Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.reddit.com/r/nba/comments/b0ar1i/projecting_the_2019_lakers_free_agency/

 

 

wyglada, ze ktos zrobil dobra analize - ale to naprawde wyglada strasznie slabo. do czegos takiego (balagan Magica), zaden topowy FA sie nie podpisze. wyglada to tak, ze z FA mozna podpisac 1 MAXa (nie wiem czemu wydawalo mi sie, ze moga 2) i reszta odpadki, czyli goscie, ktorzy z morza wolnego cap space (co druga druzyna z pieniazkiem) nie zostali zaplaceni (jaka to bedzie jakosc?) i teraz szukaja vetminow. bedzie jeden z najgorszych offseason do podpisania vetminow.

trzeba by bylo zrobic analize tych "starych", malych maxow, tj to co teraz expiruje Kyriemu czy Davisowi za rok. Problem w tym, ze kto bedzie chcial dotknac Ingrama (7.2kk) albo Balla (8.7kk), a reszta nie ma nawet kontraktow, zeby sie zakrecic wokol 20 baniek do kupy ?

streczowac Denga, zeby zatrudnic Rondo/Lancea/KCP i teraz martwa kasa (5.0kk) jak krew w piach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron świetny mecz plus dostał w końcu jakieś wsparcie.

Nawet się dobrze dzisiaj razem bawili na parkiecie.

Ale generalnie z taką grą to w Toronto będziemy zęby zbierać.

 

Mój ulubiony ostatnio Bullock znowu 1-6 z dystansu. Co za niewypał z tego kolesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście o top6-7 loterii, a ja raczej myślę, że jak LeBron nie dostanie mocnych restrykcji minut (trochę nie sądzę) to Lakers grający na luzie sporo powygrywają.

Nie bardzo. Dzisiejszy mecz mocno przekłamuje. My zagraliśmy jak zwykle z tą różnicą że Kuzma z Kacapem dołożyli trochę punktów. A jak wiadomo o regularność u Nich ciężko.

 

Bulls zagrali żałośnie. Markkanen padaczka totalna.

Nie było jak dzisiaj tego przegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Dzisiejszy mecz mocno przekłamuje. My zagraliśmy jak zwykle z tą różnicą że Kuzma z Kacapem dołożyli trochę punktów. A jak wiadomo o regularność u Nich ciężko.

 

Bulls zagrali żałośnie. Markkanen padaczka totalna.

Nie było jak dzisiaj tego przegrać.

Jeszcze ze dwa dni temu pisałeś, że bardzo realny jest bilans do końca 0-16, a tutaj pierwsze podejście i już wygrana. Wypadałoby zachować trochę powściągliwości i rozsądku ;) końcówki RS są bardzo specyficzne, bo dysproporcja między starającymi, a odpuszczającymi drużynami, a także między graczami nawet tej samej drużyny są największe. Niektórzy się spinają, bo grają o PO, duża część graczy w tej lidze właśnie teraz rozpoczyna walkę o utrzymanie się w NBA i o kontrakty. A część chce dograć do końca regulara i pojechać na ryby. No i trzeba uwzględnić, że Walton po sezonie poleci, więc to nie taka sytuacja, gdzie ma jak najostrzej przytankować, bo ma stabilność posady. Jak wie (lub przeczuwa), że po sezonie poleci, to jemu będzie zależeć na jak najlepszym bilansie, bo ten pójdzie w świat i np. 39-43 i 9 miejsce w konfie wygląda o niebo lepiej niż 32-50 i 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers musieli dziś odrobić 20 punktów straty, żeby wygrać, a do końca sezonu został im tylko jeden mecz z rywalem słabszym niż Chicago. Top 6-7 to raczej zbyt "optymistyczna" prognoza, ale myślę, że do top 10 mogą spokojnie wbić. 

 

W sumie to lepiej, żeby za wysoko nie wylądowali, bo będzie wtedy problem ze zmieszczeniem maksa (lol). 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Toronto, Detroit, NYK, Milwaukee więc 3L można dopisać pewne. Rozwaliło mnie jak Walton pod koniec 3Q wpuścił Andre Ingrama na dosłownie 4 sekundy po czym na początek 4Q już nie wyszedł :grin: No, a LeweJądroSmoka rozumiem z tym bólem o Kuzme i głosy w ASG. Jeden tweet Kuzmy ma większy rozgłos w mediach niż cały dobry sezon Denver.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers musieli dziś odrobić 20 punktów straty, żeby wygrać, a do końca sezonu został im tylko jeden mecz z rywalem słabszym niż Chicago. Top 6-7 to raczej zbyt "optymistyczna" prognoza, ale myślę, że do top 10 mogą spokojnie wbić.

 

W sumie to lepiej, żeby za wysoko nie wylądowali, bo będzie wtedy problem ze zmieszczeniem maksa (lol).

Myslisz ze zachowaja ten pick?Ja mam wrażenie że nie ma takiej mozliwosci i pojdzie w jakiejś wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No, a LeweJądroSmoka rozumiem z tym bólem o Kuzme i głosy w ASG. Jeden tweet Kuzmy ma większy rozgłos w mediach niż cały dobry sezon Denver.

 

powiem więcej, wdupiony sezon Lakers będzie mieć 5x większy rozgłos niż mistrzostwo Nuggets

 

ale co mnie to obchodzi?  nie o tym była dyskusja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a LeweJądroSmoka rozumiem z tym bólem o Kuzme i głosy w ASG. Jeden tweet Kuzmy ma większy rozgłos w mediach niż cały dobry sezon Denver.

czyli według fanów Lakers lepiej mieć popularne tweety niż awans do PO z HCA? Ciekawe podejście do rywalizacji sportowej. Ale ja się na koszykówce znam tyle o ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak większych szans na Po = brak potrzeby tyrania młodych

 

Brak młodych = brak konkurencji

 

Brak konkurencji = lepsze cyfry

 

Pogoń LBJ za cyframi bez napinku to nie jest aż taki zły scenariusz awaryjny.

 

Nie wyszedł plan A robi plan B.

Teraz Toronto, Detroit, NYK, Milwaukee więc 3L można dopisać pewne. Rozwaliło mnie jak Walton pod koniec 3Q wpuścił Andre Ingrama na dosłownie 4 sekundy po czym na początek 4Q już nie wyszedł :grin: No, a LeweJądroSmoka rozumiem z tym bólem o Kuzme i głosy w ASG. Jeden tweet Kuzmy ma większy rozgłos w mediach niż cały dobry sezon Denver.

Zazdroszczę ze macie tyle tweetowej gawiedzi na poziomie all time.

Cichy sezon Denver i Portland to jest słabe

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.