Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Geddo? Nic osobistego... ale miałeś najwięcej talentu w lidze gromadzonego przez lata i chyba mistrza nie ugrałeś.

wiLQ zaczynał prawie z niczym i tytuł zrobił.

Fakty są trochę inne niż to co piszesz.

Kilka błędnych decyzji z wymianami sprawiły, że tak się to potoczyło. No ale z tego powodu nie rozpaczam. Po wygraniu fbx2 tutaj obrałem inną taktykę i przede wszystkim pozyskuję zawodników których chcę mieć u siebie.

Poza tym, mi osobiście większą frajdę sprawia pozyskiwanie młodych i czekanie na ich ewentualny rozwój, niż budowanie składu na wiekowych zawodnikach. Tak wiem, że zaraz wiLQ przytoczy mój deal z Bulkiem, gdzie biorę starszego. No ale Bradleya chciałem się już pozbyć od jakiegoś czasu i mogę przytoczyć tutaj bulka, tyle tylko, że w odniesieniu do Bradleya, że nic więcej za niego nie dostanę :smile:

 

A to, że taki sposób prowadzenia drużyny kłóci się nieco z filozofią budowy drużyny przez innych, to już nic na to nie poradzę. Może kiedyś starczy mi cierpliwości i wygram tą ligę, a jak nie to i tak mam obecnie fun i nie będę niczego żałował :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma odmienne zdanie i wizję budowy składu niż Twoje, to wcale nie oznacza, że jest ono błędne.

Przeciez napisalem "IMO bledne", a nie "sad wydal wyrok, ze oficjalnie bledne" ;-)

 

Kilka błędnych decyzji z wymianami sprawiły, że tak się to potoczyło. No ale z tego powodu nie rozpaczam. Po wygraniu fbx2 tutaj obrałem inną taktykę i przede wszystkim pozyskuję zawodników których chcę mieć u siebie.

Co dorzuca kamien do ogrodka, ze nie powinno sie posiadac wiecej niz 1 druzyny w tym formacie...

bo to powoduje, ze jedna z nich ma ryzyko pasywnego kiszenia mlodziakow...

 

Tak wiem, że zaraz wiLQ przytoczy mój deal z Bulkiem, gdzie biorę starszego. No ale Bradleya chciałem się już pozbyć od jakiegoś czasu i mogę przytoczyć tutaj bulka, tyle tylko, że w odniesieniu do Bradleya, że nic więcej za niego nie dostanę :smile:

Ja to się dziwię, że ludzie cokolwiek za niego oddają.

Sa godni siebie, lamiliwy guard Clippers za lamliwego guarda Clippers, ciezko ich odroznic ;-)

 

 

A możesz rzucić jakiś przykład? Czy tradycyjnie będziesz ogólnikami strzelał? :->

Ale przyklad na co? Ze contenderzy zwykle maja jakas lawke powyzej Twoich przyjetych 20fp?

Czy, ze probuja ja wzmacniac powyzej tego poziomu?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dorzuca kamien do ogrodka, ze nie powinno sie posiadac wiecej niz 1 druzyny w tym formacie...

bo to powoduje, ze jedna z nich ma ryzyko pasywnego kiszenia mlodziakow...

Przecież ja grę w fbx2 zakończyłem w 2011. A w składzie również nie brakowało młodych zawodników. Zresztą grając nawet jednocześnie w obu ligach fbx, nigdy nie odbiło się to negatywnie na jednej bądź drugiej lidze. W tym samym 2011 w fbx1 skończyłem na 4 miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą grając nawet jednocześnie w obu ligach fbx, nigdy nie odbiło się to negatywnie na jednej bądź drugiej lidze. W tym samym 2011 w fbx1 skończyłem na 4 miejscu.

Byloby wyzsze gdybys mial tylko jedna druzyne bo bys poszedl na calosc ;-)

 

IT2 + Lamb do Krzemyka, a do mnie Brooks + Portis + pick 2019

Deal.

Uuuuuuuu, ciag dalszy planu "jestem za stary, chce mieć tutaj fun" przez 2 lata, wiec to juz nie przelewki... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę 30 tki :grin:

Juz nie obiecujace 20stki? ;->

 

Jakis power ranking ?

Z mojej strony bedzie tradycyjnie po pierwszej fali waiverow bo te generuja spore zmiany w dolach rotacji.

 

Wilq popatrz na sklad Lbs

Czas jest teraz na zaatakowanie, jak masz top heavy sklad to nigdy nie masz okna ktore trwa bo predzej czy pozniej 6-10 nie sa juz zajebiscie perspektywiczni,

Wciaz to moze zrobic jak do startu sezonu regularnego uzupelni druga polowke... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.