszego lepszego Tobiasa Harrisa zamiast Tatuma. 
 

4. Homerku Nie wiem po co wlasciwie to robisz, nie grasz już w ta grę i tylko się ośmieszasz takimi tekstami. Jeszcze bym rozumiał jakbyś otworzył rano boxscore i nam rano takie coś wmawiał, licząc ze już zapomnieliśmy co było w nocy ale ty wpadasz swiezo po meczu który każdy oglądał i pierdolisz takie kocopoly ;)

 

laf, ty zawsze będziesz wyjeżdżał z tekstem o boxscore jak zabraknie argumentów ? Stać mnie jeszcze na league pass, wierz mi ze mecz oglądałem. Tatum zagrał swietnie, ale jak mówiłem MVP spotkania dałbym komuś innemu.

 

 

ps.homerku cp3 zdecydowanie lepszy mecz od Tatuma, czy tez nie bo nie był potrajany ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.