Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Nie oszukujmy się - jaki by termin nie był zawsze znajdą się osoby, którym nie będzie pasowało. Tak wypada zakończenie sezonu - i nic na to nie poradzimy  - zresztą na opisy jest cały tydzień.. a ludzie lubią po studencku - na ostatnią chwilę ;) Ogólnie to opis można sobie było przygotować wcześniej i po prostu dodać do tego statsy po 82gim meczu :) 

ale ja się nastawiałem na to, że zrrobie opis jutro, nie widzę jednak żadnego powodu by opisy w terminach świątecznych deadlajnować na 26 grudzień i poniedziałek wielkanocny, nic to nikogo nie kosztuje a można chociaż uniknąć spin w domu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

I tak zrobimy - ustalając terminarz nikt z Rady nie za bardzo ogarnal ze wypada to idealnie na święta 

zrobimy do poniedziałku choć im szybciej wszyscy wyślą, tym lepiej ;) 

Bez sensu, wtedy w poniedziałek będzie marudzenie że przecież były Święta i nikt nie miał czasu o tym myśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co Ty tu forsujesz? deadline to deadline, ale niech będzie życiowy, bo 15 minut spóźnienia i Fluber upierdala 4W ;)

No to dostaliście deadline to marudzicie z Cambym :) Nawet C_M wrzucił opis, teraz kto nie wrzuci ten ma podwójny wstyd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Ależ ja bardzo dobrze rozumiem - znajdź mi trymestr po którym nikt nie marudził na terminarz to pogadamy wtedy :)

nie róbcie deadlinu przed Świetami to będzie więcej opisów i w terminie, bo nie wiem czy widzisz, ale mamy ich teraz dość mało, a czasu niezbyt wiele

ja wrzucę jutro, proszę tylko o życzliwe podejście na przyszłość

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.