Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Ta druga akcja to ostateczny WTF...  :uncomfortableness: Na pierwszym video widać z kolei jak chce zająć miejsce na wolnym krześle, ale jako że siedziałby obok Butlera zawraca i idzie gdzieś na sam koniec ławki... 

 

Tu się raczej nic nie zmieni. Ktoś z trójki JB, KAT, TT będzie musiał odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem/mam taką teorie, że produkty One and done z Kentucky są zepsute i przez pewien czas KAT nie pasował do założeń. Na chwile obecną najbardziej mu się obrywa, ale tak obiektywnie z zewnątrz patrząc to każdy dołożył swoje.

 

Właściciel - zatrudniając TT jako prezydenta (Tom nie ma ku temu kompetencji, asystent odpowiedzialny za  defensywę to jego max)

TT - odbudował Bulls z 2011 roku w Socie w 2018 Good job. Ani nie potrafi wykrzesać defensywy z tego składu, ani nie wykorzystuje ofensywnego potencjału.

Butler - czytaj ból dupy z powodu kasy. Te jego opowiastki, że chce wygrywać są śmieszne. W jaki sposób trade do innego zespołu i oddanie zawodników, które osłabi ten docelowy zespół pomoże w wygrywaniu? Kasa misiu kasa. A za numer, który odwalił przed ostatnim All-Star Game dostaje karnego kutasa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakieś foto tego?

kiedys jakis filmik na YT z tym ogladalem, ale na szybko:

 

https://www.google.pl/amp/s/ftw.usatoday.com/2015/06/karl-anthony-towns-quotes-room-nba-draft/amp

 

o - w sumie to tam jest chyba wlasnie ten filmik

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy sie spodziewaliscie po kolesiu, ktory ma na scianie w swoim pokoju powypisywane cytaty motywacyjne wlasnego autorstwa (z podpisem)? :grin:

 

Może to dla kogoś śmieszne, że chłopak sobie coś namazał na ścianie (dla mnie akurat mało śmieszne, ale de gustibus non est disputandum)...

Tym niemniej przez czas pisania przez Ciebie posta KAT przytulił jakieś 10 000 $, czyli dużo więcej niż Ty i ja razem. I tak coś mi się wydaje, że raczej będzie miał wyjebane na to, że koleś z awatarem pewnego grubaska na polskim forum koszykarskim robi sobie z niego podśmiec.hujki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to dla kogoś śmieszne, że chłopak sobie coś namazał na ścianie (dla mnie akurat mało śmieszne, ale de gustibus non est disputandum)...

Tym niemniej przez czas pisania przez Ciebie posta KAT przytulił jakieś 10 000 $, czyli dużo więcej niż Ty i ja razem. I tak coś mi się wydaje, że raczej będzie miał wyjebane na to, że koleś z awatarem pewnego grubaska na polskim forum koszykarskim robi sobie z niego podśmiec.hujki.

 

ja pi****le xD no to zamknac kazde forum koszykarskie i sportowe i w ogole 95% wszystkich, bo ktos o kim sie toczy dyskusja zarabia wiecej $

 

logika niesamowita, przepiekna

 

a to, ze oni maja wyjebane to wcale nieprawda, bo jak posluchasz podcasty gdzie zawodnicy sa to temat social media wraca zawsze jak bumerang i oni je czytaja, oni zwracaja uwage i nie maja wyjebane, tylko ze niektorzy potrafia to przyjac, niektorzy nie, a jeszcze inni po prostu usuwaja konto zeby sobie nie zawracac tym glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha...

 

Nie no, to naprawdę rozwijające intelektualnie i koszykarsko żeby analizować, co ktoś ma napisane na ścianie, a co kto na drzwiach w sraczu. Niesamowita logika, przepiękna...

 

Faktycznie KAT, posłuchał polskiego podcasta i umówił się z projektantem wnętrz - będą gruntowne zmiany: więcej szczegółów na enbapudelek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wydraftowałem, jak co roku... Do tego naprawdę sroooogo przepłacając (tj. prawie połowa budżetu, echhh; może dlatego wyglądam na starego zgorzknialca).

Było brać Davisa - wiedziałem, że będzie lepszy i indywidualnie i statystycznie, ale jakoś się uparłem, że:

82 mecze (w przeciwieństwie do łamliwego AD),

40 min/mecz u Thibsa,

więcej touches po odejściu Butlera (które nie nastąpiło),

spowoduje, że może i przepłacę, ale i tak będę zadowolony, skoro kolejny sezon z rzędu kolorowy miś Karl będzie ostro młócił w moim wesołym teamie.

 

Na dziś Joe Ingles to 5x lepszy pick ;]

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha...

 

Nie no, to naprawdę rozwijające intelektualnie i koszykarsko żeby analizować, co ktoś ma napisane na ścianie, a co kto na drzwiach w sraczu. Niesamowita logika, przepiękna...

 

Hmm z ciekawosci - Ciebie to forum bardziej rozwija intelektualnie czy koszykarsko (ofc biorac pod uwage tylko te wartosciowe wpisy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykarsko w moim wieku i przy skillu, który prezentuję nie można się rozwinąć (ale młodsi mogą się czegoś nauczyć - choćby spotykając się na meczach z innymi użytkownikami forum; ja mam taką okazję de facto raz w roku), a zatem:

a) bardziej intelektualnie - w szczególności lubię poczytać Jendrasa, Loraka (choć za dużo cyferkuje, ale o tym wiemy od nastu lat), czy Chytruza,

B) a przede wszystkim rozrywkowo - znamy się z kilkunastoma chłopakami od wielu lat, jeszcze z czasów e-basketu i raz na rok się widzimy na FB drafcie.

 

W zasadzie zatem forum jest dla mnie jedynie platformą do kontaktu z ww. userami.

 

Dyskusja o koszykówce to kwestia drugorzędna - przede wszystkim nie mam czasu, jak kiedyś, żeby śledzić dokładnie co się dzieje na parkietach - a skoro czegoś nie widziałem, to nietaktem byłoby wypowiadanie się w tej kwestii

 

Czasem jakiś meczyk przy weekendzie, uda się wciągnąć, jeśli dzieci pozwolą obejrzeć... Czasem też coś czytam, co ktoś na forum naskrobie. Kilka osób, stosujących retorykę godną podziwu, da się tu znaleźć (choć na e-baskecie poziom był, moim zdaniem, wyższy... ale to se ne vrati).

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - od 1992 roku.

Od tego czasu (a w zasadzie w ogóle) tylko raz ponad pierwszą rundę PO, a rok temu pierwsze PO od 14 lat

Myślałem z wilki są w lidze krócej niż id 92.

W czasach 3 peatu bulls nie myślałem ze ten klub istnieje.

 

Owszem KG i te sprawy a tu niespodzianka ze od 1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.