Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

dawno nie bylem zaskoczony tym, jak przebiegalo spotkanie.

 

czasami tak jest, ze jak graja 2 ekipy 2b2 i jedna ekipa wygrala swoj 1 mecz b2b a druga przegrala, to ten 2 mecz bardziej chce wygrac druzyna, ktora ten 1 przegrala i tak bylo wczoraj.

 

lakers zagrali chyba najfajniejszy mecz w sezonie. nie bylo potrzeba 50 lebrona, za to kcp, kuzma, hart i svi dziurawili kosz trojkami i nawet gdy wydawalo sie, ze grizz wroca (kilka minut bez pts lakers w 3q)  poszly 2 trojki i mecz byl ponownie w lodowce.

 

swietnie sie to ogladalo.

jeszcze lepiej, ze wpadki zaliczyli nuggets i clippers

patrzac na terminarze, za 2/3 dni mozemy juz byc na 3 miejscu w konferencji.... wow

choc niestety 3 najblizsze mecze bez ingrama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że kontuzje w tym sezonie nie wpływają tak bardzo na wyniki jak to było rok temu.

Wtedy skład był krótki, teraz jest tyle chłopa do gry że zawsze ktoś z ławki zaskoczy.

 

mysle, ze wieksze znaczenie ma jednak gosciu z 23 na koszulce niz to ze z lawki ktos zaskoczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January'emu wystarczy jeden jumper. 

 

LeBron broni dużo lepiej niż rok temu, a Lakers mają 8. DRTG, więc faktycznie wypada pochwalić Waltona, jak młodzież Lakers zacznie regularnie punktować na sensownym poziomie, to nawet wokół HCA mogą się zakręcić. 

Kuzma faktycznie dobry.


ps

Inna sprawa, że przy łatwym terminarzu ta obrona (26. SOS).

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To go chwal skoro się poprawił (a poprawił mocno) jak chcesz (ja ostatnio go nawet za D pochwaliłem), jak kasztanił kompletnie to cicho byłes ;-)

 

Dobrze, że gra lepiej, bo jak na 23 latka wreszcie wygląda znośnie, a nie jak na starcie sezonu fatalnie.

 

Nie byłem cicho, po prostu nie nawalałem w co drugim poście jaki jest fatalny i nie pchałem do każdego transferu, więc mogłeś nie zapamiętać. :)

 

Fatalny nie był, bo swoje w ataku zawsze dodawał, ale teraz również poza zdobywaniem punktów dużo wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/LakerFilmRoom/status/1071623997807194112

 

Kuzma jest ostatnio świetny. Punktuje, zbiera, broni, kreuje (dziś 6 asyst). 

Dobry moment na trade już za kilka dni :)

 

Ogólnie fajnie się to ogląda (co drugi mecz średnio mi się udaje). Jeśli Lakers zdecydują się pociągnąć za spust w razie jakiejś świetnej okazji na transfer, to moim zdaniem top 3 konferencji stoi otworem w tym dziwnym sezonie, a i bez tego nie będzie to dla mnie jakiś szok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni mieli póki co drugi najłatwiejszy terminarz z konferencji. Z tym top3 wstrzymajcie się chociaż do końca road tripu po wschodzie

 

Tym bardziej że z dobrymi ekipami bronią słabo więc ta defensywa imo mocno naciągana na ten moment

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Warriors to pewniak do #1 RS, nie wiadomo jak będą cisnąć. Z Kurą oczywiście są przeje*ani.

 

Rok temu wygrali chyba 58 meczów, a teraz tyle powinno dać 1 seed. A powinni jednak trochę lepiej pograć niż wtedy, bo gorsi nie będą.  

A z top3 chodziło o PO january'emu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Chandlerem mają chyba +4.2 różnicy względem ORTG przeciwników, tak czy siak świetny wynik. Zresztą, nawet jak nie utrzymają obrony na poziomie top5 ligi, a będą powyżej średniej ligowej, to i tak będzie in plus względem tego co im prognozowano.

 

Pytanie brzmi teraz czy Ball, Ingram i Kuzma będą regularnie trafiać do tego kosza, Ball od tego meczu z Cavs znowu robi jakieś 8ppg na 35%FG i 25%3pt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.