Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Sixers i Boston się wykrwawią, Bux są nacte chwilę w tej samej sytuacji co Nuggets na zachodzie (za wcześnie)

Leonard to jednak top5 Ligi

Raptors są w 8dealnym miejscu i czasie

Kiedy jak nie teraz?

Jak by mi się chciało to ostatnie zdanie "kiedy jak nie teraz" spokojnie bym znalazł w tematach Raptors 2017/2018 i Raptors 2016/2017 i Raptors...

 

Jest duża szansa na to że masz rację, ale ja tym razem do końca noe odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma nie przejść, loteria jest losowa.

 

Niby racja, ale patrząc na to, że już pierwsza w historii loteria draftowa została przekręcona tak aby Knicks mogli wybrać Ewinga (słynny zagięty róg koperty). Do tego w 2012 roku dziwnym trafem pierwszy pick trafił do ówczesnych Hornets, którzy dopiero co zostali odkupieni od ligi przez śp Toma Bensona (a pamiętajmy, że liga usilnie chciała pozbyć się tego ciążącego na nich balastu jakim były Szerszenie). Na koniec jeszcze dochodzi 2016 rok oraz Mutombo, który gratulował Sixers 1 picku na kilka dni przed loterią (twitt szybko został usunięty).

Dlatego śmiem lekko w tą losowość powątpiewać.

 

 

Co roku czytam, że liga podaruje Lakersom ten pierwszy pick i coś się nie mogę doczekać. :smile:

 

Akurat tego nie czytałem, więc nie ma to związku z moimi przeczuciami, ale ciekawe w sumie.

 

Zresztą w całej tej loterii nie jest ważne kto kulkami kręci, ważne jest to kto i jak je wyciąga. Spytajcie Łysego z FIFA. ;)

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepis ale zwrot o tym, jak lakers dostana #1 pick w drafcie byl chyba 2 najczesciej uzywanym po "wygrali dzieki sedziom" w ostatnich latach :D

na podium ustawilbym jeszcze jakis teks o tym jak zaslepieni sa fani lakers w swoja mlodziez:)

 

lakers przy dobrych wiatrach mogliby zrobic te 52 porazki, co daloby im spore szanse na top6 draftu.

niemniej, jaki by to nie byl wybor, obstawiam, ze pick poleci w jakims dealu, wiec bardziej sie nim jaram w kontekscie oddania go, niz tym, ze cos w nim wybierzemy. z 2 strony gdyby faktycznie udalo sie wyciagnac 1... lol

 

co za sezon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

If the Los Angeles Lakers pair a second superstar with LeBron James this summer, it likely won't be Kawhi Leonard.

 

Appearing on Brian Windhorst's podcast, ESPN's Michael C. Wright said he doesn't believe Leonard is interested in signing with the Lakers.

 

"I do not," Wright said. "That's just what I've been told. It's what I've been told going back to last summer. I don't see that as something that's happening. I think he goes to the Clippers."

 

This is not a new development, as Leonard has reportedly had little interest in joining the Lakers since speculation about a union between the two sides began last offseason.

 

Ten Wright to dobre źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca nie rozumiem powagi sytuacji w lakers.

 

Na razie PO odjechały ( matematycznie jest jeszcze tylko szansa realnie raczej nie ma szans) co można tłumaczyć urazami ale to i tak ogromne rozczarowanie sezonu.

Największe wśród 30 ekip.

 

Szatnia poprzez nerwowy luty jest rozwalona.

