Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że można już założyć ze sporym prawdopodobieństwem bilans końcowy 30-52.

Czyli top 5-6

teraz to jedziesz w drugą strone za mocno. Najpierw zakładasz ze Lakers bedą wszystko wygrywać, będą top4

teraz kiedy nie ma po co grać zakładasz ze Lakers przegrają w sumie 21 spotkań z rzędu

 

Zawsze prognozujesz wykonanie w 100% najlepszego scenariusza dla swojej drużyny. Troche dystansu do tego, Lakers zrobią te 34-35 zwycięstw raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W terminarzu sa takie spotkania, ze 35-36 W bedzie spokojnie do konca. Lbj moze wycisnac jeszcze ze 2W coby bylo 50/50

Zobaczymy co zagrają z Bulls. Pewnie nic. Lebron sobie tylko nabije trochę punktów.

 

P.S. Ten Bullock to prawdziwy strzelec z dystansu.

W ostatnich trzech meczach 0-7, 0-2, 1-6.

Ja prdl takie wzmocnienia.

Można rzucać jeszcze gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullock wydawal sie ok, ale teraz jeszcze tylko dodaje wiecej komplikacji, brac go czy nie, jaki3 pienidze.

Czyli co pretensje do lebrona ze rzuci punkty z bulls -znakomicie!

To z ingramem to masakra, value wyzerowane

Źle to odczytales. Niech rzuca jak najwięcej. Nawet trzymam za to kciuki bo oprócz Niego nie ma tam już kogo oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2-3 W bardziej realistycznie.

Zwłaszcza przy zmniejszeniu minut Brona, bez którego są na parkiecie -30netrtg ;)

Prawie zabrzmialo jakby tam byl jakis gracz z zerowym netrrg a lebron w grupie glebokich minusow

Lakers przegrali 9 z ostatnich 11 spotkań. Gdzie Wy tu widzicie 5-6 wygranych przy takim terminarzu, nie mam pojęcia.

Chi, det, nyk, wash,cha,bkn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz nasz ostatni mecz z Suns?

Lebron z Ingramem zagrali po 40 minut i nie dali rady a teraz został tylko James.

Suns sami muszą zwiększyć swoje szanse w loterii, więc kolejne wygrane też im nie na rękę. A sam Lebron jest w stanie takich tankerów odgrywać grając przez 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns sami muszą zwiększyć swoje szanse w loterii, więc kolejne wygrane też im nie na rękę. A sam Lebron jest w stanie takich tankerów odgrywać grając przez 30 minut.

Nie podzielam optymizmu.

Nie byliśmy w stanie wygrać ani z Suns, ani z Hawks czy w Memphis mając jeszcze do dyspozycji Ingrama.

 

Teraz Go nie mamy więc jak mamy ograć Bulls czy Knicks na wyjeździe.

Lebron też musi mieć chociaż minimalne wsparcie.

Jeżeli nikt z pozostałych zawodników się nie przebudzi to nie ma szans.

Na Zachodzie niżej od Nas będą najprawdopodobniej tylko Suns, na Wschodzie Hawks, Bulls, Cavaliers i Knicks.

Czyli jak nic wychodzi top 6 na koniec dla LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy że koszykówka to bardzo kontuzyjny sport i żaden lekarz mając to na uwadze, mając na uwadze zdrowie i życie gracza i przy okazji a w USA przede wszystkim strach o pozew nie dopuścić gracza z takim schorzeniem do czynnego uprawiania sportu

Przy DVT/PE raczej nie ma ryzyka utraty życia przy czynnym uprawianiu sportu, ani tez strachu o pozew.,Są leki które zabezpieczają przed ryzykiem np reklamowane przez Bosha i Sindelara Xarelto.,Do gry w koszykówkę lekarze nie dopuszczają ze względu na ryzyko krwotoku i siniaków u chorych biorących Xarelto albo zamienniki.,Najmniejsze zadrapanie to od razu jatka na parkiecie.,Druga sprawa to zwiększone ryzyko PE przy długodystansowych lotach ,przypomnę że Chris Bosh miał incydent tuż po wylądowaniu w Toronto przed ASG i trafił do szpitala prosto z lotniska.,W innych dyscyplinach jest mniejsze ryzyko krwotoku Sindelar nie uderzy się kijem golfowym, Serena nie zrobi sobie krzywdy rakietą, Vickers nie skaleczy się o ostre krawędzie w aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważnie założyłeś, ze nagle Lakers wyprzedza Pels (odstawili Jrue na trochę + Davis gra limitowane minuty), seryjnie przegrywających Mavs, którzy maj top5 protected pick czy Memphis

Jeden z tych zespołów mogą ogarnąć, ale nagle wszystkie?

Na Zachodzie pozostaje jeszcze niewielka możliwość że ktoś prócz Suns będzie niżej od Nas.

Na Wschodzie sytuacja jest jasna. Tylko 4 ekipy będą niżej.

Memphis, Dallas i Pelicans są w tej chwili o wiele lepszymi ekipami od Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam takie dziwne wrażenie, że przy tym wszystkim co spotyka Lakers w obecnym sezonie to liga zrekompensuje im to pierwszym pickiem w drafcie. Nie wiem, ale tak mnie w kolanie kręci na to. Ew. Cavs dostaną, chociaż drugi raz dostać rekompensatę za odejście LBJ-a to chyba już nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam takie dziwne wrażenie, że przy tym wszystkim co spotyka Lakers w obecnym sezonie to liga zrekompensuje im to pierwszym pickiem w drafcie. Nie wiem, ale tak mnie w kolanie kręci na to. Ew. Cavs dostaną, chociaż drugi raz dostać rekompensatę za odejście LBJ-a to chyba już nie przejdzie.

Dlaczego ma nie przejść, loteria jest losowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.