Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Towns w defensywie to mega dziura, co jak na podkoszowego jest bardzo dużym problemem, ale w ofensywie daje niesamowity impact. Wszędzie go widziałem w okolicach TOP15-TOP20 ligi. a sam mam go jakieś 10 miejsc niżej, więc ciężko nazwać go underrated.

 

Inna sprawa, że przez tą sprawę z Butlerem stał się dość dziwnym obiektem ataków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko: KAT był w 3rd all-nba i grał w ASG będąc gorszym graczem od Jokica.

 

Nie. KAT nie jest najbardziej underrated graczem w lidze. Jest wręcz przeceniany ze względu na box score.

 

Lol

julek przestań już trollować KATa, wszystkie adv stats ma świetne overall, z tym że Ofensywne to absolutnie top ligi (poziom Stefka), a defensywnie przeciętny (choć postęp robił z każdym m-cem, to anchorem defensywy nigdy nie będzie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiadomo, że Towns jest gorszym graczem od Jokicia?

raczej są na zbliżonym poziomie, ale ja wolę Jokicia.

julek przestań już trollować KATa, wszystkie adv stats ma świetne overall, z tym że Ofensywne to absolutnie top ligi (poziom Stefka), a defensywnie przeciętny (choć postęp robił z każdym m-cem, to anchorem defensywy nigdy nie będzie).

defensywnie poniżej przeciętnej ligowej i sporo poniżej dla wysokich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT potrafił być ofensywnie SS w RS, ale w PO został tak brutalnie wyjaśniony, że to aż boli.

 

Nie on pierwszy i nie ostatni. Jest nadal bardzo młody, ale mecze potrafi już przejmować. Jest bardzo prawdopodobne, że swoją nauczkę już dostał i następnym razem będzie grał lepiej w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej są na zbliżonym poziomie, ale ja wolę Jokicia.

No jak dla mnie byli na zbliżonym poziomie (w RS) w poprzednim sezonie, a reszta to kwestia fitu, bo mają różny skillset. 

 

KAT potrafił być ofensywnie SS w RS, ale w PO został tak brutalnie wyjaśniony, że to aż boli.

Trochę tak jak Durant będący na tym samym etapie kariery. Nie wydaje mi się by ktoś po latach wyciągał mu "Artest zamknął Cię na 35% FG gdy debiutowałeś w playoffach będąc w swoim trzecim sezonie w lidze". 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma zachowanie KATa na tym treningu do tego jaką jest osobą?

 

Jimmy Buttler rzucił mu wyzwanie w swoją grę, a on mu je mógł olać.

 

Coś Jose Calderon pojawiłby się na trenignu i zaczął wszystkich wyzywać i nazywać cipkami proponując jako dowód pojedynek na osobiste..

 

Do Tima Duncana też wielu graczy podczas meczu różne rzeczy mówiło, a on nie odpowiadał, a mało kto po nim jechał tak jak teraz po KATie.

 

Sytuacja dziwniejsza niż w tej SAS.

Niby Minny szukało wymiany, ale oczekiwała nie wiadomo czego.

Ja na ich miejscu bym go wymienił obecnie za cokolwiek, byle nie do tego co jest na Jego liście życzeń (podobnie jak z Irvingiem i Kawhim).

 

Np do Charlotte za Batuma, Suns za Bendera, czy Sacto za coś innego.

 

Co do Jimmiego to mam nadzieję że niebs traci wizerunowo, świetny gracz i ma prawo być niezadowolony z gry z zespołu. Nie on tworzył CBA, gdzie zawodnik to niewolnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko: KAT był w 3rd all-nba i grał w ASG będąc gorszym graczem od Jokica.

 

Nie. KAT nie jest najbardziej underrated graczem w lidze. Jest wręcz przeceniany ze względu na box score.

 

Lol

Dodam jeszcze ze w rankingu espn towns jest 17 a jokic 12 wiec na ten moment to jokic jest oceniany znacznie wyzej.

 

Ba, jokic jest wyżej niż butler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie byli na zbliżonym poziomie (w RS) w poprzednim sezonie, a reszta to kwestia fitu, bo mają różny skillset. 

