Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki mojej nieocenionej ekipie z pracy już wiesz wszystko. Do tego zaoszczędziłeś kilkanaście baksów + koszty przesyłki ;]

 

...ale, że Douga Westa nie dali w 4 rozdziale? C'mon. On dobry był - jak dla mnie drugi w historii symbol T'Wolves (mało znany), po KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam ile można tolerować tych dwóch gości rozwalających ekipę od środka? 

"In a wide-ranging interview with The Athletic, Butler made it clear he believes he's logging too many minutes and that the playing time on the team should be spread around more evenly. " I want all these guys to play," said Butler. "Is that a convo (with Thibodeau) that I’ve got to have? Yeah, and then everybody wants to talk about how the motherf*** not healthy [he said of himself]. Well God damn, we’re playing 41, 43, 44 (minutes per game), it takes a toll on top of all the work that I do that don’t nobody even see. We’ll fix it. We’ll do something. We’ll talk." The drama in Minnesota likely won't stop until they part ways with Butler."

 

Równie kiepska sytuacja w Wizards, może powinni się dogadać na większy deal - najlepiej z trenerami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny ruch dla Wolves, dwóch dobrych starterów bardzo dobrze pasującym do składu za obrażonego allstara w CY, nic więcej by nie otrzymali, wręcz dobrze, że przeczekali Rileya.

 

G prawda. Na ten moment jestem -200 PLN w plecy przez Sac, mogę być o kolejną 100 PLN, że Wolves nie wejdą do PO. Do dupy ruch patrząc, że Sarić coś zdycha od początku sezonu a Covi miewał już problemy pod koniec zeszłego. 

 

Brawo sota. Który to napisał złotymi zgłoskami, jak się afera zaczęła, że wracacie do swojej strefy komfortu, czyli nicości, brak PO i marazmu. Jakiś wierny kibol. Jeden z moich ulubionych cytatów na forum.

 

Czyli Saric będzie chodził za Gibsona? 

 

Sarić dostanie równowartość minut Tyusa Jonesa przy TT a i tak pewnie będzie musiał za to dziękować.

 

Garnetta musi c*** strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mozna stwierdzic, ze plan Butlera z dniami odpoczynku zadzialal?

Bo Wolves jednak poczuli presje, ze nie ma sensu tego ciagnac do polowy grudnia gdy im sie otworzy wiecej opcji.

 

Klepneli klasyczny deal z trenerem i GMem w jednej osobie bo dostali dwoch dobrych rolesow, ale to troche takie rozmienienie dolara na dwie 25 centowki. Zwlaszcza, ze przyjeli na klate kontrakt Baylessa.

 

P.S. Zabawny jest Patton w tej wymianie, nie mieli sumienia zeby go wywalic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cut long story short - na moje oko dobry ruch Wolves, zly ruch sixers. Po sezonie bedziemy madrzejsi, ale na dzien dzisiejszy tak to widze.

 

Najesmieszniejsze [?] dla Sixers jest to, ze nie rozwiazali zadnego z ich istniejacych problemow, a raczej je poglebili . A Butlera latem straco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cut long story short - na moje oko dobry ruch Wolves, zly ruch sixers. Po sezonie bedziemy madrzejsi, ale na dzien dzisiejszy tak to widze.

 

Najesmieszniejsze [?] dla Sixers jest to, ze nie rozwiazali zadnego z ich istniejacych problemow, a raczej je poglebili . A Butlera latem straco.

Mądrzejsi będziemy po kilku sezonach (raczej), oczywiście jak Jimmy poleci w c***a i nie przedłuży to będzie elite fuckup mangmentu Sixers. Ja bardziej boję się jego extension 2 be honest ;) Z drugiej strony Simmons-Jimmy-Embiid może latem skusić jakiegoś FA to lekkiego paycutu do spółki z Jimmym i zrobienia drugiej siły NBA typu. SImmons-Jimmy-Kwahi-Biid?

 

Sixers rozwiązali jeden problem na pewno - dostali gościa na obwód, który jest w stanie wziąć gałę i zrobić punkty nie tylko liczyć na wykreowaną pozycję, a to była chyba ich największa bolączka. 

 

Nie wiem jaki Jimmy jest naprawde, ale jesli prawdę jest, że wkurwiał się na KATa i Wiiginsa że leją na obronę to w Sixers jest odwrotnie, bo Simmons jako rookie ocierał się od All D level, a Biid o DPOTY. 

 

Co do Wolves - wyjdzie im to na dobre.

Covington będzie grał teraz 43 mpg i będzie pełnił rolę Denga u Thibsa.

Sarić może dostanie pare minut więcej od Bjelicy - chyba, że mu rzut siądzie. 

Więcej odpowiedzialnosci pójdzie na KAT-Wiggy - i to dobrze, może sie chopaki ogarną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mozna stwierdzic, ze plan Butlera z dniami odpoczynku zadzialal?

Bo Wolves jednak poczuli presje, ze nie ma sensu tego ciagnac do polowy grudnia gdy im sie otworzy wiecej opcji.

 

Klepneli klasyczny deal z trenerem i GMem w jednej osobie bo dostali dwoch dobrych rolesow, ale to troche takie rozmienienie dolara na dwie 25 centowki. Zwlaszcza, ze przyjeli na klate kontrakt Baylessa.

 

P.S. Zabawny jest Patton w tej wymianie, nie mieli sumienia zeby go wywalic ;-)

 

 

Czyli mozna stwierdzic, ze plan Butlera z dniami odpoczynku zadzialal?

Co Ty, mój post przeczytali - tylko stwierdzili, że Philadelphia jest ciut dalej od Soty niż Washington, a im dalej Butler będzie tym lepiej dla psychiki KATa :)

 

Osobiście uważam, że dostali dobra paczkę, bo po pierwsze mają All-D RoCo który nie zabiera USG i rozciąga grę, mają Sarica jako stretch4, który u normalnego trenera powinien grać 26-28 min z ławki zarówno z Gibsonem jak i Diengiem.

 

W końcu rozgrywać będzie Teague, który jest w tym lepszy niż wielu uważa - pytanie tylko czy Wiggins i KAT naprawdę zaczną bronić... kurde jak ja bym chciał żeby tę paczkę Pop poprowadził!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.