Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

- jak ktoś napisał, Lakers są od powrotu +1 z LJ, -142 bez niego. Nie lubię Brona, ale on jest ostatni w kolejce do czepiania się (no może z Caruso). Natomiast słabo się robi jak patrzy się na zbieraninę sprowadzoną latem, po prostu słabo.

 

- Magic Johnson śmieć.

wow czyli James all time best ma jakiś pozytywny wpływ na drużynę, ciężko w to uwierzyć :) skład Lakers, poza Jamesem, nie wydaje mi się słabszy niż rok temu, czyli jakoś ciężko uzasadnić, ze dodajesz ss pełną gębą a notujesz sezon podobny albo słabszy.

 

Co do Magica, to każdy w stanach wie że to przygłup, mieć kogoś takiego za sterami to kiepskim prognostyk

 

PS nie chce znowu rozkręcać tego tematu ale ciekawi mnie na jakiej zasadzie Lebron to ten #2 all time ligi, z Jordanem i szczególnie jego wpływem na popularyzację kosza,nba w stanach i na świcie można się jeszcze zgodzić, to coś jak z Gretzkim, można polemizować trochę ale większość uzna że jest/był tym najwybitniejszym, ale już za jego plecami jest spory tłok i to nawet w tych ostatnich dwóch dekadach, że szeregowanie dla mnie tych nazwisk, ten jest 2 a ten 3 itd, jest trochę nieporozumieniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow czyli James all time best ma jakiś pozytywny wpływ na drużynę, ciężko w to uwierzyć :smile: skład Lakers, poza Jamesem, nie wydaje mi się słabszy niż rok temu, czyli jakoś ciężko uzasadnić, ze dodajesz ss pełną gębą a notujesz sezon podobny albo słabszy.

 

Co do Magica, to każdy w stanach wie że to przygłup, mieć kogoś takiego za sterami to kiepskim prognostyk

 

PS nie chce znowu rozkręcać tego tematu ale ciekawi mnie na jakiej zasadzie Lebron to ten #2 all time ligi, z Jordanem i szczególnie jego wpływem na popularyzację kosza,nba w stanach i na świcie można się jeszcze zgodzić, to coś jak z Gretzkim, można polemizować trochę ale większość uzna że jest/był tym najwybitniejszym, ale już za jego plecami jest spory tłok i to nawet w tych ostatnich dwóch dekadach, że szeregowanie dla mnie tych nazwisk, ten jest 2 a ten 3 itd, jest trochę nieporozumieniem 

 

LeBron drugi? Za zniknięcie w 2010 w piątym meczu serii przeciwko Bostonowi? Za dostanie wprdl od Dallas rok później? Za zaciągnięcie Lakersów do playoffs w tym sezonie ( oh wait... ). Duncan, Kobe i to tak z nowożytnej ery na spokojnie. Freak statystyczny, mister 3:6.

 

Ale space jam 2 niedługo to może zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow czyli James all time best ma jakiś pozytywny wpływ na drużynę, ciężko w to uwierzyć :) skład Lakers, poza Jamesem, nie wydaje mi się słabszy niż rok temu, czyli jakoś ciężko uzasadnić, ze dodajesz ss pełną gębą a notujesz sezon podobny albo słabszy.

 

Co do Magica, to każdy w stanach wie że to przygłup, mieć kogoś takiego za sterami to kiepskim prognostyk

 

PS nie chce znowu rozkręcać tego tematu ale ciekawi mnie na jakiej zasadzie Lebron to ten #2 all time ligi, z Jordanem i szczególnie jego wpływem na popularyzację kosza,nba w stanach i na świcie można się jeszcze zgodzić, to coś jak z Gretzkim, można polemizować trochę ale większość uzna że jest/był tym najwybitniejszym, ale już za jego plecami jest spory tłok i to nawet w tych ostatnich dwóch dekadach, że szeregowanie dla mnie tych nazwisk, ten jest 2 a ten 3 itd, jest trochę nieporozumieniem

 

Skład poza Lebronem jest słabszy.

Nie ma Juliusa, nie ma Lopeza, po asb nie ma Zubaca, za to jest zajebista dziura pod koszem.

Hart w zeszłym sezonie jeszcze grał w kosza, teraz tylko pozoruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS nie chce znowu rozkręcać tego tematu ale ciekawi mnie na jakiej zasadzie Lebron to ten #2 all time ligi, 

 

jest nawet być może numerem 1, bo od dzieciaka jest na nim presja, jakiej nikt inny nie doświadczył od tak młodego wieku i on ją udźwignął. poza tym bycie "idealnym" koszykarzem poprzez znalezienie balansu między "byciem Jordanem" a "byciem Magiciem". do tego wisienka na torcie, czyli tytuł dla cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nawet być może numerem 1, bo od dzieciaka jest na nim presja, jakiej nikt inny nie doświadczył od tak młodego wieku i on ją udźwignął. poza tym bycie "idealnym" koszykarzem poprzez znalezienie balansu między "byciem Jordanem" a "byciem Magiciem". do tego wisienka na torcie, czyli tytuł dla cavs.

