Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczna buta. Niektórym się wydaje, że dyskusje o NBA to tylko w czasach e-nba istniały. Otóż przed obecną erą istniały co najmniej 2 poważne grupy i nawet Lorak winien to wiedzieć, bo w obu brał udział jako aktywny dyskutant. Jak ktoś ma odmienny pogląd - choćby kontrowersyjny, to myślę, że jednak merytoryczne argumenty są bardziej adekwatne niż jakieś gówno-wycieczki. Ale co ja tam wiem.

 

Daj spokój przecież tu ego większe u 3/4 niż w szatni GSW, a potem czytasz, że ktoś nie ogląda już nawet meczy, ale dyskutuje twardo na podstawie cyferek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chłopaki na lakersland nigdy nie czytali staregofana :smile: Wiedza 5x większa niż u typów piszących "to jego 2 post widać, że hejter Lebrona", ale śmieszki heheszki bo ktoś ma inne zdanie i nie popiera go cyferkami xDD

problem w tym, że on tego nie poparł czymkolwiek. i tak, nie czytałem lakersland, a tego kolesia w ogóle nie kojarzę - co dziwne, bo on wydaje się o mnie wiedzieć więcej niż rodzice - więc opieram się tylko na tym, co tu w tych kilku postach przedstawił.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój przecież tu ego większe u 3/4 niż w szatni GSW, a potem czytasz, że ktoś nie ogląda już nawet meczy, ale dyskutuje twardo na podstawie cyferek :D
Szczególnie, że wg niektórych "cyferek" Danny Green idzie na MVP, a Corey Joseph na DPOY! Dobrze, że Giannis i RoCo są blisko, bo jest szansa, że ich przeskoczą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego, że Lebron wcale tak dobrze nie bronił w swojej karierze nie da się nawet za bardzo argumentować więc to nie kwestia tego że ktoś ma inne zdanie co tyle że jest to po prostu błędne

 

Ale o jakim okresie mówimy ? Jeśli chodzi o lata 09-14 to się zgadzam, ale jego początki w lidze i to co gra w ostatnich latach po tej stronie parkietu to już jest spokojnie temat do dyskusji i żadną głupotą nie jest pisanie, że jest przeceniany w tym aspekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Jezus

Nie, on jeszcze nie wrócił na forum, a przynajmniej nie pisze ze starego IP. 

 

To wowo. 

 

Kto pamięta usera, ten wie czego się spodziewać.

Chyba chłopaki na lakersland nigdy nie czytali staregofana :smile:

Ja czytałem, i podobnie jak większość przestałem tam zaglądać dzięki twórczości wowo. Na koniec pisali sobie w 2-3, bo nikt więcej nie chciał czytać odpowiedzi zaczynających się od "jak będziesz w moim wieku" itp. 

 

Szkoda strzępić klawiaturę. 

Fragment o wiedzy już przemilczę, tak samo jak ton jego wpisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 co dziwne, bo on wydaje się o mnie wiedzieć więcej niż rodzice - więc opieram się tylko na tym, co tu w tych kilku postach przedstawił.

 

1. Od 9 lat to moje jedyne posty tutaj. Wcześniej występowałem często pod własnym nazwiskiem, ale więcej tego błędu nie popełnię.

2. Kończyłem Polibudę i UMCS, a Lublin to hermetyczne środowisko.

3. W przypadku D Brona, ważne jest pytanie : KOGO bronił LBJ i jak wyglądał, jak już musiał bronić kogoś. Z SAS nieźle mu szło z Parkerem przyznaję.

4. Nie dyskutuję o KB w TOP 5, nawet TOP Lakers, mogę podyskutować o najlepszym SG LAL i wskaże Westa, co nie zmienia faktu, że wiele osób widzi tam KB i nie widzę powodu aby wciskać im, że jest inaczej.

5. Co do Brona w USA uknuto teorię, jakoby wiedział kiedy odpoczywać w D. Była też kiedyś teoria jakoby przeciwnicy Kałaja stali w rogu wyłączając Kawhi z obrony zespołowej bo SAS miewali lepszy rating D bez KL niż z nim. Co z tego wynika, tyle, że LBJ kładzie na D, a Kałaj przy większym udziale w O zrobił to samo. Czy potrafi bronić - potrafi, czy to robi to inna sprawa.

 

Mówiąc przeceniany mam na myśli całość opinii, nie tylko E-nba.

 

Oglądając większość spotkań Olajuwona, Jordana, Duncana, mam inną opinię na temat anchora D. Ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dannygd pisze coś dziwnego

 

- X mu zwraca na to uwagę

 

- dannygd pisze, że X go nie zrozumiał

 

random e-nba day :] 

 

 

oj przekrecasz teraz BMF.

 

nie wiem jak mozna bylo nie wylapac ironii w wypowiedzi dannyego, tym bardziej, ze sam czesto uzywa cyferek..

 

> nie wylapalem ironii

 

> zrobie krotka historyjke ze smiesznymi znakami nierownosci

> jest smiesznie 

 

;]

 

 

ps

 

niezły pojazd po Loraku dzisiaj, lol

i to jeszcze wychodzi na to, ze sami swoi :grin:

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.