Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, tangiers napisał:

Lebron gral dobry sezon, natomiast bardziej chodzi o to, ze jest teraz kontuzjowany. Do tej pory prezentowalem w grze uproszczone podejscie w tym zakresie. Nie bralem pod uwage w RS Irvinga dopoki nie zaczal grac, Simmonsa w ogole. Glosow mi to na pewno nie przysporzy, ale wydaje mi sie ze jest to uczciwsze rozwiazanie niz traktowanie Lebrona na ,,75%”.

co rozumiesz jako dobry sezon Lebrona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tangiers napisał:

Ja tylko przypomne, ze January i ja bylismy przeciwni traktowaniu Simmonsa jako grajacego co okazalo sie po czasie slusznym podejsciem. Ciekawi mnie jaki spin narracyjny teraz uslysze jak chodzi o Lebrona.

w jakim sense slusznym, skoro wczesniej powodem jego absencji byly problemy psychiczne, a po zmianie klubu juz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

co rozumiesz jako dobry sezon Lebrona? 

Wzial na siebie scoring w zle ulozonym, czesto kontuzjowanym rosterze co przy jego wieku jest dla mnie imponujace. W obronie odstawal, ale overall to nie byl zadnym cancerem w tym roku. Nie jest to to zaden top sezon Lebrona, ale nadal to byl poziom all stara. 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

w jakim sense slusznym, skoro wczesniej powodem jego absencji byly problemy psychiczne, a po zmianie klubu juz nie?

A teraz nie gra przez problemy psychiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Nie będę walczył o te 2 ostatnie mecze RS shutdownu, niech sobie zipnie spokojnie i wraca na 1R PO i tyle. Nie widzę tu za bardzo o czym pisać.

Czyli twoja propozycja jest to, iz Lebron, ktory do tej pory nie mial problemu z opuszczaniem meczow jesli nie czul sie na silach po odpuszczeniu raptem kilku meczow zdrowy zjawi sie na PO? Optymistyczne podejscie. Stadpadding raczej nie jest argumentem, skoro Lebron ma jeszcze jakies szanse przebic KAJa. Przy Simmonsie stosowales bardziej konserwatyne podejscie ;) 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tangiers napisał:

 

A teraz nie gra przez problemy psychiczne?

Simmons miał te kontuzje jeszcze w październiku. To jak poważna ona była, okazało się dopiero jak wrócił do treningów z większym obciążeniem

https://sports.yahoo.com/ben-simmons-reportedly-told-76-ers-hes-dealing-with-back-tightness-amid-standoff-193238588.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Simmons miał te kontuzje jeszcze w październiku. To jak poważna ona była, okazało się dopiero jak wrócił do treningów z większym obciążeniem

https://sports.yahoo.com/ben-simmons-reportedly-told-76-ers-hes-dealing-with-back-tightness-amid-standoff-193238588.html

Wniosek jest taki, ze w mojej ocenie lepiej jest traktowac takie sytuacje 1vs1 i to przyjac na klate. Przypadek, ze Phila z Klayem pokonuja NYK okazal sie niesprawiedliwy dla NYK. Biorac pod uwage te doswiadczenia zaczalem od jakiegos czasu stosowac powyzsze podejscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Wniosek jest taki, ze w mojej ocenie lepiej jest traktowac takie sytuacje 1vs1 i to przyjac na klate. Przypadek, ze Phila z Klayem pokonuja NYK okazal sie niesprawiedliwy dla NYK. Biorac pod uwage te doswiadczenia zaczalem od jakiegos czasu stosowac powyzsze podejscie.

1 do 1 czyli Doncic nie grał nigdy w drugiej rundzie? 

Jest niestety różnica jak ktoś nie gra w PO/odpada w pierwszej rundzie to nie ma szans na kontuzje w PO/drugiej rundzie. Nie ma idealnego podejścia i nie będzie, ale 1 do 1 też jest dalekie od tego co pokazuje przykład Doncica/KATa/teraz Jamesa itd. 

Dlatego fajnie, że głosujemy w 30 osób i każdy decyduje za siebie, bo nie ma idealnego rozwiązania i nie da się komuś takiego narzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Mowilem o graczach pauzujacych z powodu kontuzji.

Yo, na początku sezonu to możemy se 1do1 brać ale nie na końcu i w PO, bo by połowa z nas musiała w siedmiu grać. 

