Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Dealować można normalnie ale obi napisał mi na PM, że wyrzuca ze składu Gibsona, Beasleya i Fleta, więc jego nowy skład jest na 1 str. tego tematu.

 

btw. jak nikt nie ma nic przeciwko, to dziś startujemy o 12 z ligą.

 

Pamiętajcie że $ z poprzedniego sezonu nie przechodzą (przynajmniej tak mi się wydaje), bo głosowanie nad przenoszeniem dolarów dopiero w toku i jeżeli przejdzie, to od przyszłego sezonu. Więc każdy na starcie ma do dyspozycji 100.

. To w takim razie, nie powinniście ruszać z liga do końca głosowania w sprawie przexhodzenia kasy. Bo przecie od tego mogą Zależeć decyzje czy kisić dolary na prZysZly rok czy nie ;) Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. To w takim razie, nie powinniście ruszać z liga do końca głosowania w sprawie przexhodzenia kasy. Bo przecie od tego mogą Zależeć decyzje czy kisić dolary na prZysZly rok czy nie ;)

Zasada nie może działać wstecz. Więc wynik głosowania i tak nie będzie wiążący dla tego sezonu lecz dopiero od przyszłego. No i mówi to ten co ma $100 z poprzedniego sezonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada nie może działać wstecz. Więc wynik głosowania i tak nie będzie wiążący dla tego sezonu lecz dopiero od przyszłego. No i mówi to ten co ma $100 z poprzedniego sezonu.

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

Jesli zasada przejdzie, to w tym roku już można kisić i za rok można już mieć 89$ uzbierane np?

Bo ten sezon jeszcze się nie zaczął prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

Jesli zasada przejdzie, to w tym roku już można kisić i za rok można już mieć 89$ uzbierane np?

Bo ten sezon jeszcze się nie zaczął prawda ?

Jeśli ktoś nie ma kandydata na rzucenie $$$ to i tak tych $$$ nie rzuci, czy zasada przejdzie czy nie. A jeśli ktoś ma w planach jakoś rozdysponować te $$$, to też nowa zasada nie ma na to większego wpływu i je rozdysponuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zakupow waiverowych! Jakie tam ciekawe kaski w tym roku? Jak zwykle szeroki wybor dziadow ;-)

 

Czyli 20fp robione przez 15-stkę po stronie Lou W. Ci nie pasuje? To tylko pogarsza sprawę tej strony wymiany, bo taką 15-stkę jeszcze trudniej znaleźć.

Najlepiej wytłumacz na przykładzie tegorocznym.

Jeszcze nie mam w pelni aktualnych skladow bo czekam na fale waiverow, ale wezmy druzyne Rogera.

Ma 9-10 osobowa rotacje, wiec dla niego korzystniejszy bylby scenariusz Lou+rzezbienie niz 2x32.

Bo w tym pierwszym scenariuszu wykorzysta wszystkie dobre mecze Lou i uzupelni brakujace w miare potrzeb, a w drugim czesc gier albo mu zbednie zanizy srednia albo przepadnie.

Co wiecej, poniewaz lubi FAsow i wymiany to opcja "rzezbienie" przyniesie lepsze owoce niz pasywne kiszenie graczy kalibru "meh".

 

Ruszilimy. Zwróccie uwagę na yahoo czy wszystko jest prawidłowo wklepane w Waszych składach.

U mnie ok, jedziemy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zakupow waiverowych! Jakie tam ciekawe kaski w tym roku? Jak zwykle szeroki wybor dziadow ;-)

Wade gra w końcu czy nie gra?! Mógłby się cymbał zdecydować.

No i Deng wygląda smakowicie.

 

Jeszcze nie mam w pelni aktualnych skladow bo czekam na fale waiverow, ale wezmy druzyne Rogera.

Ma 9-10 osobowa rotacje, wiec dla niego korzystniejszy bylby scenariusz Lou+rzezbienie niz 2x32.

Bo w tym pierwszym scenariuszu wykorzysta wszystkie dobre mecze Lou i uzupelni brakujace w miare potrzeb, a w drugim czesc gier albo mu zbednie zanizy srednia albo przepadnie.

Co wiecej, poniewaz lubi FAsow i wymiany to opcja "rzezbienie" przyniesie lepsze owoce niz pasywne kiszenie graczy kalibru "meh".

Nie to żebym się czepiał, ale skład Rogera jest chyba jedynym, który teoretycznie mógłby podpasować Twojej teorii, co w świetle Twojej opinii, że to Twój scenariusz jest prawdopodobny, a mój optymistyczny, wygląda dość... khm, khm, ciekawie ;-p

IMO błąd robisz w zakładaniu długości rotacji. Potrzebujesz 820 meczy w sezonie, a najlepiej 822 (wliczając bug). Przeciętny gracz gra 71 meczy, więc do rotacji wchodzi pełnych 11-stu i nawet część gier 12-stego. Czyli Twoja opcja mogłaby być prawdziwa jeżeli u kogoś w rosterze jest co najmniej 10 graczy robiących >=32fp. Jak bardzo jest to prawdopodobne wystarczy spojrzeć na rostery contenderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszla pierwsza fala waivera, wiec garsc uwag:
- gratki dla loraka za zgarniecie 2 solidniakow [ku zaskoczeniu nikogo]
- GeDDo, piotreksuper, LeweBiodroSmoka i Roger kupili tych ktorych chcieli, ale grubo przeplacili
- najciekawsza walka o McGee [100$?!?!], Jerami Granta i VanVleeta

U mnie scisk w salary spowodowal brak jakichkolwiek bidow, ale tak patrzac po cenach to moze Augustina bym zgarnal.
 

P.S. Marcos jednak wierzyles w tego Bobana ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver Nuggets - Gerard
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 James Harden 29 75,35
2 C.J. McCollum 26 45,95
3 Jeff Teague 30 45,00
4 Elfrid Payton 24 42,35
5 JaMychal Green 28 35,45
6 Kelly Olynyk 27 35,35
7 Kyle Anderson 25 35,40
8 Malcolm Brogdon 26 34,40
9 T.J. McConnell 26 27,55
10 Seth Curry 28 26,00
11 P.J. Tucker 33 25,05
12 Glenn Robinson III 24 17,55
13 Cameron Payne 24 15,00
Picki: Denver Nuggets
Średnia wieku: 26,92
Salary Cap: 460,40

McConnell na FA, ban do 14.10.2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.