Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj najlepiej Covington, Towns i Rose czyli razem 53 pk gości z kontraktami w tym roku razem 20+ mil dollars.

 

Najlepiej opłacani gracze (razem 44+ mil dollars :)) czyli Wiggins i Teauge 17 pkt w tym Wiggins w rzutach 3 na 15  (Teauge dobry procent i 9 asyst)

 

Ten Wiggins to jednak niezły KASZTAN jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pomyśl tylko jaki postrach by teraz siał w duecie z Mudiayem :smile:

 

Przypomniałem sobie go w koszulce NYK, monopolizowanie piłki, rzuty przez ręce, i klaskanie ludzi na wolnych pozycjach i momentalnie zostałem wyleczony z empatii do jego osoby :] 

 

Dzięki doktorze Julku! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covington będzie świetnie wyglądać w statsach, bo jest znakomity w teamD i ma dobre statsy rzutowe. Ale lubi sobie wpaść w czarną dziurę, gdzie nie trafia, a i poziom w obronie gry jest dużo gorszy. Tak było momentami w RS rok temu w połowie sezonu, a seria z Celtics to już idealny przykład: niemiłosiernie jechany 1 vs 1 w obronie, 25%FG w ataku, dramatycznie to wyglądało, a mówimy o 28-letnim rolesie, a nie rookie Simmonsie.

Więc jednak uważałbym z robieniem z niego kogoś więcej niż świetnego startera. Ale że jest idealnym fitem dla Wolves, to w sumie pisałem, ciężko na dystansie sezonu znaleźć 3&D, który lepiej broni lub lepiej rzuca od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cov w obronie jest spoko.

Co nie zmienia faktu, że gość rok temu o tej porze wyglądał prawie na max playera, a w PO był nonfactorem.

Trzeba na lajcie do tego podejść, choć dzisiaj trochę to frustruje. 

 

To że pasuje do Minnesoty to jedno, a to że Sixers grają ultra crappy obronę dużo poniżej swojego potencjalu to drugie. Nie bardzo mamy kim bronić szybkich guardów bo ani Simmons, ani Bulter nie są wymarzonym machupem na takiego Kembe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PO zagrał ok jedna serie i b.slabo druga

Oprócz tego to jest top impact w obronie a do tego w ofensywie nie jest Tonym Allenem

 

Świetny starter to troche za mało bo on w końcu jest w Minny tam diffrence makerem.

 

Absolutnie elitarny roles

 

Az się przypomniały dyskusje że jego cyferki w obronie w 76ers to efekt tego bo Embiid itd itd a tu gość robi top obronę z Townsem i Wigginsem :)

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PO zagrał ok jedna serie i b.slabo druga

Oprócz tego to jest top impact w obronie a do tego w ofensywie nie jest Tonym Allenem

 

Świetny starter to troche za mało bo on w końcu jest w Minny tam diffrence makerem.

 

Absolutnie elitarny roles

 

Az się przypomniały dyskusje że jego cyferki w obronie w 76ers to efekt tego bo Embiid itd itd a tu gość robi top obronę z Townsem i Wigginsem :smile:

Myślę, że to kombinacja paru rzeczy  - Thibs to dobry coach w D i w koncu ma wykonawcę do tego + cały team odetchnął po odejsciu Jimmiego. I wiesz co? Myślę, że odetchnąłby jeszcze bardziej gdyby udało im się zrzucić jeszcze Wigginsa i wcale nie musiałby odchodzić wówczas Jimmy ;) 

 

Po stronie Sixers z kolei odszedł Lloyd Pierce + Embiid gra tyle posiadań w ataku i tyle minut, że zwyczajnie w obronie nie jest już tak elitarny jak był - tzn gra na pół gwizdka i jak zepnie dupę to znowu jest ,ale nie ma mocy na trzymanie ataku plus obrony tak jak robił to wcześniej gdzie chcial kryc 1on1 Isiah Thomasa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja nie sugeruje nic że 76ers będa słabi w def teraz po prostu cieszy że Cov pokazuje że jest elitarny w D nie dlatego że miał Embiida tylko dlatego że po prostu sam w sobie jest super

 

Tematu obecnej defensywy 76ers też nie przywoływalem bo nawet jeszcze przed tradem tak sobie to wyglądają więc pewnie kwestia czasu zanim zaczną grać na miarę talentu po tej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że ile razy ich mecz widzę, to te jego trójki ledwo wchodzą (po poręczy, tablicy, czasem kilku odbiciach), ale wchodzą :smile: Cud normalnie jakiś albo magnes w piłce!

 

Ano. W pierwszych spotkaniach parabola jego rzutów była dużo lepsza i wyglądało to na efekt ciężkiej pracy. Ostatnio jest jednak coraz bardziej płasko, ale ciągle wpada.
 
Tak poza tym, to nie wiem co zrobiło na mnie większe wrażenie w tym sezonie: 50 pkt Derricka, czy Thibs który w czwartej kwarcie siedzi spokojnie na ławce, zamiast drzeć mordę przy linii (co prawda uspokoił się dopiero na 6 min przed końcem i ponad 40pkt prowadzeniu, ale wciąż jestem w szoku)
 
Inne luźne myśli:
 
- Wiggins to nie jest zwykły kasztan, to kasztan który potrzebuje pomocy dobrego psychologa. W wieku 23 lat przeszedł na emeryturę i przestał dunkować. Zamiast wjeżdżać pod kosz,odpala beznadziejne rzuty. A spadek FTA w porównaniu z jego pierwszymi trzema sezonami jest mocno niepokojący. Co gorsza, nawet przy takim spotkaniu jak dzisiaj ciężko było zauważyć u niego chociaż trochę satysfakcji.
- Dieng zmartwychwstał. Odkąd przyszedł Taj, grał jak zwłoki. Chyba w końcu poukładał sobie w głowie że jako rezerwowy też ma ważną rolę w drużynie.
- Ławka soty jest cholernie mocna. Gdzieś mi mignęły statystyki, że w ostatnich spotkaniach Jones-Rose-RoCo(przy 9-cio osobowej rotacji zawsze jest tam ktoś z s5)-Saric-Dieng ma Net na poziomie +35 w ostatnich 7 spotkaniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więc jednak uważałbym z robieniem z niego kogoś więcej niż świetnego startera. Ale że jest idealnym fitem dla Wolves, to w sumie pisałem, ciężko na dystansie sezonu znaleźć 3&D, który lepiej broni lub lepiej rzuca od niego.

Ingles, Otto Porter ale chyba musi zmienić otoczenie no i Klay Thompson . Tzn można dyskutować nad przewagami jednych czy drugich ale to jest absolutne TOP5 3&D w lidze

 

Od dwóch lat RAPM jakoś mocno promuje rolsów

 

W tym roku Siakam jest drugi na ten przykład. Ogólnie s5 Toronto miażdży chyba mają pierwsze trzy miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covington defensywą wprowadzi jeszcze Wolves do PO

 

W tych ośmiu meczach gośc gra absurdalnie wybitną defensywe. Prime Ben Wallace lvl

 

w dodatku grali w tych meczach z ekipami odpowiednio 4,7,21,8,11,29,24,13 w ortg

 

Thibs wzniosl go na wyzszy level.

Zawsze to byl przeciez super defensywny coach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.