Nie Lorak, w tym roku zamknął sobie szansę na stanie się nr 1. 

LeBron jest fantastycznym koszykarzem co udowadniał wiele razy i rozumiem Ciebie jako jego fana, ale niestety.. brak nawet wywalczenia awansu do playoffs z Lakers, to strzał z obrzynka w kolano. Przykro mi bardzo. Sam długo nie dopuszczałem tej myśli, ale mit legł. LeBron stał się śmiertelnikiem. I nie, nie zamierzam wdawać się tu w żadną dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co poradzić że pewnie jest. ogólnie w zależności od kryteriów większość osób zgadza się że jest w TOP 3 razem z MJ i KAJ'e. miejsca pomiędzy tą trójka zmieniają się w zależności od kryteriów.

 

Najlepsza lista jaką widziałem z  takimi samymi kryteriami zastosowanymi do wszystkich : http://www.backpicks.com/2017/12/11/the-backpicks-goat-the-40-best-careers-in-nba-history/

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic.

 

Zobaczymy co LBJ pokaże w wieku 39 i 40 lat.

 

już to było przerabiane: LeBron w tym wieku jest koszykarsko starszy niż Jordan był mając 40 na karku.

Tylko co poradzić że pewnie jest. ogólnie w zależności od kryteriów większość osób zgadza się że jest w TOP 3 razem z MJ i KAJ'e. miejsca pomiędzy tą trójka zmieniają się w zależności od kryteriów.

 

Najlepsza lista jaką widziałem z  takimi samymi kryteriami zastosowanymi do wszystkich : http://www.backpicks.com/2017/12/11/the-backpicks-goat-the-40-best-careers-in-nba-history/

 

dokładnie. tylko jakoś zwolennicy MJ jako numer 1 unikają jak ognia podawania kryteriów (tak ścisłych i w miarę zobiektywizowanych, jak to zrobił Elgee pod tym linkiem), pewnie dlatego, że gdyby je podali i odniesiono by je do innych zawodników, to KAJ z Russellem przegoniłby Jordana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Lorak, w tym roku zamknął sobie szansę na stanie się nr 1. 

LeBron jest fantastycznym koszykarzem co udowadniał wiele razy i rozumiem Ciebie jako jego fana, ale niestety.. brak nawet wywalczenia awansu do playoffs z Lakers, to strzał z obrzynka w kolano. Przykro mi bardzo. Sam długo nie dopuszczałem tej myśli, ale mit legł. LeBron stał się śmiertelnikiem. I nie, nie zamierzam wdawać się tu w żadną dyskusję.

Zwyczajnie wschód jest dużo słabszy niż zachód w tej dekadzie, a wielu w ogóle nie brało tego pod uwagę.

Dużo łatwiej dostać się  na wschodzie do finału. Z taką grą Cavs jak w poprzednich playoff to wylecieliby w 1R na zachodzie na 100%.

Zresztą moje zdanie jest niezmienne. W sporcie liczą się tylko 1 miejsca. Nikt nie pamięta drugich po latach.

Może nawet lepiej dla Jamesa byłoby, gdyby grał na silniejszym zachodzie i miał teraz bilans finałowy z 2/4 zamiast 3/9.

U mnie James nawet po wygraniu mistrzostwa w 2016 był nadal za Jabbarem, bo mniej punktów, mniej tytułów, mniej MVP.

A teraz trudno ocenić tą sytuację czy wpływa na jego legacy. Bez kontuzji Jamesa sądzę, że LAL mieliby chyba awans,

ale odpadliby pewnie w 1R. Wiele powie o Lebronie przyszły sezon.

Czy pokaże dobrą koszykówkę w silniejszej konferencji w playoffach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dokładnie. tylko jakoś zwolennicy MJ jako numer 1 unikają jak ognia podawania kryteriów (tak ścisłych i w miarę zobiektywizowanych, jak to zrobił Elgee pod tym linkiem), pewnie dlatego, że gdyby je podali i odniesiono by je do innych zawodników, to KAJ z Russellem przegoniłby Jordana.

 

lorak, w sławnej dyskusji  e-basketu byłeś za latami 80tymi czy 90tymi ? to było z pretorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.