Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Meh, 4 wyjazdy w 6 dni, bez trzech graczy rotacji. Nie starczyło pary. Teraz dwa dni przerwy i miejmy nadzieję zespół w pełnym składzie.

Najlepsze jest to ze pary starcza lbj który jest najstarszy ( plus Tyson ale ten jednak inna rola w ataku)

To pokazuje jak on jest zawsze świetnie przygotowany.

Trzeba mu to przyznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wstalem na 2 polowe.

ja wiem, ze nets w gazie, ze rockets sie przelamali, ze w waszyngtonie byli b2b ale qrwa zrobienie 1-3 w tym tripie nawet bez mcgee, ingrama i rondo wyglada na kpine z nas kibicow.\

 

waszyngton w miedzyczasie polegl z atlanta...

 

jared dudley rzuca 10pts w 4q. nie ogarniam. nie ogarniam tez czemu luke tak palowal small ball, kiedy ewidentnie im nie szlo. josh hart nie potrafiacy utrzymac dudleya to jakis zart.

 

szkoda, bo to byla ta czesc kalendarza, w ktorej powinni zrobic 3-1 i cieszyc sie z tego, ze sa tak blisko top3 zachodu a tak 1/2 porazki wiecej i wypadaja poza 8. na piatek maja byc juz wszyscy zwarci i gotowi, kto wie moze dojdzie do jakichs zakulisowych rozmow z pels...

 

im wiecej o tym mysle, tym bardziej sobie mysle, ze chyba juz w tym sezonie powinni robic deal po davisa, jesli bedzie taka okazja. chyba nie ma co czekac...

 

tabela zachodu wyglada masakrycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem rozgoryczenie.

 

Gdyby spurs nie przegrali jak frajerzy z

 

Bulls u siebie

Suns

Orlando u siebie

Hawks

I jakimiś cieniakami o których zapomniałem nawet to byliby 21:10 i #2 za Denver.

 

Ta liga jest szalona.

A wyniki niesmacznie dziwne.

Po prostu tyson to nie starter a Ingrama brak bardziej niż się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wstalem na 2 polowe.

ja wiem, ze nets w gazie, ze rockets sie przelamali, ze w waszyngtonie byli b2b ale qrwa zrobienie 1-3 w tym tripie nawet bez mcgee, ingrama i rondo wyglada na kpine z nas kibicow.\

 

 

no bez przesady, brakuje zawodnikow, trip i moim zdaniem Lebron z reguly sie opuszcza na przelomie grudzien-styczen w RS (a szczegolnie jego druzyny w ostatnich latach). "kpina" - zupelnie tak jakby Lakers byli jakims Juggernautem na tym zachodzie. wyjmujesz Jamesa i jest Phoenix.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas wakacji myślałem, że lakers się nie załapią do PO. teraz wiadomo, to wszystko jest bardzo blisko (~5 meczów różnicy między PO a lottery), ale i tak lakers z HOA na tym etapie sezonu, to dal mnie kolejny kamyczek do kopca świadczącego o wielkości LeBrona.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady, brakuje zawodnikow, trip i moim zdaniem Lebron z reguly sie opuszcza na przelomie grudzien-styczen w RS (a szczegolnie jego druzyny w ostatnich latach). "kpina" - zupelnie tak jakby Lakers byli jakims Juggernautem na tym zachodzie. wyjmujesz Jamesa i jest Phoenix.  

 

A nie g-league team ? Widać, że boli odejście Lebrona niesamowicie w każdym twoim poście dotyczącym Lakers :smile: No cóż TT może wreszcie zacznie grać na poziomie swojego kontraktu i da to jakieś 15 W w sezonie i szanse na Ziona. Tylko po co ? Jak przez następne 50 lat nie będzie tam widoków na finały.

 

https://watch.nba.com/game/20181219/PHXBOS

 

LUL

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie g-league team ? Widać, że boli odejście Lebrona niesamowicie w każdym twoim poście dotyczącym Lakers :smile: No cóż TT może wreszcie zacznie grać na poziomie swojego kontraktu i da to jakieś 15 W w sezonie i szanse na Ziona. Tylko po co ? Jak przez następne 50 lat nie będzie tam widoków na finały.

 

https://watch.nba.com/game/20181219/PHXBOS

 

LUL

a Ty czujesz sie, jakby Lakers mieli wygrac finaly NBA w najblizszych 3 latach : )

to jest niesamowite, co wnosi Lebron gdziekolwiek nie gra. TT zaczal grac na poziomie zgodnym z jego wynagrodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sprawdzisz ? Skąd wiesz jakby wyglądał roster gdyby Lebron nie przyszedł ? Przecież memento pisał o 40W Cavs w tym sezonie więc śmiesznie czyta się te szpileczki w Lakers tak jak i o slumpie jego drużyn na przełomie grudzień-styczeń bo nic takiego nie ma miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak to sprawdzisz ? Skąd wiesz jakby wyglądał roster gdyby Lebron nie przyszedł ?

Dlatego napisałem obecny roster - Lebron a nie obecny roster i Jimmy Butler.

 

 

 

Przecież memento pisał o 40W Cavs w tym sezonie więc śmiesznie czyta się te szpileczki w Lakers

Pewnie tak czy siak by nie zrobili ale raczej ciężko to oceniać patrząc na to że Love w tym sezonie zagrał 4 mecze a gdyby się nie połamał i chcieli wygrywać to by nie grali tyle Sextonem co by też na pewno przełożyło się na więcej W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem obecny roster - Lebron a nie obecny roster i Jimmy Butler.

 

Pewnie tak czy siak by nie zrobili ale raczej ciężko to oceniać patrząc na to że Love w tym sezonie zagrał 4 mecze a gdyby się nie połamał i chcieli wygrywać to by nie grali tyle Sextonem co by też na pewno przełożyło się na więcej W

 

No i JR stwierdził, że w tankującej ekipie to on swojego potencjału marnować nie będzie. O tym też warto pamiętać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas wakacji myślałem, że lakers się nie załapią do PO. teraz wiadomo, to wszystko jest bardzo blisko (~5 meczów różnicy między PO a lottery), ale i tak lakers z HOA na tym etapie sezonu, to dal mnie kolejny kamyczek do kopca świadczącego o wielkości LeBrona.

 

Raczej dowód, że zgodnie z oczekiwaniami nie doceniono reszty zespołu. 

 

Jak czytam o 30 wygranych czy porównaniach do Phoenix, to nie wiem czy ludzie trollują czy serio mają ludzi za idiotów, którzy nie potrafią sobie sprawdzić bilansu drużyny sprzed roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dowód, że zgodnie z oczekiwaniami nie doceniono reszty zespołu.

 

Jak czytam o 30 wygranych czy porównaniach do Phoenix, to nie wiem czy ludzie trollują czy serio mają ludzi za idiotów, którzy nie potrafią sobie sprawdzić bilansu drużyny sprzed roku.

Ale roster tez mozna sprawdzic (Randle, Brook).

Wyniki innych zespolow tez (na zachodzie odstawaly/ostro tankowaly 4 druzyny a nie 1).

 

Serio ktos wierzy, ze ten roster bez LBJa (wiadomi taka hipoteza - bez LBJa pewnie jakos inaczej mogliby sie powzmacniac) w tym sezonie, na takim ciasnym zachodzie, zrobilby > 30 W? Grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.