 

Poważna choroba Ingrama może sprawić ze stracono bezpowrotnie okazje na 1 gwiazdę więcej dla LBJ a sam rozwój młodego gracza został zastopowany i nie wiemy co dalej

 

Na dziś nie widzę chętnej gwiazdy do przyjścia do LBJ poza przytuleniami Kyrie i komentarzem agenta Davisa ( dalej potrzebny tu Trade)

 

GM innych zespołów nie pala się do rozmów o wymianach z GM lakers

 

Rozczarowanie tego sezonu sprawia ze lakers w okresie 5 łatki wyglądają bardzo słabo na tle wszystkich zespołów w lidze

 

Po wysokich wyborach w drafcie obecnie brak nowej kotwicy w lakers mimo licznych szans mając #2 nawet

 

Myśle ze sytuacja jest dużo bardziej poważna w tym klubie niż nastroje które tu panują bo ostatnie wspomnienia to mimo wszystko brak PO słaby bilans i zblazowani gwiazdorzy po prime ( Malone Nash Howard i LBJ)

Taki wizerunek się obecnie wyłania i jest on mimo złowienia w lato lbj dosyć złowieszczy.

 

Czekam jak się to rozwinie ale ja byłem przy kwestii Leonarda mocno przybity.

 

Nie widzę tego na razie u Was ale problemy są raczej i głębsze i szersze niż narracja tu w temacie.

 

Trzeba czekać i obserwować ale chyba nie zdajecie sobie sprawy z powagi sytuacji ( mimo krytyki Magica i tłumaczenia sytuacji kwestiami zdrowotnymi) dyskutując o ewentualnym picku w lotto tak lekko.

Ten Wright to dobre źródło?

Ogólnie ESPN nie dążę jakimś zaufaniem ale to ŁA friendly sources wiec to może być wygładzona wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoje tweety po summer league pamìętasz może?

oczywiscie, ze tak. i niczym sie nie roznily od tego co kibice knicks pisali np o ntilikinie czy wiekszosc innych kibicow o "swoich" mlodych

ale oczywiscie mozesz zacytowac

 

ignazz, czyli co mamy sie powiesic? zbiorowo? indywidualnie?

przestac kibicowac?

 

oczywiscie, ze sytuacja nie jest zabawna a dojscie info o ingramie to juz w ogole moze byc gwozd do trumny.

 

ja jednak pozwole sobie wciaz wierzyc, ze costam poza boiskiem zostanie ogarniete i wroca. z 2 strony mamy warriors, ktorzy pewnie jeszcze kilka lat beda panowac, lakers ssa od kilku lat, wiec jakos to wszystko specjalnie mnie nie boli. zreszta zawsze wolalem widziec szklanke do polowy pelna niz pusta...

 

ja tu wciaz widze wiele drog wyjscia z tej sytuacji, choc margines bledu sie zmniejsza.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ESPN nie dążę jakimś zaufaniem ale to ŁA friendly sources wiec to może być wygładzona wersja

 

No właśnie się dziwię, bo jak rok temu ten sam Wright donosił, że Spurs chcą za Leonarda Ingrama, Kuzmę, Harta i trzy picki, to jakoś tak chętnie go nie cytowałeś.

 

Ps. ESPN LA friendly - lol. I to jeszcze w odniesieniu do dziennikarza zajmującego się Spurs. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się dziwię, bo jak rok temu ten sam Wright donosił, że Spurs chcą za Leonarda Ingrama, Kuzmę, Harta i trzy picki, to jakoś tak chętnie go nie cytowałeś.

 

Ps. ESPN LA friendly - lol. I to jeszcze w odniesieniu do dziennikarza zajmującego się Spurs. :D

Ja nie potrafię zweryfikować obiektywizmu wśród dziennikarzy.

 

Ale sytuacja jest u was mega poważna

A rozmów na linii spurs lakers raczej nie było wcale choć jako instrumentalne podbijanie ceny można by użyć.

 

Spurs za szybko zrobili ruch ale to pokazuje ze było gorzej niż info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest poważna z powodu Ingrama.

Gdyby nie to, to wystarczyłoby natychmiastowe wypieprzenie wiadomo kogo z LAL i można by patrzeć w przyszłość z umiarkowanym optymizmem, mimo tak wielu błędów w ostatnich 3 latach.

No właśnie śmiem twierdzić ze jest dużo gorzej schorowany Ingram to bedxie alibi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię zweryfikować obiektywizmu wśród dziennikarzy.

