Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, fluber napisał:

Gdyby moje głosy wyciąć z głosowania to niezmiennie ja będę 10 a Ty 11. Kolejne kłamstwo.

Już Ci parę osób, w tym @karpik jasno wskazali, ze twoja logika jest bledna. Gdyby wyciac twoje glosowanie w ktorym dales mi w sumie 20 W, a sobie 34W, mialbys 25.96 W, ja zaś 26.20. 

Jeżeli wierzysz w to, że podajesz rzeczowe argumenty, to współczuję. 

Co do reszty, nie chce mi sie juz tracic na to czasu. Jałowy konfilkt, zaś przez uczestnictwo w nim gardzę samym sobą. 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

wypowiedź trenera była taka, że nie wystawiają Kuzmy, bo są bardzo ostrożni i nie chcą ryzykować żadnego urazu. 

Mógłbyś dać linka do tej wypowiedzi? Bo ja znalazłem coś takiego "Kyle Kuzma is experiencing some “legitimate discomfort” in his right knee, but Wizards coach Wes Unseld Jr. said Sunday the team has no plans to shut down the forward for the rest of the season."

https://www.washingtontimes.com/news/2022/mar/27/kyle-kuzma-legitimate-discomfort-right-knee-injury/

No i zastanawiam się, który Unseld ma rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Nie wiem czy w 3 trymestrze lepszą drużyną od Knicks i Hornets nie będzie Celtics i to mimo absencji Allena. 

Śmiała teza? 

Raczej mało śmiała, bo chyba każdy ma w T3 z tej trójki najwyżej Boston. Pytanie tylko czy na tyle wyżej, żeby odrobić stratę i przeskoczyć Nyx oraz Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Mógłbyś dać linka do tej wypowiedzi? Bo ja znalazłem coś takiego "Kyle Kuzma is experiencing some “legitimate discomfort” in his right knee, but Wizards coach Wes Unseld Jr. said Sunday the team has no plans to shut down the forward for the rest of the season."

https://www.washingtontimes.com/news/2022/mar/27/kyle-kuzma-legitimate-discomfort-right-knee-injury/

No i zastanawiam się, który Unseld ma rację :)

A w jaki sposób to zdanie stoi w sprzeczności z tym co wstawiłem wcześniej? 

https://www.nbcsportsedge.com/basketball/nba/player/30453/kyle-kuzma?category=news

Cytaty brałem ze strony powyżej, nie wiem jak podlinkować konkretny news:

Cytat

Kyle Kuzma (right knee tendinitis) is expected to be available for Monday's game against the Rockets.

I chwilę później:

Cytat

Kyle Kuzma (right knee) will not play on Monday vs. the Rockets.This will be the second straight game on the sidelines for Kuzma, which should result in another start for Rui Hachimura and more minutes for Deni Avdija. Both are viable low-end streaming options, but we'd say Avdija offers a bit more upside. The Wizards' next game comes as a Thursday-Friday, back-to-back, so it's possible Kuz could miss at least one more game this week, although Wes Unseld said on Monday that the team was just being "extra cautious" with Kuzma and that they don't anticipate his knee requiring further testing or imaging.

 

7 minut temu, Tecu napisał:

Nie wiem czy w 3 trymestrze lepszą drużyną od Knicks i Hornets nie będzie Celtics i to mimo absencji Allena. 

Śmiała teza? 

Nie, Celtics są lepsi i od Knicks i od Hornets. Ale bez Allena odrobić 5 meczów straty? Z nim możliwe, że daliby radę.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

Nie wiem czy w 3 trymestrze lepszą drużyną od Knicks i Hornets nie będzie Celtics i to mimo absencji Allena. 

Mało śmiała i do obrony.

niemniej bez Allena tam obrona byłaby bottom3 ligi, zatem trudno oczekiwac poscigu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Już Ci parę osób, w tym @karpik jasno wskazali, ze twoja logika jest bledna. Gdyby wyciac twoje glosowanie w ktorym dales mi w sumie 20 W, a sobie 34W, mialbys 25.96 W, ja zaś 26.20. 

