Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LAF napisał:

Nie był bo nie wygrali 40 ? Przecież każdy oglądający od początku wiedział kto wygra. Przestój był w 3Q, ale każdej drużynie może się zdarzyć.

weeź już nie pitol, tak było widać kto wygra, że Pels zrobili run z 15-2 w 2 minuty gry, posłuchaj rady @ignazz i może obejrzyj serial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Brunson > Donovan Mitchell 😂

Nie kopie sie Ronnie leżącego. Brunson to roles, fajny ale roles, a Utah w tym składzie to padlina niestety.. 

No i z takim rozumowaniem nie ma Twojej Indiany w top6 na silnym Wschodzie :P - kontuzje Paula i Nurkicia oraz słaby trymestr Van Vleeta + nowy w drużynie Bridges ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Nie kopie sie Ronnie leżącego. Brunson to roles, fajny ale roles, a Utah w tym składzie to padlina niestety.. 

No i z takim rozumowaniem nie ma Twojej Indiany w top6 na silnym Wschodzie :P - kontuzje Paula i Nurkicia oraz słaby trymestr Van Vleeta + nowy w drużynie Bridges ;) 


 

Zgrywam się ale pryznaj ze tragicznie to wyglada wizualnie dla Utah. Widać brak chemii i atmosfery. Nie wiem czy winny jest Mitchell czy ktoś inny, ale Oni w całym meczu graja osobno, nie drużyną, w efekcie czego mieli tylko 19 asyst, Mavericks mieli jedynie 3 straty. Oni mają w tej chwili ( imo) najłatwiejszego przeciwnika w 1 rundzie a się męczą strasznie z nimi. Pelicans by Mavs bez Doncica pyknęli, to samo Hawks mysle. 

no nie rozumiem kompletnie czemu nie widzisz mnie w top6. Toronto nic nie odrobi, Detroit wypadł Morant na tak samo prawie długo jak mi cp3 i sam gm proponuje sobie podobny bilans jak ja sobie zaproponowałem, wg mnie Wizards i Bucks tez nie powinni odrobic, strata byla jednak duża, a i problemy mogą mieć Cavs żeby odrobic.  Ja widzę siebie na miejscu 4-5 bo ty i Philly na pewno mnie przegonicie, pewnie jeszcze jedna z drużyn Bucks, Cavs lub Heat. chociaż Heat to mają do mnie 6 meczy straty, chyba ciężko bedzie im aż tyle nadrobić. 

Jesli serio uważasz ze w drugim trymestrze miałeś niesprawiedliwe głosy i powinieneś dostać więcej winow, to analogicznie powinieneś dla mnie teraz przyznać całkiem niezły bilans, podobnie jak ty mam mocarna ławeczkę i mam kim zastępować swoje gwiazdy. Miałem podobna ilość nieobecności w tym trymestrze co ty w II. No chyba ze mi nurkica w ogóle nie liczysz, ale myśle ze byłoby to nieuczciwe biorac pod uwagę okoliczności jakie przedstawiłem w opisie. Pamiętaj przede wszystkim, ze Tyus Jones w s5 wykręcił w realu 19-4 bilans :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

szacuneczek @człowiek...morza za Jordana Poola

w koncu trafil sie ktos z honorem. po czasie, ale jednak.

to chyba cecha mistrzow.

dlatego na refleksje od @tangiers czy od kogokolwiek innego tu nie licze. 

reasumujac pieknie sie splaca trade davisa. jak zwykle mialem racje. 

aron gordon ruchany przez poole'a na kazdym posiadaniu 🙅‍♂️ czekam na magic w PO

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics - to co miał na myśli @Alonzo to kwestia porównania - tak jak nie można porównać rl Utah do naszych Magic, tak samo nie da sie porównać twojego zespołu 1 do 1 co się działo w RL NBA

Kwestia braku CP3 owszem na pewno trochę zabolała, ale miałeś jakościowych zastępców: FVV, Jones, Bridges którzy gdzieś tam te minuty i braki pokryli. 

Tak samo w Magic - zdecydowanie u nas Donovan ma lepszy team niż w RL - to nawet nie ma co porównywać. RL Utah od dawna grają jak nie zespół, tylko tolerujący się zawodnicy. Jak dla mnie powinni zrobić spore ruchy - wymienić Goberta za jakiegoś bardziej mobilnego centra (Ayton?) i otworzyć drogę do większego grania pod Mitchella.

Patrząc na inne zespołu to zarówno Indiana jak i Magic to top4 wschodu - Magic, Philla, Indiana i Cavs/Pistons - to top5 choć jeszcze nie analizowałem wszystkich opisów dokładnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, RonnieArtestics napisał:


 

Zgrywam się ale pryznaj ze tragicznie to wyglada wizualnie dla Utah. Widać brak chemii i atmosfery. 

No u nas podobnie Magic. 3 lata bicia glow w mur, material by sie wyczerpal, frustracja weszłaby na czoło przed talent.

analogii bardzo duzo. brakuje wisienki ktora wznioslaby zarowna jazz jak i magic na kolejny lvl.

dla mnie pacers>magic

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nie wiem czy winny jest Mitchell czy ktoś inny, ale Oni w całym meczu

Myje Oni już nie gra w UTAH :(

W sumie Jego wpływ na zespoł sie okazal niedoceniany. Zaczeli z nim w skladzie zdaje sie 30-10, a potem po Jego zwolnieniu bryndza.

