Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tangiers napisał:

Mowilem o graczach pauzujacych z powodu kontuzji.

Być może pauzujących z powodu kontuzji. A Irving nie miał kontuzji, nie grał w mieście gdzie przepisy nie pozwalałyby mu na to a i tak go nie liczyłeś. Czyli jak nie gra w realu to u nas też nie gra. Z tym, że Doncic gra 😀

To naprawdę jest bliskie sobie i tylko pokazuje, że mamy sporo problemów, które każdy musi sam rozstrzygnąć, bez narzucania komuś jak ma myśleć. Jest nas 30tu, więc się uśrednia. 

 

To jest oczywisty problem a ja wskazałem drugi. Ten gracz, który gra długo w PO jest narażony na kontuzje, ten który nie gra jest bezpieczny i można nim grać po 40 minut, bo nigdy nie dostanie kontuzji. Itd, itp, temat rzeka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

U mnie będą dostepni w PO dla wszystkich podobnie jak lebron i inni z cienkich zespołów, typu RW czy Davis, nie róbmy jaj

Ciężko uwierzyć w tegorocznego Davisa w playoffs, tzn. w jego zdrowie, a jak pomyślisz, że całe playoffs będzie w pełni zdrów to już w ogóle się to w głowie nie mieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotujcie dobre opisy w tym 3 trymestrze, bo nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak nieprzygotowany przed głosowaniem. Z oczywistych względów sprawdziłem sobie tego Poola, którego highlighty wiszą tu od 1,5 miesiąca i byłem w lekkim szoku po analizie Warriors, gdy okazało się, że:

1. Curry zagrał więcej meczów w tym trymestrze niż opuścił

2. Zarówno Curry, jak i Klay ( Tecu siedzi cicho a jego BIG 3 w tym trymestrze wywala z butów, murowawny faworyt do mistrzostwa na ten moment) rzucali więcej ppg w tym trymestrze niż Poole.

3. RL Warriors zrobili w 3T 12-15, co jest kompletnie niewytłumaczalne gdy mieli Klaya, Poola i Curry'ego lub Draymonda w praktycznie każdym meczu.

Cuda, zresztą jak na koniec sezonu Reaves, Konchar i Quickley kończą z triple double, a shutdowny przez ostatnie 3 tygodnie leciały masowo w połowie drużyn, to widać, że nie wiadomo jak to wszystko oceniać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fluber napisał:

Przygotujcie dobre opisy w tym 3 trymestrze, bo nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak nieprzygotowany przed głosowaniem. Z oczywistych względów sprawdziłem sobie tego Poola, którego highlighty wiszą tu od 1,5 miesiąca i byłem w lekkim szoku po analizie Warriors, gdy okazało się, że:

1. Curry zagrał więcej meczów w tym trymestrze niż opuścił

2. Zarówno Curry, jak i Klay ( Tecu siedzi cicho a jego BIG 3 w tym trymestrze wywala z butów, murowawny faworyt do mistrzostwa na ten moment) rzucali więcej ppg w tym trymestrze niż Poole.

3. RL Warriors zrobili w 3T 12-15, co jest kompletnie niewytłumaczalne gdy mieli Klaya, Poola i Curry'ego lub Draymonda w praktycznie każdym meczu.

Cuda, zresztą jak na koniec sezonu Reaves, Konchar i Quickley kończą z triple double, a shutdowny przez ostatnie 3 tygodnie leciały masowo w połowie drużyn, to widać, że nie wiadomo jak to wszystko oceniać.

 

co jest niewytłumaczalne?

Dubs bez Currygo/Greena tracą połowę swoich atutów, a ich roster jest po prostu za słaby by wyciągać +.500 na zawołanie, tak samo było gdy wypadł Green tak samo jest teraz bez Curry

no i warto dodać, że GSW nie miało zupełnie ciśnienia na bilans w T3, dla nich najważniejsze było by nikt już się nie skontuzjował

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

co jest niewytłumaczalne?

