Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z dziennikarza wrzuciłem pod dyskusje bo po to jest forum a nie pisałem ze to jedyna prawda objawiona

Wrzutki z alibi o DDR nie rozumiem

A masowe samobójstwo mogę rozpatrywać tylko jako ciekawostkę socjologiczna i nie mam specyficznych wymagań co do jego przeprowadzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyny fatalnych wyników ekipy ostatnich 5 lat są jednak gdzieś indziej i tu wywalenie ogrodnika nie sprawi ze zaczną grać lepiej. Problem jest głębszy

 

Fundamentalny błąd Lakersów i to od czego się wszystko zaczęło to podpisanie Denga i Mozgova. Jakby wychwalany przez wszystkich Kupchak tego nie zrobił, to by nie trzeba było oddawać DLO. Gdyby nie te dwa idiotyczne ruchy, to każdy ich wybór draftowy spokojnie by się bronił, bo ja osobiście w tankowaniu nie widzę nic złego a bardziej to naturalny proces życia drużyny NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze drażni komentarz obojętnie co tu napisze ale prawda jest taka ze tu jest cała masa pomniejszych kłopotów i tylko fakt ze stać lakers przy niezdrowym ułożeniu finansów ( przegrywasz a zarabiasz i tak) dzięki geografii i big market sprawia ze jest to w sumie takie amerykańskie i to bardzo.

 

To tsk jsk z filmami. Gnioty z USA zarabiają krocie gdy czasem fajny film z euro o zabarwieniu artystycznym a nie masowym jest poza kreska

Czy to dobrze? Nieistotne bo tsk jest skonstruowany świat

 

Ale prawo do krytyki przysługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierć najwybitniejszego właściciela w historii NBA, czyli dr Bussa?

 

Do 2016 tak naprawdę wszystko było ok [tzn : mogło być znacznie lepiej, Mitch mało robił drobnych dobrych ruchów podczas przebudowy, ale jak chodzi o podstawę było bardzo dobrze], tylko Jeanie się śliniła na władzę i to zapoczątkowało problemy, przede wszystkim największy problem - Johnsona, który jest beznadziejny i ilość debilnych decyzji jakie podjął i zachowań jego przez ledwie 2 lata jest obiektywnie imponująca.

 

Przecież na to co napisałeś nikt nie miał wpływu. Piszę o ruchach, rzeczach, a to że Twój ulubieniec później jeszcze dołożył do pieca to inna bajka, ale zaczął wszystko Kupchak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade Nasha i oddanie picków, Achilles Bryanta i późniejsze próby budowania wokół niego drużyny na krótszą metę, włącznie z uderzaniem po Carmelo czy potem Aldridge'a, Mozdeng, a po drodze trochę spartolonych drobnych rzeczy. 

 

Plus naturalne konsekwencje przebudowy starej mistrzowskiej drużyny, po której zostają zgliszcza. To tak w skrócie. 

 

Niemniej mówimy o klubie, który ma w składzie LeBrona Jamesa, młody roster, pick w top10 i cap space, a nastroje jakby to było jakieś Miami. Nie przeginajmy w drugą stronę. A Magic jeszcze nie zdążył zrobić nic tak kosztownego, jak Mozdeng. Czas na oceny będzie latem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Magic jeszcze nie zdążył zrobić nic tak kosztownego, jak Mozdeng. Czas na oceny będzie latem.

Oj, obawiam sie ze i Russell jak i Zubac mogą zaboleć.

 

Co prawda sam Magic mowil ze przeszedł tu rekrutować. W lato więc licze na 2 superstara, natomiast te dwie decyzję to po prostu kryminał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 włącznie z uderzaniem po Carmelo czy potem Aldridge'a, Mozdeng, 

 

Jeszcze uderzali w tamtym czasie do DeRożena.

 

 

Niemniej mówimy o klubie, który ma w składzie LeBrona Jamesa, młody roster, pick w top10 i cap space, a nastroje jakby to było jakieś Miami. Nie przeginajmy w drugą stronę. A Magic jeszcze nie zdążył zrobić nic tak kosztownego, jak Mozdeng. Czas na oceny będzie latem. 

 

Gdyby to był jakikolwiek inny klub niż Lakers to pełna zgoda, ale wielu FA widząc jaki się burdel tam odwalił + starego LeBrona może po prostu powiedzieć no thanks.

 

 

No to sobie przypomnij jeszcze czasowe ultimatum dla Mitcha+Jima.

To (umowy Mozdenga) był bardzo duży błąd, ale znacznie mniej szkodliwy niż późniejsze decyzje Johnsona.

 

A czy oddali by Russella gdyby nie trzeba było zrzucić Mozgova? Owszem, z tym nagrywaniem kumpla to żenua no ale trochę cierpliwości i mogliście mieć dwóch reprezentantów w all-star game w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szansa to Irving tylko i wyłącznie tak?

Bo przecież max dla półki Kemby, Middletona, Vucevicia to będzie grubsza porażka.

 

Ps : Był o błędny reject Pelicans od całkowitego udupienia.

Durant Klay Kawhi, trade po Davisa.Kembą też bym nie pogardził w sumie, przy Lebronie moglby znakomicie wyglądać.

