Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie również Lakers nie przekonują niczym... Tak jak na początku sezonu kiedy wszystko funkcjonowało, mieliśmy dodatni bilans zwycięstw i Playoffs były na wyciągnięcie ręki tak teraz kiedy już jest po wszystkim to dużo bardziej wolę włączyć sobie takie Raptors czy Sixers...

 

P.S. Nadal oglądam poszczególne mecze Lakers licząc sobie gdzieś w duchu „a może ten będzie ciekawy” a następnego dnia żałuje, że się nie wyspałem na marne.

 

Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejny sezon (ciekawe który raz z rzędu fani Lakers to sobie mówią)...

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers‘ Brandon Ingram underwent thoracic outlet decompression surgery on his right arm and is expected to make full recovery for next season. 

Brandon Ingram had his blood clot removed earlier in the week, and today's surgery was done to ensure blood flow, league sources said. The structural issue in his arm was addressed for full recovery and no recurring issues.
Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja! Ingram zdrowiej tam chłopie jak najszybciej.

 

A co do samej choroby to ona w wielu przypadkach ma podłoże czysto genetyczne i to właśnie na tym podłożu dana osoba ma większe lub mniejsze predyspozycje do zachorowania. Jeżeli w rodzinie Ingrama były osoby które miały w przeszłości problemy z zakrzepicą to jego stosunkowo młody wiek nic nie świadczy i pojawia się spora szansa na zachorowanie pomimo jego bardzo aktywnego i stosunkowo zdrowego (miejmy nadzieję) trybu życia.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rządnych emocji sportowych na najwyższym poziomie to dzisiaj o 17:00 naszego czasu Lakers grają z Knicks.

 

O 18:00 też "meczycho". Hornets-Heat. 

 

Dopiero o 20:30 co nie co dla oka bo 76ers-Bucks.

Ja już się od wczoraj doczekać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzac na Reggiego “1z10” Bullocka, mysle, ze JR szybko znakdzie nowy dom w LA

Początek miał świetny, a potem dupa. Lakers nawet tankować nie umieją. Jak trzeba było opi*****ić Knicks u siebie to w plecy, a jak trzeba przegrać to zrobią W  :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesna pora więc obejrzałem i z wnioskow to, ze jak Lebron w takiej sytuacji nie jest sobie w stanie z Hezonja 1on1 poradzić to ciekawie sie te następne 3 lata zapowiadają.

 

Po drugie patrzac na Caruso i Williamsa w tym meczu i pamiętając ich rok temu naprawdę uważam, ze jest korzystne by drużyny sciagaly co jakis czas i dawaly minuty takim gosciom, ktorzy na talencie daleko nie zajada, pewnie nigdy nie zalapia sie na stale kontrakty, ale tzw gryzieniem parkietu niejednego gwiazdora moga zawstydzic i przypomnieć o co w tej grze chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny tanking job LeBrona.

 

Swoją drogą, kiedy Lakers się posypali po trade deadline, to Luke zamiast wstawiać Rondo do pierwszej piątki, powinien wywalić go z rotacji na rzecz Caruso.

 

Ps. To ile Lakers mieli wygrać do końca sezonu? 5-6 meczów? :D

Już i tak o jeden mecz za dużo wygrali.

Przeklęci Bulls.

Wczesna pora więc obejrzałem i z wnioskow to, ze jak Lebron w takiej sytuacji nie jest sobie w stanie z Hezonja 1on1 poradzić to ciekawie sie te następne 3 lata zapowiadają.

Po drugie patrzac na Caruso i Williamsa w tym meczu i pamiętając ich rok temu naprawdę uważam, ze jest korzystne by drużyny sciagaly co jakis czas i dawaly minuty takim gosciom, ktorzy na talencie daleko nie zajada, pewnie nigdy nie zalapia sie na stale kontrakty, ale tzw gryzieniem parkietu niejednego gwiazdora moga zawstydzic i przypomnieć o co w tej grze chodzi.

Van,

nie poradził sobie bo nie chciał sobie poradzić.

Poza tym pewnie ma większe problemy niż wygrywanie kolejnych meczów po nic np. jak spienić mleko w nowym ekspresie.

 

Facet robi bez specjalnego wysiłku 27-8-8 w swoim 16 sezonie a Ty się o Niego martwisz.

Tak patrzac na Reggiego “1z10” Bullocka, mysle, ze JR szybko znakdzie nowy dom w LA

Dzisiaj skubany zrobił mi na złość i sporo trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.