Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Durant by mnie wcale nie zdziwił, gość jest emocjonalnym chlopcem i bajerka Magica i Lebrona mogłaby go skusic, zwlaszcza ze od roku Lebron spedza z nim sporo czasu w wakacje.

 

Potrzebny byl cap space, bo plan byl na Lebrona i Georga.Zrypano sprawę z Georgem, do tego ten zakochal sie w Westbrooku, więc musimy poczekać na to lato, moze cos jest juz dogadane.Fatalnych wymian to nie wybroni, ale mozna skończyć jeszcze z contederem.

Durant też nie jest kompletnym waflem. On ma swoje ambicje i na pewno czuje w głębi ducha, że z Jamesem są od wielu lat najlepszymi korzykarzami w tej lidze. Dlatego moim zdaniem Durant będzie grał w Golden State, kolekcjonował kolejne mistrzostwa i po zakończonej karierze powie: ja mam więcej zdobytych mistrzostw od Jamesa, to ja byłem lepszym koszykarzem :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli nie ma sensu dyskutować?

 

No, na ten moment nie. Pogadamy jak żaden z nich nie przyjdzie.

 

Niż Mozdeng + Russell+Ingram+Randle+Zubac+#2 '17+PG13/LeBron+late pick '17 np Kuzma+ late pick mocnego draftu '18, w który nie wbija się Johnson? Yup.

 

Nie rozumiem tego ciągu znaków. :smile:

 

Iwundu może skończyć jeszcze lepiej niż Kuzma, typ w redrafcie poszedłby(Kuz) około 25 picku, jest przeokropnie overrated ten wyższy Clarkson, oby go spylili szybko.

 

Może tak, może nie. Na ten moment steal z niego taki, jak z Kuzmy defensor. :smile:

 

A kiedy LAL było potrzebne capspace uzyskane za Mozgova jak dotąd? Oczywiście, że kiedy zostały mu 2 lata, to był przecież idiotyczny ruch, by pozbywać się go w 2017.

 

Czyli jednak miałem rację, kiedy latem '16 pisałem, że w razie czego Mozdenga zawsze się uda spylić? :)

 

Na razie cap space potrzebne nie było, dlatego czekamy do lata.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac teraz co sie wydarzylo z Ingramem, to trzeba bylo jednak oddac (kazdy madry po szkodzie!), bo value to ma zero dzisiaj. 

ciekawy jestem, ktory lekarz sie podpisze pod clearance do bbal activities na lekach antyzakrzepowych - szczegolnie te nowej generacji to tam chyba nie ma jak zatrzymac krwawienia. moja zona miala tez niby male zatory po zakazeniu w szpitalu (ramiona). miesiace antykoagulantow, ciagle wizyty i absolutnie zero cwiczen/wysilku fizycznego, tylko jakies spacery. pozniej jak screening byly czyste, miesiace follow-up z tymi samymi lekami.

dla profesjonalisty na takim poziomie to jakas totalna masakra, a jeszcze ten komponent lekarzy, coby go GL do gry.

 

PS

 

jeszcze mi sie przypomnialo, ze poniewaz zakrzep byl w gornej czesci, tj ramiona, to jeszcze ciagle sprawdzali i martwili sie, zeby sie nie przesunal w strone dloni, bo mozna tez miec sknocone czucie w dloniach - dla koszykarza jak znalazl.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bb2

 

o Franku w takim tonie pisał tylko Orzeł w zasadzie, natomiast Twoje spusty nad Wagnerem, Svi, Kuzma czy Hartem to była definicja właśnie tego zaślepienia prospectami, które tak ochoczo teraz negujesz

1. daj cytaty.

2. nic nie neguje

 

ja dokladnie pamietam co pisalem. i podtrzymuje, ze to co ja pisalem, to jest praktycznie to samo, co fani innych ekip pisza o swoich mlodych. ciebie to boli bo na 1 fana zespolu x przypada 5 fanow lakers stad duzo wiecej textow i wrazenie naszego zaslepienia.

 

to jest prosty mechanizm.

 

1 fan ekipy x napisze o jakims prospekcie, ze to przyszly HOF, i w 99% przypadkow za miesiac nikt o tym nie bedzie pamietal

5 fanow lakersow napisze o svi "fajny grajek moze z niego byc! powinien dostac minuty w rotacji" i jest tego tak duzo w twoich oczach, ze podchodzi pod zaslepienie calej fanbazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. daj cytaty.

2. nic nie neguje

 

ja dokladnie pamietam co pisalem. i podtrzymuje, ze to co ja pisalem, to jest praktycznie to samo, co fani innych ekip pisza o swoich mlodych. ciebie to boli bo na 1 fana zespolu x przypada 5 fanow lakers stad duzo wiecej textow i wrazenie naszego zaslepienia.

 

to jest prosty mechanizm.

 

1 fan ekipy x napisze o jakims prospekcie, ze to przyszly HOF, i w 99% przypadkow za miesiac nikt o tym nie bedzie pamietal

5 fanow lakersow napisze o svi "fajny grajek moze z niego byc! powinien dostac minuty w rotacji" i jest tego tak duzo w twoich oczach, ze podchodzi pod zaslepienie calej fanbazy

nie ja tylko pisałem o Twoim zaślepieniu w odpowiedzi do zarzutu jakoby takie coś było lakersowym stereotypem, a nie jest, zreszta głosy oddane na Kuzmę w głosowaniu do asg imo zamykają ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/BleacherReport/status/1105159910986260480

 

Liczba Ingramów musi się zgadzać. Najlepsze jest to, że on zapewne wypadnie lepiej niż "shooter" KCP.

