Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Cuś sobie niedoszacowałem... <chlip, chlip>. A dostanę tego dolara z powrotem? ;-)

 

Dobrze, że zaczęliśmy ten miesiąc wcześniej, to wyrobię się jeszcze na start sezonu.

 

- gratki dla loraka za zgarniecie 2 solidniakow [ku zaskoczeniu nikogo]

Wszyscy zakładają, że to Augustyn będzie grał główne minuty w ORL? Jerian nietknięty - nikt nie wierzy nawet w splita?

Edytowane przez Gerard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem jeszcze tego Robinsona, mogłem jednak nie kisić tej kasy i zrobić jak Piotrek.




Wszyscy zakładają, że to Augustyn będzie grał główne minuty w ORL? Jerian nietknięty - nikt nie wierzy nawet w splita?

 

wierzy, ale on ma dość wysoką pensję dla czołówki, a tankerom niepotrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny punkt, który nie jest określony w Regulaminie aczkolwiek moje zdanie na ten temat jest takie, że to ryzyko GM - źle zainwestował ;]

Ja tylko żartowałem. IMO tak powinno być, kara musi być solidna.

 

wierzy, ale on ma dość wysoką pensję dla czołówki, a tankerom niepotrzebny.

Augustyn ma niewiele mniejszą, a wszyscy na niego się rzucili.

 

BTW większość pobrań to goście wyrzuceni niedawno przy schodzeniu z salary. Ciekawe czy gdyby można było handlować dolarami to też takie kwoty by szły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi gracze z fa ściągnięci, kiszenie kasy w sezonie jest słabe, ale każdy ma inną taktykę :smile: Ilu ciekawych graczy pojawiło się na waiverze w trakcie zeszłego sezonu? chyba mało. Jeśli nawet się ktoś pojawi to cena będzie bardzo wysoka. 

Edytowane przez piotreksuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- GeDDo, piotreksuper, LeweBiodroSmoka i Roger kupili tych ktorych chcieli, ale grubo przeplacili

Czy zostali przepłaceni to się dopiero okaże :smile:. Początkowo za VanVleeta dawałem $37, jeszcze wczoraj rano było $41, ale już wieczorem zwiększyłem na $52. Zdecydowałem się na niego, gdyż jest ciągle młody i z szansami na dalszy rozwój.

 

Jeśli chodzi o Huertera, to gdybym nie pozyskał VanVleeta to Huerter był ustawiony za $52. Jednak w przypadku pobrania VanVleeta, trzeba było zmniejszyć kwotę (choć ryzykowałem jego utratę). W sumie spodziewałem się większego zainteresowania tym zawodnikiem. Chociażby dlatego, że on kosztuje 15fp. Być może pomogła mi jego kontuzja i nieobecność SL. A być może to, że jest biały. Tak czy inaczej, ma wszelkie predyspozycje do tego, aby być drugim Klayem i z czasem robić regularnie te 40fp. Jeśli chodzi o niego, to jest to inwestycja w przyszłość. Jednak minuty już w tym sezonie powinien dostać.

 

- najciekawsza walka o McGee [100$?!?!], Jerami Granta i VanVleeta

U mnie McGee była na samym końcu. Jego ewentualne pozyskanie było uzależnione od pozyskania innych zawodników. Po prostu ustawiłem go na sam koniec na niewielką kwotę. Choć i tak nie sądziłem, że do mnie trafi. Podobnie było z Grantem, aczkolwiek on był na trzeci na liście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemo walkę o tytuł rozpocząłeś w istnie mistrzowskim stylu - najpierw Booker, potem Russ, teraz ban na fa :grin:

Orlando Magic - Krzemyk
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Russell Westbrook 30 76,35
2 Ben Simmons 22 61,30
3 Devin Booker 22 49,55
4 Steven Adams 25 46,60
5 Markelle Fultz 20 34,00
6 Jeremy Lamb 26 33,45
7 Isaiah Thomas 29 30,40
8 Justise Winslow 22 28,80
9 Reggie Bullock 27 27,75
10 Jerami Grant 24 24,80
11 Troy Daniels 27 17,25
12 Juan Hernangomez 23 15,00
13 Patrick Patterson 29 15,00
Picki: Orlando Magic
Średnia wieku: 25,08
Salary Cap: 460,25

Ban do 14.10.2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten McGee to dla mnie totalny head scratcher - prędzej uwierzę, że Bynum wróci i będzie robił 50 niżMcGee grający więcej niż 15 minut w meczu na max. 25fp.

 

Plus jego jest taki że w niewiele minut robi fajne cyferki, jedynie Zubac zabierze mu minuty. Za cenę 17,45 myślę, że jest wart ryzyka. Nie oczekuję 50 Fp tylko 30-35 i tyle powinien robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zakładają, że to Augustyn będzie grał główne minuty w ORL? Jerian nietknięty - nikt nie wierzy nawet w splita?

Jerian ma wyzsza pensje i duzo krotsze doswiadczenie jako starter, wiec Augustin wyglada lepiej [przynajmniej na poczatku sezonu, w drugiej polowie moze byc inaczej].

 

chciałem jeszcze tego Robinsona, mogłem jednak nie kisić tej kasy i zrobić jak Piotrek.

