Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni brać J-Richa plus pick od Miami. A tak za rok zostaną z niczym, a nie jest powiedziane, że Butler w połowie sezonu się nie "połamie". Atmosfera pewnie jest fatalna, bez niej nic nie ugrają i tak. Głupota zarządu jak i głupota Butlera (straci rok jeśli nie zagra na 100%). No cóż, w tym sezonie mroźniej niż zawsze w Minneapolis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym ten Butler taki zasluzony dla Minnesoty Panie Mayorze?

 

Rozegral 50 spotkan w koszulce Soty a narobil takiego szamba w Minneapolis, ze jeszcze kilka lat bedzie smierdziec.

Rozegrał 59 spotkań, które wystarczyły by Wilki po 14 latach wróciły do PO. Czyż po Garnecie nie stał się drugim najbardziej zasłużonym zawodnikiem w historii tego klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie w Trade Machine czy deal Winslow + Josh przejdzie za Butlera(po przedłużeniu Winslowa).

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yctmfezt

 

I okazuje się, że przejdzie.

 

Nie zdziwi mnie gdyby doszło do tej wymiany. Wcześniej nie bardzo była możliwość takiej wymiany bo kasa się nie zgadzała. I wymagało by to 3 strony lub jakiś wypełniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym ten Butler taki zasluzony dla Minnesoty Panie Mayorze?

 

 

Butler zaciągnął T-Wolves do Play Offs po 14 latach niebytu.,Oglądałem kilka meczy Minnesoty i wyglądały jak teatr jednego aktora: Jimmy Butler Show.,Reszta w najlepszym wypadku się przyglądała i próbowała nie przeszkadzać Butlerowi.,Możliwe ,że te Młode Wilki są lepsze i bardziej aktywne od Butlera w mediach społecznościowych, ale na parkiecie nie dorastają mu do pięt.,Butler grał w szachy, a reszta T-Wolves w warcaby., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler zaciągnął T-Wolves do Play Offs po 14 latach niebytu.,Oglądałem kilka meczy Minnesoty i wyglądały jak teatr jednego aktora: Jimmy Butler Show.,Reszta w najlepszym wypadku się przyglądała i próbowała nie przeszkadzać Butlerowi.,Możliwe ,że te Młode Wilki są lepsze i bardziej aktywne od Butlera w mediach społecznościowych, ale na parkiecie nie dorastają mu do pięt.,Butler grał w szachy, a reszta T-Wolves w warcaby., 

 

nie powiedzialbym, ze jest dla nich bardzo zasluzony, albo w ogole

 

mimo wszystko tak jak pisze mayor - ich obecnosc w PO to Jimmy Butler. Z nim byli w top4, bez niego prawie wypadli z PO (wynik 10-13 bez Butlera czyli ponizej 0.500 czyli zwlascza na Zachodzie 0% szansy jesli chodzi o nawet walke o 8 miejsce)

 

mimo tego cala ta sytuacja to jeden wielki cyrk i na miejscu KATa zrobilbym duzy dym (poczekajmy, moze jeszcze to zrobi), bo jak nie to bedzie jeszcze wieksza pizda niz go Jimmy namalowal...

bo skoro gosc ktory ma byc twarza organizacji (KAT w sensie) mial spiecie z Jimmym i nie podpisywal przedluzenia bo nie chcial byc z Butlerem w druzynie i podpisal wiedzac, ze go wymienia to teraz jak Jimmy zostaje czulbym sie na jego miejscu oszukany przez wlasna organizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nim byli w top4, bez niego prawie wypadli z PO (wynik 10-13 bez Butlera czyli ponizej 0.500 czyli zwlascza na Zachodzie 0% szansy jesli chodzi o nawet walke o 8 miejsce)

Zalias - serio to ma być "analiza" prowadzącą do stwierdzenia, że bez JB mają 0% szans na PO? To jak ważny jest taki gracz jak JB to jedno i wałkowane było 100 razy, ale jak już idziesz w analizę szans tej ekipy to weź chociaż zerknij na terminarz...

Np. wygrana z UTA bez Goberta i z Rubio bez formy w listopadzie, będąc w pełnym składzie, a przegrana z UTA (które w pełni składu miażdzyło praktycznie wszystkich) tuż przed PO będąc bez Teague i Butlera, to porównywalne sytuacje do oceny wg Ciebie?

