Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przyklad na co? Ze contenderzy zwykle maja jakas lawke powyzej Twoich przyjetych 20fp?

Czy, ze probuja ja wzmacniac powyzej tego poziomu?

 

Oho, zaczyna się wilkowe kręcenie :-) O co chodzi z tymi 20fp...??

Ja bym prosił o przykład takiego rostera kiedy wymiana na Lou jest bardziej opłacalna niż na te dwie 32-ki robiące tyle ile ich pensja. Bo o tym jest cały czas mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem mu znać, ale na razie zero odpowiedzi. Można się zastanawiać, czy on jest jeszcze tym zainteresowany.

To moze powinnismy liczyc na ponizszy scenariusz, a nie sie go obawiac?

 

Ta. Tez jestem za poinformowaniem. Znając obiego to się potem obrazi i będziemy musieli skład dać Lu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za paranoja, o tym mowie od 2 lat

Ma ktos jego komorkowego ? Ja mam do chyba 4 os z ligi, chyba 2 fejsbuki, reszta jak ma fulboxa to hooy nie rozmowa

 

Teraz ta scena , dajmy mu czas na wyjasnienia do jutra, jak sie nie odezwie to trzeba ciac 2 zawodnikow - jj i beas czy jj i taj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam obi zawsze w miare szybko odpisuje. Gralem z nim w wielu ligach od kilku dobrych lat. Nawet na poczatku wrzesniu wymienilem z nim kilka PMow, podjerzewam, ze jest gdzies na wakacjach na Majorce, gdzie nie mysli o fbxie.

 

Inna sprawa, ze tak na prawde moze zalowac tylko OG p, ze wzgledu na jego niskie salary. Podejrzewam, ze i tak by kupcow na Beastleya nie znalazl i by go wywalil. Proponowalbym poczekac kilka dni, jak sam Roger napisal sklady beda wklepane na tygodniu, jak nie bedzie odzewu, trzeba sie zastanowic nad zastepstem. Na ta chwilę wywalic zawodnikow, by zmiescil sie w regulaminowych 460 fp i cierpliwie czekac. Pamietajmy, ze szybko sie uwinelismy z draftem, wiec nie ma co sie zbytnio spieszyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywny internetowo jest skoro na swoim profilu fb skomentował finał US Open. Tu na forum nie było go od 4 wrześnie.
 
A ofiary w jego składzie powstaną w momencie wklepywania składów na yahoo, proste. Nawet jeśli pojawi się za 5 minut, to nie mogę naginać regulaminu w kwestii zejścia z salary, bo w przyszłym roku z 5 innych GMów będzie się powoływało na casus obiego.
 
Na ten czas czekamy w zasadzie tylko na potwierdzenie, że żyje i gra dalej, temat zejścia z salary jest jak dla mnie zamknięty.

Milwaukee Bucks - obi
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Giannis Antetokounmpo 24 73,05
2 Victor Oladipo 26 58,10
3 Draymond Green 28 53,85
4 Al Horford 32 48,30
5 Jusuf Nurkic 24 43,75
6 Harrison Barnes 26 41,15
7 Taj Gibson 33 38,30
8 Sindarius Thornwell 24 15,00
9 Marshon Brooks 29 15,00
10 [wirtualny gracz] 15,00
11 [wirtualny gracz] 15,00
12 [wirtualny gracz] 15,00
13 [wirtualny gracz] 15,00
Picki: Milwaukee Bucks
Średnia wieku: 27,33
Salary Cap: 446,50

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Print screena mam zrobionego na koniec sezonu. Nie wrzucałem nigdzie tego pliku, bo nie było potrzeby. Jutro już wszystko będzie na yahoo wklepane, to jutro zaczynamy formalnie sezon.

 

btw. rozumiem że aktualna jest opcja, że dolary z poprzedniego sezonu przechodzą na nowy sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Print screena mam zrobionego na koniec sezonu. Nie wrzucałem nigdzie tego pliku, bo nie było potrzeby. Jutro już wszystko będzie na yahoo wklepane, to jutro zaczynamy formalnie sezon.

A czy nie powinniśmy najpierw poczekać z deklaracją obiego? Bo jak wystartujemy sezon na yahoo, to już chyba nie ma opcji zastąpienia GMa innym.

 

btw. rozumiem że aktualna jest opcja, że dolary z poprzedniego sezonu przechodzą na nowy sezon?

Jestem za.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się. Właśnie teraz też nie pamiętam, czy jak LBS zastępował Radzia nie miałem podobnej sytuacji i dało to rady zrobić w trakcie trwania sezonu.

 

Z drugiej strony startowanie sezonu w tym momencie będzie trochę nie fair. Dajmy na to, że przyjdzie ktoś nowy za obiego, to zabierzemy mu możliwości braia udziału w rynku waiverów.

 

Czekamy na razie.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.