Dubs bez Currygo/Greena tracą połowę swoich atutów, a ich roster jest po prostu za słaby by wyciągać +.500 na zawołanie, tak samo było gdy wypadł Green tak samo jest teraz bez Curry

No po tym jak Warriors zaczęli sezon od 41-13 ( i byli 11-4 od wylotu Greena miesiąc wcześniej) i Curry zagrał w większości pozostałych meczów, a na ostatnie 10 meczów sezonu wrócił jeszcze Green, to bym w życiu nie wyobrażał sobie, że od tego momentu będą 12-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fluber napisał:

Przygotujcie dobre opisy w tym 3 trymestrze, bo nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak nieprzygotowany przed głosowaniem. Z oczywistych względów sprawdziłem sobie tego Poola, którego highlighty wiszą tu od 1,5 miesiąca i byłem w lekkim szoku po analizie Warriors, gdy okazało się, że:

 

to sobie sprawdz jak wygladaja z Poolem i bez niego w okresie bez currego (a najlepiej przez caly trymestr, wlacznie z currym w skladzie)

a cale big3 gsw bylo pod forma, dopiero ostatnio klaya rzutowka zaczela wspolgrac z druzyna

wiggins tez slaby bardzo trymestrw wzgledem tego co bylo

wiec jesli szukasz problemow dokladnie, to gdzie indziej

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

to sobie sprawdz jak wygladaja z Poolem i bez niego w okresie bez currego

Warriors od wylotu Currego robili średnio +1,9 w każdym meczu. Poole robił średnio +2,6.

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

a cale big3 gsw bylo pod forma, dopiero ostatnio klaya rzutowka zaczela wspolgrac z druzyna

To prawda, że Klay po uśrednieniu wygląda dobrze, ale faktem jest, że w pierwszej części trymestru szło mu słabiej, a potem już prowadził Warriors wyraźnie i wtedy przekładło się to na te wygrane w końcówce sezonul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Warriors od wylotu Currego robili średnio +1,9 w każdym meczu. Poole robił średnio +2,6.

wszyscy gracze poza Poolem z s5 w tym orkesie sa zdecydowanie w on/off na "-", mimo ze wiele tych minut laczyli. o czym to swiadczy? 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Że Poole grał dużo z rezerwowymi przeciwko rezerwowym lineupom rywali.

 

1 minutę temu, ignazz napisał:

Ze Poole czyni innych gorszymi? Odwrotnie niż MJordan 

ze piszecie o czyms o czym nie macie pojecia.

 

@ignazza twoj wniosek to juz wgl jest sprzeczny z logiką. podstawami logiki.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej żartuje troszkę a widzę ze Ty od jakiegoś czasu na poważnie. Zabrakło mi tylko jeszcze wpisu jak daleko jesteśmy w skali GOAT 

Gość wyskoczył z udanym sezonem i nikt mu tu nic nie zabiera ale to nie jest typ gracza który pociągnie zespół co by pasowało w teojej narracji 

Może to być wyskok a może to być wstęp do czegoś większego. Dopiero powoli się będziemy dowiadywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Gość wyskoczył z udanym sezonem i nikt mu tu nic nie zabiera ale to nie jest typ gracza który pociągnie zespół co by pasowało w teojej narracji 

jak najabrdziej pasuje. bo gsw bez Poolea w tym trymestrze nie istnialo.

w pewnym momencie ortg bez niego na poziomie 85. aktualnie 99. z nim zas na poziiomie 113.7

 

5 minut temu, ignazz napisał:

. Zabrakło mi tylko jeszcze wpisu jak daleko jesteśmy w skali GOAT 

a mi brakuje rzetelnego podejscia do tematu z waszej strony, zamiast rzucania mięsem na chybił trafił.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości sprawdziłem staty Westbrooka w 3 trymestrze w meczach, w których nie grał LeBron:

24,2ppg - 8rpg - 6,2apg 52% FG

Czyli podobnie jak w 2T (przytaczałem info w opisie) Westbrook jest znacznie efektywniejszy, gdy LeBron jest poza składem.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Z czystej ciekawości sprawdziłem staty Westbrooka w 3 trymestrze w meczach, w których nie grał LeBron:

24,2ppg - 8rpg - 6,2apg 52% FG

Czyli podobnie jak w 2T (przytaczałem info w opisie) Westbrook jest znacznie efektywniejszy, gdy LeBron jest poza składem.

Może Lakers powinni spuścić lebrona latem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.