Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywanie Townsa z Jokič'em i prowadzenie dywagacji w kontekście tego, który na dziś jest lepszym zawodnikiem, to coś jakby analizować, czy lepiej być chorym na kiłę, czy na rzeżączkę. Oczywiście deliberować można, ale czy naprawdę ma to jakikolwiek sens?

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśl dnia! Analiza roku! Brawo julek!

 

W ostatnim meczu jaki grali przeciwko sobie Jokic miał +7 (w drużynie, która całościowo była -6) a KAT +1 (w drużynie, która całościowo była +6).

 

Tak więc wg najświeższych danych na ten temat Towns jest gorszym graczem niż Jokic.

 

W tej sytuacji wg "najświeższych danych" (10:30 PM, March 28, 2003 STAPLES Center, Los Angeles, California) Kobe jest lepszy od Jordana ;)

 

czy lepiej być chorym na siłę, czy na rzerzączkę.

Zdecydowanie na siłę i nie oznacza ona Jokica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczycie słownikowi?

nigdy

Myśl dnia! Analiza roku! Brawo julek!

 

 

W tej sytuacji wg "najświeższych danych" (

10:30 PM, March 28, 2003

STAPLES Center, Los Angeles, California)

Kobe jest lepszy od Jordana
Widzisz delikatna roznice w wartosci porownania h2h graczy z tego samego rocznika a dwoch graczy z ktorych jeden to podwojny emeryt a drugi wchodzi w prime?

 

Rozumiem, ze dla Ciebie porazka Foremana z Alim w 74 i porazka Foremana z Briggsem w 97 ma ta sama wartosc przy porownywaniu klasy tych bokserow?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie Townsa z Jokič'em i prowadzenie dywagacji w kontekście tego, który na dziś jest lepszym zawodnikiem, to coś jakby analizować, czy lepiej być chorym na kiłę, czy na rzeżączkę. Oczywiście deliberować można, ale czy naprawdę ma to jakikolwiek sens?

najwazniejszy ze nikt juz nie porownuje tych dwoch kolkow do The Process

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejszy ze nikt juz nie porownuje tych dwoch kolkow do The Process

The Process startuje w klasie integracyjnej (idzie ramie w ramie z Derrickiem poki co!)

 

+ na wschodzie z takim supportem to Jok by luzno final zrobil (tylko Bena by trzeba przehandlowac bo nie fituje z Krulem)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

nigdy

Widzisz delikatna roznice w wartosci porownania h2h graczy z tego samego rocznika a dwoch graczy z ktorych jeden to podwojny emeryt a drugi wchodzi w prime?

Widzę, a Ty widzisz poziom absurdu Twojej wypowiedzi "analitycznej" w oparciu o 1 mecz? Jaka "analiza" takie porównanie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, a Ty widzisz poziom absurdu Twojej wypowiedzi "analitycznej" w oparciu o 1 mecz? Jaka "analiza" takie porównanie! :)

Faktycznie. Porownywanie graczy NBA na podstawie meczu NBA to totalny absurd.

 

Btw - nie wiem czy chce dyskutowac o 'absurdzie' z osoba udzielajaca lekcji angielskiego na forum o koszykowce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek po meczu możesz oceniać czy zawodnik dobrze zagrał, jakie mają umiejętności (niektóre) w swoim repertuarze, ale nie oceniać poziom gracza w skali ligi na bazie on-off jednego meczu z setka jak nie więcej czynników wpływających z ten wynik. Daj już spokój - przecież to elementarna wiedza.

 

Ale czy ja kogokolwiek oceniałem w skali ligi? Porównałem dwóch graczy (w tym samym wieku, na tym samym etapie kariery) na podstawie ostatniego, bezpośredniego meczu (który nomen omen dla obu był najważniejszym - jak dotychczas - meczem w NBA). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego czy dziś TT jest złośliwy czy po prostu głupi, to akurat sytuacja wygląda trochę odwrotnie. To Tom stał za JB cały czas, robił wszystko pod niego (no może podpisaniem Wigginsa), a ten mu się odpłacił rozwaleniem szatni i bzykaniem dupy kolegi z ekipy... I żądaniem transferu.

 

Nie wiem jak można to interpretować w stronę Butlera? Ja bym go po takim zachowaniu ukarał finansowo i do DL wysłał, ale widać Tom nie potrafi się z tym pogodzić.

Dla mnie liga nie powinna pozwalać na taki brak profesjonalizmu. Nie rozumiem czemu go TT na trening wpuścił... Żałosny jest jeden i drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego czy dziś TT jest złośliwy czy po prostu głupi, to akurat sytuacja wygląda trochę odwrotnie. To Tom stał za JB cały czas, robił wszystko pod niego (no może podpisaniem Wigginsa), a ten mu się odpłacił rozwaleniem szatni i bzykaniem dupy kolegi z ekipy... I żądaniem transferu.

 

Nie wiem jak można to interpretować w stronę Butlera? Ja bym go po takim zachowaniu ukarał finansowo i do DL wysłał, ale widać Tom nie potrafi się z tym pogodzić.

Dla mnie liga nie powinna pozwalać na taki brak profesjonalizmu. Nie rozumiem czemu go TT na trening wpuścił... Żałosny jest jeden i drugi.

 

Dlatego nigdy nie będziesz dobrym trenerem :)

 

Bez Aplha doga nie ma opcji zbudowanie dobrej druzyny, a rola trenera jest to wszystko poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.