 

Mozna jeszcze wyjsc z tego bez totalnej żenady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant by mnie wcale nie zdziwił, gość jest emocjonalnym chlopcem i bajerka Magica i Lebrona mogłaby go skusic, zwlaszcza ze od roku Lebron spedza z nim sporo czasu w wakacje.

 

Potrzebny byl cap space, bo plan byl na Lebrona i Georga.Zrypano sprawę z Georgem, do tego ten zakochal sie w Westbrooku, więc musimy poczekać na to lato, moze cos jest juz dogadane.Fatalnych wymian to nie wybroni, ale mozna skończyć jeszcze z contederem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj sobie do rosteru któregoś z tych graczy, których wymieniłem.

Wygląda to o wiele lepiej jak Lonzo 40%ft Ball.

Wygląda lepiej ale ja i tak wolałbym zdrowego Balla.

W każdym bądź razie w koszulce Lakers to już Go raczej nie zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemba jako 2nd max player to trochę żart w kontekście Lakers i odpuszczenia DLO, Randle'a i Zubaca pod capspace ;-)

.

 

W konteście Lakers? Trochę bujasz w obłokach jak wielu kolegów z tego tematu pisząc przedsezonowo, że Lakers idą po HCA i takie tam. Czym są Lakers w dzisiejszej lidze? Mniej więcej tym, co Knicks, tylko mają jednego, podstarzałego i dziwnie zachowującego się postprime superstara więc nie skończą z 20 tylko z 30 W. WIęc w kontekście Lakers Kemba Walker jako 2nd max player jest jak najbardziej wielkim upgradem i jeśli organizacja nie ma zamiaru szorować dna przez kolejną dekadę, to należałoby się z takiego zawodnika cieszyć.

 

Druga część to już mocno dyskusyjna sprawa i kwestia na inną rozmowę, czy w takich warunkach ktokolwiek z nich by się rozwinał. Natomiast pisanie, że all-star w kontekście Lakers jest żartem jest... żartem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundamentalny błąd Lakersów i to od czego się wszystko zaczęło to podpisanie Denga i Mozgova. Jakby wychwalany przez wszystkich Kupchak tego nie zrobił, to by nie trzeba było oddawać DLO. Gdyby nie te dwa idiotyczne ruchy, to każdy ich wybór draftowy spokojnie by się bronił, bo ja osobiście w tankowaniu nie widzę nic złego a bardziej to naturalny proces życia drużyny NBA.

Moim zdaniem i tak była spora szansa na to, że Russell poleci, tam coś nie klikało w szatni i być może i tak by się go pozbyli. 

 

Ps : Był o błędny reject Pelicans od całkowitego udupienia.

Bo? Bo miałby LeBrona z Davisem i miejsce w salary na więcej? Jeśli będzie po Ingramie, to skończy się jeszcze gorzej, niż to co widziałeś oczami wyobraźni. 

 

Swoją drogą, co by się działo w tym temacie i w ogóle w necie, gdyby w czasie deadline Ingram z całym pakietem poszedł za Davisa, a teraz wyszyłby te informacje o jego zdrowiu... oskarżanie o zatajenie raportów przez Magica to minimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szansa to Irving tylko i wyłącznie tak?

Bo przecież max dla półki Kemby, Middletona, Vucevicia to będzie grubsza porażka.

 

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wiem kto jest realną opcją, a kto nie i po prostu poczekam sobie do lata. 

 

Vuc nie byłby złym planem awaryjnym, gdyby utrzymał poziom z CY. Choć w kontekście planów i przygotowań to byłoby rozczarowanie.

 

Ps : Był o błędny reject Pelicans od całkowitego udupienia.

 

Czekaj, że LeBron i Davis to gorsza opcja niż Mozdeng? :)

 

Ps 2 : Jimchaki zrobili gogantyczny błąd, ja o tym pisałem z marszu (ba, przed FA16 grubo) w przeciwieństwie do Cieboe  ;), ale nie, nie udupili organizacji. Mozgov poszedł za expirings i 2nd roundery. Takie to udupienie niby było.

 

Pisałeś też, że Kuzma to beznadziejny pick, a niejaki Wesley Iwundu będzie stealem, who cares? :smile: Mozgov poszedł za expiring, ale nie od razu, tylko kiedy zostały mu dwa lata. I tak zaskakująco tanio, niemniej to nadal ponad 100 milionów w kontraktach w błoto.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkich bajkach na piasku pisanych przez Johnsona jak najbardziej porażka. Poszedł all-in na 2x maxy i jak drugim graczem ma być Kemba, to jest to żart ;)

 

W kontekście tego tak, oczywiście. Ale nie porównywałbym teraz do, jak sam to nazywasz, "bajkach na piasku pisanych przez Johnsona" a bardziej do realnej wartości zweryfikowanej w trakcie sezonu, a częściowo także poprzedniego lata. To bardziej realny miernik ile znaczą Lakers i jakie zainteresowanie przykuwają zarówno jako organizacja, jak i jako miejsce pobytu Lebrona + dorzucić wyniki, atmosferę (tak, wiem, zły Magic) i wszystko co wokół klubu. I o ile rozumiem, że każdy klub powinien celować najpierw w tych największych FA jak George rok temu, to uważam, że nazywanie Kemby żartem w tym przypadku jest grubą przesadą. To imho po prostu plan B, który i tak bedzie sporą nadwyżką nad tym co jest obecnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.