Nie sądzę, żeby @karpik stwierdził, że bez moich głosów byłbyś przede mną, skoro to nieprawda. Skopiuj sobie głosy z arkusza, skopiuj formuły, usuń moje głosy i sam się przekonaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie sądzę, żeby @karpik stwierdził, że bez moich głosów byłbyś przede mną, skoro to nieprawda. Skopiuj sobie głosy z arkusza, skopiuj formuły, usuń moje głosy i sam się przekonaj.

podalem CI jaki bylby wynik. wypaczyles wynik gry na swoja korzysc, przeniosles osobiste animozje na interesy w grze dla fanu. piekna, szlachetna postawa.

  Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

gdyby wyciac twoje glosowanie w ktorym dales mi w sumie 20 W, a sobie 34W, mialbys 25.96 W, ja zaś 26.20. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

A w jaki sposób to zdanie stoi w sprzeczności z tym co wstawiłem wcześniej? 

No Ty twierdzisz, że dostał shutdown:

3 godziny temu, fluber napisał:

po serii 6 przegranych z rzędu Wizards i utracie szans na play-in, dostał shutdown do końca sezonu

A trener Unseld twierdzi, że nie ma żadnego shutdownu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No Ty twierdzisz, że dostał shutdown:

A trener Unseld twierdzi, że nie ma żadnego shutdownu ;)

Ale Ty wrzucasz Unselda wypowiedź w trakcie sezonu, a ja wrzucam stan faktyczny po sezonie, gdzie rzeczywiśćie Unseld go nie wystawił już w żadnym meczu.

I nie jest to klasyczny shutdown, Kuzma narzekał na dyskomfort w kolanie, mógł grać, Wizards o nic nie grali, więc postanowili nie ryzykować. Ale już w meczu z Rockets mógł grać, zgodnie z wypowiedzią Unselda, którą wrzuciłem powyżej. Po prostu w przypadku Wizards grających o nic jakiekolwiek ryzyko nie miało najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Nie, podałeś wynik, który myślisz, że by wyszedł. Nie wiem gdzie się pomyliłeś, ale Twój wynik nie jest poprawny. Mój wynik po usunięciu moich głosów to 26,34 wygranej, a nie 25,96 jak napisałeś.

aktualnie Knicks 299 W 349 L, po odjęciu twojego bilansu 20-35, daje 279W i 315 W, czyli w przeliczeniu 26.2 W

aktualnie Hornets 315 - 333, po odjeciu twojego bilansu 35-20 daje 280 - 313, czyli w przeliczeniu 25.96 W

i wyprzedzajac twoja tradycyjna riposte. tak twoje glosy maja posrednie przelozenie, nawet jesli sie nie licza. i ta logika byla ci juz parokrotnie przez innych wyjasniana.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

 

aktualnie Hornets 315 - 333, po odjeciu twojego bilansu 35-20 daje 280 - 313, czyli w przeliczeniu 25.96 W

Mojego bilansu nie ma w formule zliczającej bilans Hornets. Formuła w polu BJ14 nie zawiera wśród składników sumy pola X14. Nie możesz odejmować mojego bilansu, ponieważ nigdy nie został tam dodany. W związku z tym usunięcie moich głosów nie wpłynie na mój bilans. Usunięcie mojego bilansu zmieni jedynie Twój bilans, mojego nie. Nie wiem jak to prościej wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

i wyprzedzajac twoja tradycyjna riposte. tak twoje glosy maja posrednie przelozenie, nawet jesli sie nie licza. i ta logika byla ci juz parokrotnie przez innych wyjasniana.

 

Teraz, fluber napisał:

Mojego bilansu nie ma w formule zliczającej bilans Hornets. Formuła w polu BJ14 nie zawiera wśród składników sumy pola X14. Nie możesz odejmować mojego bilansu, ponieważ nigdy nie został tam dodany. W związku z tym usunięcie moich głosów nie wpłynie na mój bilans. Usunięcie mojego bilansu zmieni jedynie Twój bilans, mojego nie. Nie wiem jak to prościej wytłumaczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Ale Ty wrzucasz Unselda wypowiedź w trakcie sezonu, a ja wrzucam stan faktyczny po sezonie, gdzie rzeczywiśćie Unseld go nie wystawił już w żadnym meczu.

