Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Roger, kto u Obiego poleci zakładając, że nie wyrobi się na czas?

A czy 15nastki , jak np Brooks, tez trzeba wywalac? Waza one tyle samo co pusty slot...

Moim zdaniem 15tki zostaną.

Wylatują 15tki też. Ważą tyle samo co pusty slot ale skoro wyrzucamy od dołu, to wyrzucamy wszystko.

<facepalm> Zeby tak byl pod reka jakis spis zasad...

 

"II.4.a. Jesli ktos bedzie powyzej limitu pensji w momencie rozpoczecia nowego sezonu to komisarz automatycznie bedzie usuwal zawodnikow zaczynac od najnizszej pensji [ale powyzej minimum] az druzyna znajdzie sie ponizej limitu. Dodatkowo na taka druzyne zostanie nalozana kara miesiecznego bana na pobrania z FAsow."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest absurdalny w takim razie w tym temacie.

Huh? Przeciez to logiczne, ze przy automatycznym schodzeniu z pensji nie wywala sie gosci, ktorzy doslownie nic jej nie obniza.

 

Zreszta ponownie bardziej czepiam sie tego, ze nagle jakby regulamin przestal miec znaczenie bo decyduje wlasna interpretacja.

Jak nie bylo zadnych zmian przez 2 lata to nie oznacza, ze stracil waznosc...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest absurdalny w takim razie w tym temacie.

Mi się wydaje, że jest poprawnie zapisany. Cel takiego działania jest prosty. Ma za zadanie zmniejszyć salary drużyny i sprawić, że zejdą poniżej progu 460. Wywalenie Marshona Brooksa czy Sindariusa Thornwella w przypadku Obiego, nic kompletnie nie zmienia. Jego salary cap nawet nie drgnie po takim działaniu. W takim razie po co ich wywalać? Wyrzucajmy gości którzy mają wpływ na salary cap.

 

Oczywiście mam nadzieję, że Obi się wreszcie pojawi i wywali tego kogo chce. Jeśli nie, to chyba Roger pierwszy raz w historii będzie zmuszony sam zrobić czystkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Young do Knicks

Lorak potwierdzi.

Tadzio trafil do loraka? Kto mogl sie tego spodziewac???

 

Tu sie nie zgodze, zwiekszy sie kreg zainteresowanych o wszystkich, ktorzy nie mieli picku. Czyli przykladowy lorak wymiecie 2-3 takich gosci za poldarmo, wiec nie trafia oni za poldarmo do tych co mieli picki.

;-)

 

Prawda jest taka, że matematycznie dla contendera lepszym rozwiązaniem niż Lou jest wymiana takiego połamańca nawet na dwie 32-ki, które zrobią tyle samo!

Jak sie przyjmuje bledne zalozenia to moze i tak ;-P

Pomijasz szczegol, ze contenderom zalezy na jak najwyzszej sredniej, a 2x32 ja daje tylko wtedy gdy ktos nie ma ani lawki ani szans na jej wzmocnienie.

 

A jaką ja mam pewność, że w kolejnym sezonie nie pojawią się kolejne "nietypowe okoliczności"? Wszystko jest tutaj możliwe i trzeba brać pod uwagę optymistyczny scenariusz (czyli taki, że będzie popyt na takich zawodników jak Young), ale również pesymistyczne rozwiązanie (czyli, że w połowie sezonu poznamy mistrza i nikt nie będzie chciał pozyskać takiego Younga czy Lou czy innego wiekowego solidnego zawodnika).

Nie ma ruchow bez ryzyka i kosztow.

Jak takich szukales z Carrollem to nie dziwne, ze nie znalazles ;-)

 

Poza tym, widząc teraz niewielkie zainteresowanie Youngiem czy Lou, widząc niewielkie zainteresowanie w trakcie poprzedniego sezonu Carrollem, mam wystarczająco dużo obaw, że w trakcie sezonu to zainteresowanie będzie na podobnym poziomie i jedynym sensowym rozwiązaniem dla drużyny walczącej o wysoki pick, będzie wyjebanie takiego gracza na FA przed końcem sezonu, aby polepszyć notowania swojego picku. Więc kompletnie nie rozumiem dlaczego miałbym teraz poświęcać pick za takiego gracza, aby później być może zostać z niczym.

Tu juz zaczynamy sie krecic w kolko, wiec pozostalo tylko napisac "zobaczymy".

 

Generalnie siedze cicho jak inni GMowie maja IMO bledne zalozenia, ale akurat w temacie schodzenia z pensji solidniakami to negatywnie wplywa na jakosc mojej druzyny, wiec o tym wspomnialem.

 

Raz jeszcze powtórzę, kogo interesuje sytuacja kadrowa zawodnika za 1.5 sezonu, jeśli szuka wzmocnień na teraz i dziś? Twierdzenie, że za 1.5 sezonu ma dużą szansę polecieć gdzieś na ławę, można zastosować do każdego średniej klasy zawodnika.

W tym fragmencie pisalem o Carrollu na ten sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ruchow bez ryzyka i kosztow.

Dlatego ja wolę ryzykować z młodym z draftu.

 

Generalnie siedze cicho jak inni GMowie maja IMO bledne zalozenia, ale akurat w temacie schodzenia z pensji solidniakami to negatywnie wplywa na jakosc mojej druzyny, wiec o tym wspomnialem.

Jeśli ktoś ma odmienne zdanie i wizję budowy składu niż Twoje, to wcale nie oznacza, że jest ono błędne. Różne drogi prowadzą do tego samego celu.

Tak a propos.

Ja chciałem Carolla w zeszłym sezonie, ale..

1. z Geddo się mega trudno trade'uje,

2. w tamtym sezonie ta wymiana i tak by mi nic nie dała. wiLQ był poza zasięgiem a ja miałem szpital.

3. nie miałem swojego picku

:smile:

Z tego co pamiętam, to oferta była większą. Byli obecni chyba Wall i Curry. No ale ze względu na szpital, poddałeś sezon i temat wymiany upadł śmiercią naturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.