 

Trochę tak jak Durant będący na tym samym etapie kariery. Nie wydaje mi się by ktoś po latach wyciągał mu "Artest zamknął Cię na 35% FG gdy debiutowałeś w playoffach będąc w swoim trzecim sezonie w lidze".

wydaje mi się, że KD zagrał wtedy jednak trochę lepiej (overall, nie jako scorer - choć i tu można się kłócić). po drugie, taki AD w trzecim sezonie (i będąc rok młodszy) wymiótł przeciw dużo lepszej defensywnie drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że KD zagrał wtedy jednak trochę lepiej (overall, nie jako scorer - choć i tu można się kłócić). po drugie, taki AD w trzecim sezonie (i będąc rok młodszy) wymiótł przeciw dużo lepszej defensywnie drużynie.

Mi chodziło o rozumowanie z większego na mniejsze - skoro Durant (top20 alltime, jeden z najlepszych scorerów ever) zagrał kiepską pierwszą serię w playoffach na tym samym etapie kariery, to i np. Townsowi można NA TEN MOMENT wybaczyć, zwłaszcza biorąc pod uwagę poziom rywala. Za dużo uwagi poświęca się wczesnym wtopom młodych gwiazd. To, co zrobi z tym Towns, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że KD zagrał wtedy jednak trochę lepiej (overall, nie jako scorer - choć i tu można się kłócić). po drugie, taki AD w trzecim sezonie (i będąc rok młodszy) wymiótł przeciw dużo lepszej defensywnie drużynie.

 

Jeśli pierwsze PO Duranta to potyczka z Lakers to wyglądał żenująco. Dostawał wtedy zasłużenie po głowie dużo bardziej niż obecnie Towns. Chyba w pamięci na zawsze zostanie niezliczona ilość airball jaką posłał wtedy Durant, który po prostu wysiadł psychicznie. Lakers byli wtedy do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiadomo, że Towns jest gorszym graczem od Jokicia?

 

W ostatnim meczu jaki grali przeciwko sobie Jokic miał +7 (w drużynie, która całościowo była -6) a KAT +1 (w drużynie, która całościowo była +6). To wszystko pomimo wielu kontrowersyjnych decyzji sędziowskich faworyzujących T-Wolves.

 

Tak więc wg najświeższych danych na ten temat Towns jest gorszym graczem niż Jokic.

 

Patrząc na reakcję forum teza o 'niedocenionym' Townsie (czyli clue dyskusji) raczej upada.

Jeśli pierwsze PO Duranta to potyczka z Lakers to wyglądał żenująco. Dostawał wtedy zasłużenie po głowie dużo bardziej niż obecnie Towns. Chyba w pamięci na zawsze zostanie niezliczona ilość airball jaką posłał wtedy Durant, który po prostu wysiadł psychicznie. Lakers byli wtedy do zrobienia.

 

Myślę, że jak KAT dojdzie kiedyś do teamu na poziomie GSW 16 to też ma szansę na misia :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piszemy o tym kim jest Towns. Jak ktoś wychwala jego świetny RS (zasłużenie 10-15 ligi), to niech wspomni i o tym co się stało w PO. Jak się rozwinie Towns w D? Ciężko powiedzieć.

 

 

 

Czyli  Towns=Jokic w RS

Ale Towns sie spalił w PO wiec Jokić lepszy

 

Mam 1 pytanie

Co Jokic pokazał w Po w takim razie? A no tak, nic, bo go tam nie było

 

Głupi ten argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli  Towns=Jokic w RS

Ale Towns sie spalił w PO wiec Jokić lepszy

 

Mam 1 pytanie

Co Jokic pokazał w Po w takim razie? A no tak, nic, bo go tam nie było

 

Głupi ten argument

 

Jokic był przynajmniej najlepszym graczem swojego zespołu :grin:

 

Więc ten kontrargument jeszcze głupszy tak btw.

Jokiciowcy atakują :] 

 

NAWET TAM GDZIE NIKT NIE BRONI! (parafrazując jeden ze zmoderowanych tematów)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.