To co uprawiasz teraz, to jest takie malowanie trawy na zielono. Ty wrzuciłeś wypowiedź Unselda przed meczem z Rockets 21 marca, że zamierzają być super ostrożni, przez co sam stwierdziłeś, że Wizards zrobili mu shutdown, i na tej podstawie uważasz, że u Ciebie nie opuściłby ani jednego meczu. Ja przytoczyłem wypowiedź tego samego człowieka z 27 marca, który twierdzi, że nie mają zamiaru robić mu shutdownu, a Kuzma nie gra, bo odczuwa dyskomfort w kolanie. Teraz z kolei twierdzisz, że to ja wrzucam jego wypowiedź w trakcie sezonu (w domyśle, że to nie Ty), a Ty patrzysz z perspektywy po, tak jakby to coś zmieniło. Wizards grali generalnie do końca w miarę mocnym składem, więc ten Kuzma raczej nie udawał tego dyskomfortu, o którym było pisane i uczciwiej by było z Twojej strony przedstawić mniej zerojedynkowy obraz, bo ten Kuzma jest wyraźnie niejednoznaczny.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

i wyprzedzajac twoja tradycyjna riposte. tak twoje glosy maja posrednie przelozenie, nawet jesli sie nie licza. i ta logika byla ci juz parokrotnie przez innych wyjasniana.

 

Ja ci tylko próbuję wytłumaczyć dlaczego to co napisałeś jest nieprawdą, jak się dodaje u nas bilanse w głosowaniu, dlaczego twój wynik jest błędny i jaki wynik wyszedłby naprawdę, gdyby założyć usunięcie moich głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 

Ja ci tylko próbuję wytłumaczyć dlaczego to co napisałeś jest nieprawdą, jak się dodaje u nas bilanse w głosowaniu, dlaczego twój wynik jest błędny i jaki wynik wyszedłby naprawdę, gdyby założyć usunięcie moich głosów.

a ja Ci probuje wytlumaczyc, ze to co probujesz przekazac, nie jest zero-jedynkow,e tak jak to  przedstawiasz.

nie dosc, ze wypaczyles wynik, to jestes z logiką na bakier i tyle w tym temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

To co uprawiasz teraz, to jest takie malowanie trawy na zielono. Ty wrzuciłeś wypowiedź Unselda przed meczem z Rockets 21 marca, że zamierzają być super ostrożni, przez co sam stwierdziłeś, że Wizards zrobili mu shutdown, przez co uważasz, że u Ciebie nie opuściłby ani jednego meczu. Ja przytoczyłem wypowiedź tego samego człowieka z 27 marca, który twierdzi, że nie mają zamiaru robić mu shutdownu. Teraz z kolei twierdzisz, że to ja wrzucam jego wypowiedź w trakcie sezonu (w domyśle, że to nie Ty), a Ty patrzysz z perspektywy po, tak jakby to coś zmieniło. Wizards grali generalnie do końca w miarę mocnym składem, więc ten Kuzma raczej nie udawał tego dyskomfortu, o którym było pisane i uczciwiej by było z Twojej strony przedstawić mniej zerojedynkowy obraz, bo ten Kuzma jest wyraźnie niejednoznaczny.

Jasne, że Kuzma mógł w 1 meczu, w którym w RL nie zagrał się połamać, gdyby zagrał. I pewnie z uwagi na ten dyskomfort szanse na to byłyby większe.

Tak, Kuzma czuł dyskomfort w kolanie, ale był gotowy do gry w razie potrzeby już na mecz z Rockets.

Wypowiedź Unselda jest jednoznaczna przed meczem z Rockets. Uraz Kuzmy się przecież nie pogłębił, nie było takiej informacji. Po kilku meczach absencji Unselda zapytano go o to, czy posadzi Kuzmę do końca sezonu i on stwierdził, że jeżeli Kuzma przestanie czuć dyskomfort w kolanie to może go wystawią, ale póki go nie przestanie czuć to nie ma sensu ryzykować, gdy grają o nic.

Chyba zgodzisz się ze mną, że gdyby Wizards byli w takiej sytuacji jak moi Hornets, to na podstawie tego co wrzuciłem w tym meczu Kuzma na pewno wyszedłby do gry. W jakiej formie? Jak dobrze by grał? Czy by się połamał w tym meczu? Nie mam zielonego pojęcia. Ale powodem jego absencji nie była kontuzja uniemożliwiająca grę, tylko ostrożność i chęć uniknięcia niepotrzebnego ryzyka. To wiemy na 100%.

Zgodzę się, że powinienem w opisie przedstawić szerszy obraz ( choć dla mnie sytuacja jest jednoznaczna), zrobię edycję w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.