Nie chcę teraz mi się do tego wracać, ale z pamięci takich sytuacji było mnóstwo i obstawiam, że nawet z JB mogliby przegrać. Co więcej chyba z JB mieli prostszy terminarz (grali coś koło 55% vs +.500), a bez niego sporo trudniejszy ( coś pod 70% meczy vs +.500).

 

Analiz adv było już tu na tyle dużo w temacie (również w zeszłym sezonie), że wypadałoby choć je przeczytać zanim takie "wyroki" zaczniecie pisać.

 

BTW. Nie oznacza to, że wg mnie obecna Sota (bez JB) wchodzi do PO (wręcz przeciwnie), ale nawet jak nie wejdzie to na pewno nie z w/w powodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalias - serio to ma być "analiza" prowadzącą do stwierdzenia, że bez JB mają 0% szans na PO? To jak ważny jest taki gracz jak JB to jedno i wałkowane było 100 razy, ale jak już idziesz w analizę szans tej ekipy to weź chociaż zerknij na terminarz...

Np. wygrana z UTA bez Goberta i z Rubio bez formy w listopadzie, będąc w pełnym składzie, a przegrana z UTA (które w pełni składu miażdzyło praktycznie wszystkich) tuż przed PO będąc bez Teague i Butlera, to porównywalne sytuacje do oceny wg Ciebie?

Nie chcę teraz mi się do tego wracać, ale z pamięci takich sytuacji było mnóstwo i obstawiam, że nawet z JB mogliby przegrać. Co więcej chyba z JB mieli prostszy terminarz (grali coś koło 55% vs +.500), a bez niego sporo trudniejszy ( coś pod 70% meczy vs +.500).

 

Analiz adv było już tu na tyle dużo w temacie (również w zeszłym sezonie), że wypadałoby choć je przeczytać zanim takie "wyroki" zaczniecie pisać.

 

BTW. Nie oznacza to, że wg mnie obecna Sota (bez JB) wchodzi do PO (wręcz przeciwnie), ale nawet jak nie wejdzie to na pewno nie z w/w powodu...

 

a gdzie ja napisalem, ze to jest analiza ??

ja moze jestem za prosty czlowiek i czasem uwazam adv statsy za niepotrzebne. 23 spotkania to ponad 1/4 sezonu w NBA i dla mnie wystarczajaca probka zeby zauwazyc pewna tendencje + biorac pod uwage ze w 2 poprzednich sezonach Minny wygralo 29 i 31 spotkan stwierdzam, ze bez Jimmy'ego w PO by sie nie znalezli. Patrzac na pojedyncze spotkania zawsze mozna usprawiedliwic cos w jedna lub w druga strone, dlatego ja biore po prostu pod uwage cala nieobecnosc Jimmy'ego i jej brak. Nie obchodzi mnie siła terminarza, bo jak jestes 3 siłą Zachodu i 5 ligi (przed kontuzja Jimmy'ego, stan na 15 lutego wlasnie tak wygladal) to nie powinno byc dla ciebie zadnej roznicy czy to Wiz (powyzej 0.500) czy Pistons (ponizej 0.500), powinienes wygrac i z jednymi i z drugimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 mecze i można śmiało powiedzieć że coś takiego jak "drużyna" W Socie nie istnieje. Każdy gra pod siebie (Butler, Wiggins, nawet Teague), Towns wygląda jakby za kare w S5 był, nie ma chemii, kibice buczą, cała S5 ma ujemny NetRtg i on-off (tak, to rezerwy wyglądają jak team...).

TT spierdolił co mógł, nie rozumiem czemu tam jeszcze pracuje. Butler to nie jest gość który odpuści, a KAT będzie robił fochy poki ten jest, zwycięzca całej akcji jest... Wiggins, który pałuje po 20 rzutów.

Masakra. Nie da się tego oglądać, mimo wymęczonego zwycięstwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT spierdolił co mógł, nie rozumiem czemu tam jeszcze pracuje. Butler to nie jest gość który odpuści, a KAT będzie robił fochy poki ten jest, zwycięzca całej akcji jest... Wiggins, który pałuje po 20 rzutów.

 

Nie oglądam Wilków, ale z drugiej strony... gdyby nie jaja z Butlerem to nikt by o tej ekipie nie mówił i to w żadnym kontekście. A tak to i mecze sporo ludzi ogląda i newsy czytają, czy Butler przeleci żonę TT itp. Gdyby nie Butler to by były nudy jak w Atlancie, a to naprawdę jedna z najgorszych obelg, jakie można użyć w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT raczej fochów robił nie będzie bo walczy przecież o super maxa (niech mnie ktoś poprawi jak się mylę, bo nigdy się nie interesowałem kontraktami).