Tu raczej niedoceniles ile beda dawac inni skoro myslales, ze ta kwota go dostaniesz ;-)

 

BTW większość pobrań to goście wyrzuceni niedawno przy schodzeniu z salary. Ciekawe czy gdyby można było handlować dolarami to też takie kwoty by szły.

Dobre pytanie i tym bardziej proponuje by to wprowadzic od nastepnego sezonu.

 

Czy zostali przepłaceni to się dopiero okaże :smile:.

To juz wiadomo skoro dales znaaaacznie wiecej niz drugi najwyzszy bid ;-)

 

W sumie spodziewałem się większego zainteresowania tym zawodnikiem. Chociażby dlatego, że on kosztuje 15fp. Być może pomogła mi jego kontuzja i nieobecność SL. A być może to, że jest biały. Tak czy inaczej, ma wszelkie predyspozycje do tego, aby być drugim Klayem i z czasem robić regularnie te 40fp. Jeśli chodzi o niego, to jest to inwestycja w przyszłość. Jednak minuty już w tym sezonie powinien dostać.

Ale rezerwowe, wiec przy jego profilu trzeba bedzie poczekac z rok na jakas rotacyjna produkcje.

 

Krzemo walkę o tytuł rozpocząłeś w istnie mistrzowskim stylu - najpierw Booker, potem Russ, teraz ban na fa :grin:

LOL, coraz bardziej ta walka przypomina potykanie sie o wlasne nogi ;-)

 

Ten McGee to dla mnie totalny head scratcher - prędzej uwierzę, że Bynum wróci i będzie robił 50 niżMcGee grający więcej niż 15 minut w meczu na max. 25fp.

Ot jest szansa, ze bedzie starterem, a jak mial minuty to dobrze gral.

Inna sprawa, ze kwota totalnie szalona bo jego sufit jest gdzies powyzej 30stki.

 

Na razie Phoenix nie mają PG, a dodatkowo Booker jest połamany. Lepsze pytanie dlaczego miałby nie grać?

Maja Meltona! Plus Okobo. Daniels jest SG i nie mialby szans bronic wiekszosci PG, wiec IMO to pobranie tylko na pierwsze kilka gier, ktore Booker opusci. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz wiadomo skoro dales znaaaacznie wiecej niz 2 najwyzszy bid ;-)

Jeśli się sprawdzi i będzie grał na plus, to nie będzie przepłacony. Będzie to oznaczało, że był wart wydania tej kasy, a inni nie docenili jego umiejętności oferując za mało.

 

Poza tym, jeśli nie wiesz kto ile może zaproponować, to ciężko jest brać pod uwagę, że możesz go przepłacić. Oferujesz tyle ile możesz i uważasz za słuszne. Równie dobrze będąc oszczędnym możesz dać za mało i skończy się to stratą zawodnika. Lorak coś o tym już wie.

 

Ale rezerwowe, wiec przy jego profilu trzeba bedzie poczekac z rok na jakas produkcje.

Wydawało mi się, że są w tej lidze drużyny które mogą poczekać na rozwój młodego zawodnika. No ale co się martwię, tym lepiej dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak PHX będą grali na PG-SG to nie wiem czy nawet Kokosov wie, nie zdziwię się jak Booker dostanie gałę i będzie grał combo, a obok zrobi się miejsce dla SG.

 

Btw. Podsumowując pobrania, cieszy mnie Jerami Grant w rozsądniej cenie, na którego było sporo chętnych + do tego na dokładkę Patterson ważący 15 fp :)

 

Btw.2 McGee za 100 $ to kosmos, nie z jego głową, ok ma fajne salary i widoki na S5, ale jakoś nie chce mi się wierzyć że wróci do poziomu generacji z Waszyngtonu, czy Denver ... na ale jeśli by to wypaliło  :)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się sprawdzi i będzie grał na plus, to nie będzie przepłacony. Będzie to oznaczało, że był wart wydania tej kasy, a inni nie docenili jego umiejętności oferując za mało.

Jasne, ze jak wypali to bedziesz zadowolony, ale postawiles sie w sytuacji, ze MUSI wypalic by to nie byla wtopa.

 

Wydawało mi się, że są w tej lidze drużyny które mogą poczekać na rozwój młodego zawodnika. No ale co się martwię, tym lepiej dla mnie.

Problem polega na tym, ze takich zawodnikow jest wiecej niz miejsc w rosterach.

Sam bym mogl zebrac kandydatow na oddzielna druzyne DLeague na tego typu gosci.

 

Jak PHX będą grali na PG-SG to nie wiem czy nawet Kokosov wie, nie zdziwię się jak Booker dostanie gałę i będzie grał combo, a obok zrobi się miejsce dla SG.

Przeciez zapowiadal, ze Bookerem nie chce za duzo grywac na PG.

Wg mnie to oznacza, ze pozostale minuty guardowe dostanie ktos kto nie potrzebuje miec pilki w rekach, umie bronic i trafic trojke. Pytanie czy jest on aktualnie w skladzie czy sciagna jakiegos Beva?

 

Btw. Podsumowując pobrania, cieszy mnie Jerami Grant w rozsądniej cenie, na którego było sporo chętnych + do tego na dokładkę Patterson ważący 15 fp :smile:

Niniejszym stales sie fanem Thunder ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.