 

Np. Blazers powygrywali tam pare Meczów Przed Asg, Nurkic gral swietnie z Simonsem i hartem. Nagle podczas przerwy asg pojawiło się info o 4 tyg przerwy dla Nurkica, bez zadnego urazu w trakcie gry, po prostu chroniczny problem z bólem stopy. I z 4 tyg zrobiło się 10 :). Po asg zagrał jeszcze kilka meczy simons i chyba winslow, tez wygrali ze dwa -trzy razy i nagle oni tez out do końca sezonu, bez widocznego urazu w trakcie gry. Josh hart został na placu boju sam i prawie wygrał sam jakiś mecz gdzie rzucił 40pts, nagle tez out do końca sezonu bez zadnego urazu w trakcie gry. Just saying..
 
U mnie będą dostepni w PO dla wszystkich podobnie jak lebron i inni z cienkich zespołów, typu RW czy Davis, nie róbmy jaj. Inna sprawa ze jak twój zespół robi 30-52 bo nie wracasz do obrony jakos od allstar game, to to będę punktował u lebrona w PO na przykład ;) 

 

nie wiem jak z Lillardem, Turnerem co to za kontuzje i ile trwa normalnie rehabilitacja ? Zainteresowany musi zrobić jakiś research dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard jest out na stówę, aktualnie wspólnie z żonka podbija tik-toka

dobry post Ronnie, sam mam dwóch shutdownowców, wypierdalanie Lebrona z powodu jedynie poszlak jest dość c***owe

ciekawe czy @tangiers też byłby tak wierny swoim zasadom gdyby to samo co LBJa spotkało Doncicia ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

U mnie shutdowny Tatuma i DB też będą respektowane a nawet w końcówce RS ich posadzę 

ciekawe bo jak 2 sezony temu robiłem shutdown Lillarda to było wielkie oburzenie i pisanie o tym ze tak nie można (a dostał kontuzji w trakcie jednego z tych meczów) no ale cóż, Lebrona dalej trzeba brać jako allstara się okazuje, mimo ze stracił wiele z atletyzmu, jego postawa w obronie była żałosna a i w ataku miał problem z kreowaniem graczy będąc skupionym wyłącznie na swoich linijkach :) 

Lebron w 2022 wyglądał jak Andre Drummond 18-20- swoje cyferki robił ale z nim drużyna wyglądała fatalnie po obu stronach parkietu :)

wiec nie mogę sie zgodzić @tangiers ze Lebron grał dobry sezon, może względem przeciętnej ligowej tak, ale to był imo najsłabszy Lebron w karierze, overall dający mniej niż w RS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Owszem. Mysle, ze na podstawie mojej dotychczasowej mozna wysunac taka teze.

skoro tak, to git

problem w tym, że żaden przypadek nie jest taki sam

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

ciekawe bo jak 2 sezony temu robiłem shutdown Lillarda to było wielkie oburzenie i pisanie o tym ze tak nie można (a dostał kontuzji w trakcie jednego z tych meczów) no ale cóż, Lebrona dalej trzeba brać jako allstara się okazuje, mimo ze stracił wiele z atletyzmu, jego postawa w obronie była żałosna a i w ataku miał problem z kreowaniem graczy będąc skupionym wyłącznie na swoich linijkach :) 

Lebron w 2022 wyglądał jak Andre Drummond 18-20- swoje cyferki robił ale z nim drużyna wyglądała fatalnie po obu stronach parkietu :)

wiec nie mogę sie zgodzić @tangiers ze Lebron grał dobry sezon, może względem przeciętnej ligowej tak, ale to był imo najsłabszy Lebron w karierze, overall dający mniej niż w RS 

możesz uplastycznić swoją rolę w tej dyskusji?

czy po prostu mamy tylko uwierzyć w te brednie o Lebronie i elo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

skoro tak, to git

problem w tym, że żaden przypadek nie jest taki sam

możesz uplastycznić swoją rolę w tej dyskusji?

czy po prostu mamy tylko uwierzyć w te brednie o Lebronie i elo?

poczekam na Twoje argumenty najpierw alfo i omego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

poczekam na Twoje argumenty najpierw alfo i omego

 

co do Lebrona?

najpierw to Ty mi znajdź jeden post w temacie Lakers napisany w podobnym tonie i takimi wnioskami, absolutnie nikt przy tym rosterze Lakers nie miał pretensji do Lebrona za to, ze nie broni, bo na dobra sprawe nie bronił tam nikt, więc Lebron robił co mógł przy tym co mu zostało w baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.