Cały rok czekałem na tego newsa. Trochę żałowałem, że nie dali mu szansy na chociaż two way contract ale dobre i to. Może chłop pogra do końca sezonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja tylko pisałem o Twoim zaślepieniu w odpowiedzi do zarzutu jakoby takie coś było lakersowym stereotypem, a nie jest, zreszta głosy oddane na Kuzmę w głosowaniu do asg imo zamykają ten temat ;)

ja nie pisalem o stereotypach tylko o haslach, ktore sie przewijaja, jesli to inaczej zrozumiales, to twoj problem

 

no wlasnie nie zamykaja.  to, ze kuzma dostaje X glosow to nie jest jest dowod na zaslepienie fanbazy, tylko dowod na jej wielkosc/ogrom.

 

gdyby proporcjonalnie zwiekszyc ilosc kibicow pozostalych druzyn, pewnie znalazlyby sie inne kwiatki. swego czasu chyba blisko asg byl gortat czy zaza. czy to oznacza, ze fani gsw czy polscy fani uwazali tych grajkow za top10 graczy ligi czy po prostu bylo ich duzo i oddawali sumiennie glosy?

 

no wlasnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stereotypy czy hasła jeden ciul, probujesz coś negować, a sam jesteś najcięższym klinicznym przypadkiem, więc jakos mi to się gryzło, przykłady Zazy czy Gortata są inne, bo wątpie by ktokolwiek myślący robił na amerykańskim tt kampanie by na Kuzme głosować ;] i to jest dowód na zaślepienie fanbazy z całego świata, a jak już Cię tak boli, że poprzez uprawianą narracje znalazłeś się w grupie kilku milionów pryszczatych nastalotków nie odrużniających Kobasa od Jezusa, to już "Twój" problem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak Go widzę to nie mogę się oprzeć wrażeniu że facet urodził się 20 lat wcześniej niż wskazuje na to Jego data urodzenia.
jakis czas temu leciał news ze nowitzki na przestrzeni całej kariery grał w jednej drużynie z ojcem hardawayem i synem hardawayem ale to jest chyba nawet jeszcze lepsze.

Rok do roku mniej więcej marzec/kwiecień przychodzi czas gdy ojciec i syn łącza siły na zachodnim wybrzeżu. Pech chce ze jak ojciec jest available na te dwa spotkania to syn razem z ballem leczą kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to za roznica czy glosowali fani gsw(sporo skosnookich btw) czy gruzini?

nie swiadczylo to o zaslepieniu talentem zazy tylko o tym, ze tych kibicow bylo sporo i postanowili glosowac.

 

to samo jest z kuzma. nikt z kibicow lakers nie uwaza go za pelnoprawnego all stara. ale ludzie glosuja, bo jest z lakers, tak jak lonzo, czy w przeszlosci inni, ktorzy ostawali wiecej glosow od grajkow na swoim poziomie bo sa z lakers. i te glosy nie wynikaly z zaslepienia tylko z ilosci fanow danego zespolu.

 

LBS daruj sobie osobiste wycieczki  i postaraj sie trzymac sie merytorycznej dyskusji.

 

btw. juz wiem co cie tak boli. nawet steven adams dostal wiecej glosow od jokica lol

alez ci fani thunder sa zaslepieni! a fani mavs(doncic!) to juz w ogole LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo jest z kuzma. nikt z kibicow lakers nie uwaza go za pelnoprawnego all stara

dowody poproszę, bo jakoś wszystko temu przeczy, jak ktoś głosuje na Doncicia (wybitny przykład dałeś ponad 4M głosów od kibiców Mavs i Słoweńców) czy Adamsa to przynajmniej mogę zrozumieć dlaczego, natomiast gdy ktoś choćby jest w stanie pomyśleć o Kuzmie, a co dopiero świadomie zagłosować, to już jest dowód na ciężki przypadek, w ogóle jak to się stało, że Ingram dostał ponad 2x mniej głosów? na to też masz teorie?

 

https://www.basketball-reference.com/allstar/NBA_2019_voting-frontcourt-western-conference.html

 

pierwszy raz teraz zobaczyłem te wyniki, wcześniej gdzieś mi śmignęło, że Kuzma gdzieś tam jest w człówce, jeszcze na początku głosowania, przecież to jest nawet ciężko skomentować, ale spoko możesz sobie wymyślać, że mnie boli wynik Adamsa (choć mnie te wyniki w ogóle nie ingeresowały, bo wiedziałem, że nominacja dla Joka i tak przyjdzie) aby tylko zamydlić fakt, że sam jesteś chodzącym dowodem takiego zaślepienia, to spoko, niech będzie, ze mnie to boli :D

 

a przykład z Donciciem tylko jeszcze udowadnia, że Ty nawet nie wiesz jak te głosy interpretować, gość zebrał podobna ilosć głosów co Lebron przecież, a Ty to porównujesz do głosowania na takiego kasztana, grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.