Rok temu z nim tez grali beautifull basket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

@RonnieArtestics - to co miał na myśli @Alonzo to kwestia porównania - tak jak nie można porównać rl Utah do naszych Magic, tak samo nie da sie porównać twojego zespołu 1 do 1 co się działo w RL NBA

Kwestia braku CP3 owszem na pewno trochę zabolała, ale miałeś jakościowych zastępców: FVV, Jones, Bridges którzy gdzieś tam te minuty i braki pokryli. 

Tak samo w Magic - zdecydowanie u nas Donovan ma lepszy team niż w RL - to nawet nie ma co porównywać. RL Utah od dawna grają jak nie zespół, tylko tolerujący się zawodnicy. Jak dla mnie powinni zrobić spore ruchy - wymienić Goberta za jakiegoś bardziej mobilnego centra (Ayton?) i otworzyć drogę do większego grania pod Mitchella.

Patrząc na inne zespołu to zarówno Indiana jak i Magic to top4 wschodu - Magic, Philla, Indiana i Cavs/Pistons - to top5 choć jeszcze nie analizowałem wszystkich opisów dokładnie ;) 

Ale Przecież ja wcale nie probuje porównywać Utah do Magic. Zgadzam się z tym co napisałeś.  Ale dla Alonzo bardzo zle jesli Mitchell odpadnie z najgorszym przeciwnikiem jaki mógł im się trafic w playoffs. Bo Doncic chyba szybciej niż game5 nie wroci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics nie no szanujmy się. :) - Pacers są u mnie w top6 w ciemno po tym jak po 2/3 sezonu prowadzili na Wschodzie -jeszcze nie analizowałem terminarza, dopiero statsy wczoraj sobie spisywałem.

ja tylko liczę na to, że mi GMowie nie będą liczyć zdezelowanego Mitchella w playoffs, bo to aż przykro patrzeć jak ta drużyna przez to że Mitchell z Gobertem się nie mogą dogadać się posypała.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Myje Oni już nie gra w UTAH :(

W sumie Jego wpływ na zespoł sie okazal niedoceniany. Zaczeli z nim w skladzie zdaje sie 30-10, a potem po Jego zwolnieniu bryndza.

Rok temu z nim tez grali beautifull basket.

To samo Niang, Oni i Niang jak widać to byli glue guys tego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

No u nas podobnie Magic. 3 lata bicia glow w mur, material by sie wyczerpal, frustracja weszłaby na czoło przed talent.

analogii bardzo duzo. brakuje wisienki ktora wznioslaby zarowna jazz jak i magic na kolejny lvl.

Byku :)

Przestań mnie smyrać w piętę bo dokładnie na takiej wysokości są Twoi Knicks o Wielki Wizjonerze i Goacie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Myje Oni już nie gra w UTAH :(

W sumie Jego wpływ na zespoł sie okazal niedoceniany. Zaczeli z nim w skladzie zdaje sie 30-10, a potem po Jego zwolnieniu bryndza.

Rok temu z nim tez grali beautifull basket.

dokladnie.

Miye Oni to taki Haslem, tylko ze młodszy i z wykształceniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

@LAF @Qcin_69

Jeszcze jakies Wasze przemyślenia co do tego ,że Smart nie jest DPOY w tym sezonie? Bo z chęcia przeczytam skoro wczoraj twierdziliście coś innego

oczywiście wiesz ze jest to czysto subiektywne?  

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

w koncu trafil sie ktos z honorem. po czasie, ale jednak.

to chyba cecha mistrzow.

dlatego na refleksje od @tangiers czy od kogokolwiek innego tu nie licze. 

reasumujac pieknie sie splaca trade davisa. jak zwykle mialem racje. 

aron gordon ruchany przez poole'a na kazdym posiadaniu 🙅‍♂️ czekam na magic w PO

 

Mistrzostwa nie zdobywa się o tak o, to cec***e wielkie umysły, wsadzają głowę tam gdzie Pelikany boja się dzioba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Byku :)

Przestań mnie smyrać w piętę bo dokładnie na takiej wysokości są Twoi Knicks o Wielki Wizjonerze i Goacie ;]

ja oczywiscie zartuje @Alonzo. jestes mocniejszy od jazz (towns>gobert), natomiast analogie tak czy siak są.

a clue przede wszystkim pozostaje to samo. nie masz jak przeskoczyc pewnego lvl.

co wiecej, bedzie o to Ci trudniej w przyszlosci, bo za rok chyba lowry odchodzi (nie bedzie cie stac na utrzymanie?).

jestes druzyna, jakich wiele bylo w przeszlosci typu memphis grizzles za z-bo etc,. raz w ciagu 5 lat uciulasz final konfy i to na tyle. zawsze znajda sie te 2-3 druzyny lepsze.

 

w tym roku miales teoretycznie najwieksza szasne, ale @Tecu zdaje sie ukladac wszystko po jego mysli

wiec pytanie jest. nie czy, ale kiedy nacisniesz hamulec, krok wstecz, zeby zrobic krok w przod

2 godziny temu, Alonzo napisał:

 

ja tylko liczę na to, że mi GMowie nie będą liczyć zdezelowanego Mitchella w playoffs, bo to aż przykro patrzeć jak ta drużyna przez to że Mitchell z Gobertem się nie mogą dogadać się posypała.. :(

czyli 2 lata temu mieli ci liczyc mitchella na poziomie 40 pkt, a teraz nie maja liczyc c***owego?

albo rybki albo akwarium

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.