Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Josh Okogie - Minnesota wyłapała steala z draftu.

 

Trudno powiedzieć, gdzie będzie jego sufit, ale jak na debiutanta to prezentuje się naprawdę solidnie. Nie mówię, że będzie nie wiadomo kim w tej lidze, ale wychodzi na to, że Minnesota nie zmarnowała swojego wyboru.

 

Niezły atleta, nie było widać po nim debiutanckiej tremy. Dobrze wyglądał w kontrach, solidny obrońca, ze swoim atletyzmem nie miał problemów z dostaniem się pod kosz. Nie prezentuje się jak debiutant, a to naprawdę dobrze wróży. Okogie jak na razie na plus.

 

Niezły tłok w Minnesocie się robi na pozycjach 1-2, jakiś trade tu powinien pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josh Okogie - Minnesota wyłapała steala z draftu.

 

Trudno powiedzieć, gdzie będzie jego sufit, ale jak na debiutanta to prezentuje się naprawdę solidnie. Nie mówię, że będzie nie wiadomo kim w tej lidze, ale wychodzi na to, że Minnesota nie zmarnowała swojego wyboru.

 

Niezły atleta, nie było widać po nim debiutanckiej tremy. Dobrze wyglądał w kontrach, solidny obrońca, ze swoim atletyzmem nie miał problemów z dostaniem się pod kosz. Nie prezentuje się jak debiutant, a to naprawdę dobrze wróży. Okogie jak na razie na plus.

 

Niezły tłok w Minnesocie się robi na pozycjach 1-2, jakiś trade tu powinien pójść.

 

Powinni probowac pozbyc sie Wigginsa.

Nadal nie moge pojac po jaka cholere podpisywali go na takim absurdalnym kontrakcie.

Probowalem tego bronic, ale poza druga polowka rookie season(kiedy mial przeblyski po atakowanej stronie na to ze moze byc w tej lidze superstarem) Wiggins nie pokazal nic co mogloby sklonic kogokolwiek do dania ma maxa na ten moment.

Timberwolves powinni zostac zaorani. Obok Kings to najbardziej patologiczna organizacja w NBA na ten moment.

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni probowac pozbyc sie Wigginsa.

Nadal nie moge pojac po jaka cholere podpisywali go na takim absurdalnym kontrakcie.

Probowalem tego bronic, ale poza druga polowka rookie season(kiedy mial przeblyski po atakowanej stronie na to ze moze byc w tej lidze superstarem) Wiggins nie pokazal nic co mogloby sklonic kogokolwiek do dania ma maxa na ten moment.

Timberwolves powinni zostac zaorani. Obok Kings to najbardziej patologiczna organizacja w NBA na ten moment.

Wiggins + Butler za cos spadajacego? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins + Butler za cos spadajacego? :grin:

Taki trade to bylby pewnik ze Butler ucieknie z takiej druzyny w nastepnym offseason, ktory chyba ma go bardziej dosyc niz Townsa.

"Dajemy wam wypozyczyc Butlera na pol sezonu, ale musicie przyjac kontrakt Wigginsa" brzmi niezle w takim scenariuszu.

 

 

ciezko bedzie znalezc

 

tu nawet Mills Gasol Bertans tego nie wyrównaja

 

a spadające to ja tylko w BeGM bym dopasował bo mam od groma tego

no i Jimmi to sie chce uwolnić od Wiga a nie iść z nim dalej

No nie przesadzajmy, nikt o zdrowych zmyslach w NBA nie przyjalby Wigginsa na tyle lat, jego kontrakt jest nietrejdowalny przez najblizsze 3 lata.

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy, nikt o zdrowych zmyslach w NBA nie przyjalby Wigginsa na tyle lat, jego kontrakt jest nietrejdowalny przez najblizsze 3 lata.

Czy ja wiem taka Atlanta mogłaby się skusić. To pewnie nie popularna opinia tu na forum ale Wiggins jest moim zdaniem dalej dużym talentem a odpowiedni trener z jego potencjału rzutowego i atletycznego mógłby ulepic kogoś kto ociera się o poziom allstara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niego mozna byloby spokojnie wykrzesac wiecej niz Dipo, tylko niestety trafil na HC ktory go wyeksploatuje tak ze nie dogra do konca swojego kontraktu.

Pamietam ze jako rookie i sophomore prezentowal sie znakomicie, przynajmniej w ofensywnie. To jest imo nadal prospect, on skonczy dopiero 24 lata w lutym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co na niego liczyć. Historia jak z Oladipo to nie jest coś, co się powtarza corocznie. Wiggins może i potencjał jeszcze ma, ale coraz go mniej. Marnuje najlepsze lata do rozwoju wraz z Townsem pod okiem beznadziejnego trenera i samemu dokładając do tego gigantyczną cegiełkę - będąc bezjajecznymi... Ciężko to widzę w przypadku Wigginsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiegoś z uniwerku, co mają do stracenia?

 

Na mój gust jakieś 24M $ kontraktu Thibsa.

Oczywiście, jesli nie idzie to z mojego portfela, to bym wyjebał go na zbity pysk. Taylor to jednak chytra menda i myślę, że jeszcze przez co najmniej półtora roku będzie się mordował z grubasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.