Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Eld napisał:

Tylko taki mały szczegół.

Gracza two-way u nas możesz "powołać" tylko raz na jeden trymestr w sezonie.

 

10 godzin temu, Braveheart22 napisał:

A nie było czasem mówione, że w tym sezonie na dwa trymestry? 

Gracze 2way w tym sezonie grają u nas w dwóch trymestrach - to było ogólnie ustalone na początku sezonu. Eld ma sporo rzeczy na głowie i pewnie o tym zapomniał. :) 

Skoro w rl na 72 mecze gracze 2way mogą grać w 50, to u nas spokojnie w 48 również. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Alonzo napisał:

 

Gracze 2way w tym sezonie grają u nas w dwóch trymestrach - to było ogólnie ustalone na początku sezonu. Eld ma sporo rzeczy na głowie i pewnie o tym zapomniał. :) 

Skoro w rl na 72 mecze gracze 2way mogą grać w 50, to u nas spokojnie w 48 również. ;) 

A no teraz kojarzę. @Alonzo ma rację @Braveheart22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld czy ktoś inny. Możecie skontrolować mój arkusz ? Coś jest nie halo. Powinienem być pod luxury tax idealnie a mam 134 ponad. Po fa się wszystko zgadzało, teraz jest coś inaczej, nie wiem czemu?

W arkuszu zlicza dobrze - chyba, że jest błąd przy którymś kontrakcie. Może nie dodałeś sobie Dudleya z dead money jak zliczałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

W arkuszu zlicza dobrze - chyba, że jest błąd przy którymś kontrakcie. Może nie dodałeś sobie Dudleya z dead money jak zliczałeś? 

Oczywiście tak jak myślałem Dudley nie był dodany ? Przeciez on jest od dwóch lat w dead money. kolejny arkuszowy skandal ze mną w akcji ;] 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld czy ktoś inny. Możecie skontrolować mój arkusz ? Coś jest nie halo. Powinienem być pod luxury tax idealnie a mam 134 ponad. Po fa się wszystko zgadzało, teraz jest coś inaczej, nie wiem czemu?

Sprawdzę Ci zaraz formuły bo przy transferach lubią się rozsypywać. 10 minut i siadam nad beGM.

--------------

edit: @RonnieArtestics - arkusz Ci dobrze zlicza. Nawet skasowałem formułę i stworzyłem ją od nowa aby się upewnić.

Będę miał rooster spot i możliwe, że cap space po okienku to mogę wziąć tego Keldona. Akurat sobie zejdziesz poniżej podatku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

proszę o uznanie reklamacji i potwierdzenie minut Nassira Little. Moim zdaniem mógł grać a brak minut to wynik promo Melo. Wpis podkręcone kolano to moim zdaniem fejk dla Silvera. On nagle wyszedł w garbige time i walnął 30 punktów.

zgadza sie. melo w ostatnim czasie jest w swietnej formie, zapewniajac przy tym pare zwyciestw blazers. niestety little jest za cienki i dlatego nie ma miejsca w rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

zgadza sie. melo w ostatnim czasie jest w swietnej formie, zapewniajac przy tym pare zwyciestw blazers. 

To ma te 20min. w rotacji, czy nie? 🤨

24 minuty temu, ignazz napisał:

proszę o uznanie reklamacji i potwierdzenie minut Nassira Little. Moim zdaniem mógł grać a brak minut to wynik promo Melo. Wpis podkręcone kolano to moim zdaniem fejk dla Silvera. On nagle wyszedł w garbige time i walnął 30 punktów.

  • Nassir Little won't play against the Warriors on Friday due to health and safety protocols.

    “For me, I was on the worst part of the spectrum, the hard end of the disease,” Little said. “I didn’t have to go to the hospital or be on a ventilator, but I went through it bad. It hit me really bad. For about seven to 10 days, I was just really miserable.” Little registered his first negative test on Dec. 22 after battling covid for a couple weeks. And while he's out Friday night, his return is near. Derrick Jones Jr., Carmelo Anthony and Rodney Hood should be in line for minutes against the Dubs.

    SOURCE: The Athletic
    Jan 1, 2021, 4:07 PM ET
     
     

    Nassir Little (COVID-protocol) is available to play on Sunday against the Warriors.

    Little hasn't played a game this season after testing positive for COVID-19, which kept him sick for weeks. He didn't register his first negative test until Dec. 22. Hopefully Little comes back healthy, but for now, he isn't expected to be a big contributor.  

    Jan 3, 2021, 8:13 PM ET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cvbe napisał:

Czy bilanse w arkuszu będzie się dało samemu uzupełnić, czy trzeba tutaj w formatce wrzucać?

Nie będzie się dało samemu. Korzystajcie z szablonu.

Będę sam wszystko z palucha przepisywał bo i tak są formuły u każdego do poprawy gdyż dolicza bilans dany samemu sobie do średniej, a tak być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wykupilbym Andre Drummonda a on by podpisał gdziekolwiek to czy oszczędzam kwotę kontraktu oferenta?

co wtedy się dzieje?

idzie głosowanie gdzie za minimum czy najpierw oferty?

Jest u nas w ogóle instytucja negocjacji buy out czy z automatu tylko wykreślany i dead money?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Jezeli wykupilbym Andre Drummonda a on by podpisał gdziekolwiek to czy oszczędzam kwotę kontraktu oferenta?

co wtedy się dzieje?

idzie głosowanie gdzie za minimum czy najpierw oferty?

Jest u nas w ogóle instytucja negocjacji buy out czy z automatu tylko wykreślany i dead money?

10.41. Buyout. Gdy drużyna X zwolni zawodnika w trakcie sezonu, a ten zostanie podpisany przed końcem sezonu przez inną organizację, uznajemy to za buyout. W takim przypadku uznajemy, że drużyna X płaci zawodnikowi wysokość jego kontraktu pomniejszoną o nową umowę, ale o nie więcej niż 20% rozwiązanej umowy.

Przykładowo X zwalniają gracza UIO z ostatniego roku umowy 25 mln. UIO otrzymuje ofertę od Y o wysokości 3 mln. W księgach na koniec sezonu X wypłacają zawodnikowi UIO 22 mln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.