 

Może ktoś napisać jak to w obronie wygląda? Nie oglądałem jeszcze żadnego ich spotkania, a czytałem przed sezonem, że szykują tam sporo zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT raczej fochów robił nie będzie bo walczy przecież o super maxa (niech mnie ktoś poprawi jak się mylę, bo nigdy się nie interesowałem kontraktami).

 

Może ktoś napisać jak to w obronie wygląda? Nie oglądałem jeszcze żadnego ich spotkania, a czytałem przed sezonem, że szykują tam sporo zmian.

A to jakas kumulacja ma nastapic, zeby KAT podpisal drugiego supermaksa ?

 

Sota jak na zespol po takiej dramie jak w tym roku i tak prezentuje sie przyzwoicie, jest wielce mozliwe ze jak to w koncu jebnie to nie bedzie co zbierac, ale poki co chlopaki albo sa swietnymi aktorami (przytulance KATa i Butlera w meczu z SAS) albo zycie prywatne zostawiaja poza boiskiem.

 

Dziwi tylko straszny spadek usage KATa, ktory na ten moment wydaje sie byc trzecia opcja ofensywna Minnesoty, co nie wrozy nic dobrego. Jak ci posiadania kradnie Butler to pol biedy, ale jak robia to Wiggins z Teague to moze budzic niepokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez byl e 3piatce za zeszly sezon i podpisal extension z supermsksem we wrzesniu, chyba ze cos pokrecilem?

Podpisał jak mu obiecali ,że Butlera wypi*rdolą.,I zrobili Townsowi klasyczny wałek, Butler nie dosyć ze dalej gra w T-Wolves to jeszcze ukradł Townsowi zespół i robi po 30 pts co wieczór 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tyle krytyki Thibsa, a on mając gwiazdę, która chce odejść, i młodą gwiazdę, która nie chce extension dopóki ta druga gwiazda jest w zespole - zrobił tak, że Towns zgodził się na extension, a Butler został w zespole. I jeszcze podkurwił Pata Rilesa Rileya. Troll level hard. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości na czym polegało granie pod siebie w Socie w tym spotkaniu? 28 asyst przy 44fgm to jak na team TT dobry wynik^

Abstrahując od liczenia niektórych asyst, to zwróć uwagę że pisałem o S5 i jak mecz obejrzysz to zobaczysz sporo izolacji. KAT bodajże 2 rzuty oddał po podaniu Butlera, co jest o tyle ciekawe, że KAT do niego podaje prawie najczęściej (piękny alley oop, za który Jimmie ledwo skinął w podziękowaniu). Kuriozalnie Wiggins oddał blisko 6x więcej rzutów po jego podaniach... 

Nie twierdzę, że robi to z premedytacją, bo grając w kosza nie da się każdego zagrania tak kontrolować, ale nie wiem czy da się ten konflikt teraz zażegnać na boisku.

Kuriozalnie dziś najlepiej rozgrywa/prowadzi grę w Socie... Rose, a to już coś znaczy.

 

Może ktoś napisać jak to w obronie wygląda? Nie oglądałem jeszcze żadnego ich spotkania, a czytałem przed sezonem, że szykują tam sporo zmian.

Obrona to temat rzeka, S5 nie broni, dopiero z Jonesem i Diengiem zaczyna to jakoś wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że robi to z premedytacją, bo grając w kosza nie da się każdego zagrania tak kontrolować, ale nie wiem czy da się ten konflikt teraz zażegnać na boisku.

 

Z drugiej strony - jak to często w życiu - jak dojdzie do jakiegoś ostrego kwasu to nagle i współpraca się może poprawić na jakiś czas. Coś w stylu, że każdy teraz chce pokazać, że to nie on jest winny i wszyscy są nagle mili wobec siebie, a te spory zostawia się za sobą. A jak jeszcze będą wygrywać, podawać sobie i nie zaliczą jakieś wtopy z niczego, to sporo mogą na tym pociągnąć. A im dłużej grają ze sobą z wynikami i spokojem, tym większa szansa przekonać wszystkie strony do załagodzenia sporu i pogodzenia się. Może i przypadkowo, ale dla Wilków pojawiła się jakaś iskierka na lepsze zakończenie niż zakładano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.