Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie LeBron jest za mocny żeby jakiś Melo rozjebał mu atmosferę czy zespół z drugiej strony pisałem już po OKC że Melo mnie zawiódł jako zawodnik przez całą karierę ale chciałbym aby w Lakers stał się jakimś solidnym rolersem ;]

 

Solidnym rolsem miał stać się już w OKC i Houston. Nie myślałem, że ktoś jeszcze wierzy w ten scenariusz, tym bardziej, że wszystkie najlepsze ofensywy ograniczają bezmyślne izolacje i bazują na szybkim ruchu piłki nawet w second unitach. A to jednak trochę wyklucza Melo w jakimkolwiek środowisku nastawionym na wygrywanie tu i teraz. Może reuniun w Atlancie byłby realną opcją, ale oi wymagają chyba od skrzydłowych obrony na chociaż średnim ligowym poziomie więc nie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ciezki piatek i ten mecz w 2 polowie ogladalem 1 okiem

nie mam pojecia jak to sie stalo, ze na starcie 4q bylo 12 a skonczylo sie w zasadzie blowoutem. pamietam tylko, ze lebron dostawal lokciem po glowie, sedziowie milczeli a obok derozana strach bylo stac. szkoda tego 1-3 ze spurs, w przekroju tych 4 spotkan zasluzyli przynajmniej na 2-2.

 

inna sprawa, ze te 3 porazki sa bez ingrama. jedynego stoppera derozana. w te kilka minut nazwijmy to g3, w ktorym ingram gral, mial wiecej udanych akcji defensywnych na deorzanie niz cala reszta razem wzieta w 3.5 spotkaniach...

 

nie mialbym nic przeciwko, by zawodnicy, ktorzy doprowadzaja do takich urazow dostawali od ligi zawieszenia takiej samej dlugosci jak przerwa graczy kontuzjowanych.

 

dzis b2b w memphis. na szczescie oni tez sa w b2b ale sa u siebie, my bez ingrama i rondo, wiec jak znam zycie bedzie blowout...

 

bez tej dwojki, gra lakers bez lebrona nie istnieje. wczoraj byl taki moment, ze lakers zbudowali w 2q 15 punktowe prowadzenie, po chwili bron zszedl, ci przejeli momentum, i po chwili bron wracal, a gdy zmierzal poprosic o zmiane, probowal zatrzymac go walton, ten jednak poszedl dalej:p

 

fajny mecz kuzmy, powoli sie przelamuje. mikhailiuk tez lepiej wygladal. chlopak potrzebuje minut i bedzie trafial.

 

z 2 strony lepsze 1-3 ze spurs niz 1-3 z ekipami wyzej rozstawionymi:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.