 

To dlaczego się wypowiadasz na ten temat?

 

A rozmów na linii spurs lakers raczej nie było wcale

 

No to Ci mówiłem, że Spurs nie chcieli handlować z Lakers, to się upierałeś, że to Lakers spaprali, bo nie zgodzili się na oddanie Ingrama i Kuzmy. 

ignazz, czyli co mamy sie powiesic? zbiorowo? indywidualnie?

przestac kibicowac?

 

Wrzuciłbyś filmik ze zbiorowego samobójstwa kibiców, to by Ignazz i tak napisał, że nastroje zbyt optymistyczne. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam trochę szkoda fanów Lakers. Pozyskali najgorętsze nazwisko w branży więc mieli prawo liczyć na dobry sezon, a tym czasem atmosfery nie ma, PO nie ma i przyszłość nie wygląda najlepiej. No i wybór Balla okazał się błędem skoro mogli wziąć Foxa, Collinsa, Markkanena, Tatuma, Mitchella, Allena. A tak mają non shootera na pg z niezłą obroną. Z perspektywy czasu, to zły wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam trochę szkoda fanów Lakers. Pozyskali najgorętsze nazwisko w branży więc mieli prawo liczyć na dobry sezon, a tym czasem atmosfery nie ma, PO nie ma i przyszłość nie wygląda najlepiej. No i wybór Balla okazał się błędem skoro mogli wziąć Foxa, Collinsa, Markkanena, Tatuma, Mitchella, Allena. A tak mają non shootera na pg z niezłą obroną. Z perspektywy czasu, to zły wybór.

 

Pisze to koleś którego drużyna w drafcie wybrała Darko Milicića.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze to koleś którego drużyna w drafcie wybrała Darko Milicića.

I po co te złośliwości? Darko to GOAT wśród najgorszych wyborów w drafcie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam trochę szkoda fanów Lakers. Pozyskali najgorętsze nazwisko w branży więc mieli prawo liczyć na dobry sezon, a tym czasem atmosfery nie ma, PO nie ma i przyszłość nie wygląda najlepiej. No i wybór Balla okazał się błędem skoro mogli wziąć Foxa, Collinsa, Markkanena, Tatuma, Mitchella, Allena. A tak mają non shootera na pg z niezłą obroną. Z perspektywy czasu, to zły wybór.

Balla to przede wszystkim nie mamy i to jest główny problem - Jego zdrowie.

Z tego powodu to niestety nietrafiony wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie o alibi użyłem w znaczeniu ze wiele rzeczy poszło nie tak a teraz może być ten randomowy ( choroba) powód przedstawiony jako główny powód problemów lakers.

 

Tymczasem problem jest bardziej złożony i zaczyna się od wyborów w drafcie poprzez trenerów od Developmentu na postawie GM kończąc.

 

Jest to groźne przy ocenie długoterminowej i może utrudnić diagnozę i zaburzyć „ kuracje” klubu.

To jeden z problemu i mimo ze bardzo ważny wcale nie najbardziej istotny w ogólnym rozrachunku.

 

To miałem na myśli.

 

Każdy z nas ma tendencje do tłumaczenia swoich błędów poprzez losowe wydarzenie na które nie mamy wpływu.

 

Prosty przykład z czasów gdzie nasza repra w kopana była fatalna tak z 25 lat temu ze można było porażki tłumaczyć zła pogoda czy złym stanem murawy.

 

Fatalna choroba Ingrama to właśnie ta zła murawa.

Przyczyny fatalnych wyników ekipy ostatnich 5 lat są jednak gdzieś indziej i tu wywalenie ogrodnika nie sprawi ze zaczną grać lepiej. Problem jest głębszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balla to przede wszystkim nie mamy i to jest główny problem - Jego zdrowie.

Z tego powodu to niestety nietrafiony wybór.

Dodaj sobie do rosteru któregoś z tych graczy, których wymieniłem.

Wygląda to o wiele lepiej jak Lonzo 40%ft Ball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.