Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

ale on już był... delikatnie mówiąc, za jego kadencji też szałem nie wiało...

Nie wiem czy piszesz o GM Raptors czy trenerze ale Masai to TOP 3 a Casey zrobił z Raptors TOP 2 na Wschodzie . To że miał liderów co nie mieli jak na drugą rundę PO to inna bajka ale jeśli on nie robił szału to nie wiem kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy piszesz o GM Raptors czy trenerze ale Masai to TOP 3 a Casey zrobił z Raptors TOP 2 na Wschodzie . To że miał liderów co nie mieli jak na drugą rundę PO to inna bajka ale jeśli on nie robił szału to nie wiem kto?

Tu chodzi chyba o to, ze Casey byl juz trenerem T-Wolves (chociaz mega dawno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shams:

Jimmy Butler is taking next step in six-week-long process aimed at getting the All-Star out of Minnesota by sitting tonight against Utah, and could lead to extended absence for Butler, league sources tell me and @JonKrawczynski.

 

Butler started contemplating not playing tonight on Tuesday, and the final decision was made Wednesday morning, sources tell me and @JonKrawczynski. Timberwolves termed it "general soreness and precautionary rest,” but Butler informed Tom Thibodeau of his decision.

 

https://twitter.com/wojespn/status/1057686367847833600?s=19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odrosowało to ja nie wiem.

 

Happy Halloween from zombie rose ;)

 

 

Ja oglądałem go podczas meczu z Raps i wydawał mi się tam w całkiem niezłej formie.

Sporo pozytywnej energii wnosił.

Po pierwszej tójce cieszył się jak jakiś licealista.

 

Vajna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz udało mi się w tym sezonie obejrzeć sotę i lepiej chyba trafić nie mogłem.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć co to pasja do gry to polecam, zamiast słuchać opowieści na ten temat Butlera, zerknąć na ostatnie minuty z dzisiejszej nocy.

Co lepsze wygląda na to że po transferze JB ilość brokułów w S5 pozostanie ta sama bo Okogie wygląda świetnie w obronie. Na tyle że Thibs przymyka oko, że to rookie. Chapeau bas dla tego, kto wskazywał na niego w temacie draftu. Bo z tego co pamiętam chyba tylko jedna osba traktowała go jako potencjalny steal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w tej ostatniej akcji to byly jego kroki i chyba nawet nie bylo faulu po stronie Jazz. Poczekam na raport ale tam powinna byc strata i piłka dla Jazz

W takim momencie, po takiej hitorii to imo Rose mogl se zrobic cos takiego nawet:

 

FabulousAcclaimedFoal-max-1mb.gif

 

I sędziowie nie powinni nic gwizdać ;)

 

Wzruszył się po meczu

 

 

NBA, where amazing happens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w tej ostatniej akcji to byly jego kroki i chyba nawet nie bylo faulu po stronie Jazz. Poczekam na raport ale tam powinna byc strata i piłka dla Jazz

 

yepać to Ely,

 

jak ryczał na tym TO na 13 sekund przed końcem, to gdzieś tam, w głębi serca, nie chciałem żeby Jazz wyrównali, niech chłopak ma, po tylu latach znów się mógł poczuć jak MVP i mi tam wcale nie jest żal, że przegraliśmy akurat w takim meczu :) W PO sobie odbijemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada uderzyć się w pierś (i to swoją, nie koleżanki). Po zeszłorocznym tradzie Rose'a do Jazz i zwaivowaniu go przez Utah twierdziłem, że D-Rose to kolejny Baron Davis, tzn. chęci ma, serce jest, ale paliwa (czytaj: zdrowia) nie ma i nie będzie i kwestią czasu jest longterm injury.

 

Myliłem się, włodarze Jazz też. Dziś jest trochę głupio, ale przede wszystkim cieszę się. Wreszcie coś pozytywnego wydarzyło się na amerykańskiej Syberii. Fajnie było też widzieć zjednoczoną drużynę, w której chyba każdy (oprócz Jimmy'ego ofc) pobiegł pogratulować legitnego występu byłemu MVP.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.