Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, człowiek...morza napisał:

fatalna, wbrew logice decyzja, która obraza inteligencje uczestnikow tej gry

Daruj sobie personalne wycieczki do uczestników gry. Zamiast uszanować zdanie większości ogółu to jak zwykle CM Einsteinem ze 190 IQ, klękajcie narody i wszyscy go słuchajcie. Jesteś nudny jak flaki z olejem.

31 minut temu, january napisał:

Nom, ale z tym przedłużaniem o 48h od każdej ostatniej oferty dla waivera to coś Wam tutaj grubo nie wyszło, przemyślcie tu ulepszenie na przyszłość.

Tutaj ja mogłem popłynąć bo nigdy ani nie brałem udziału w waivers, ani tego nie organizowałem więc po prostu zrobiłem to na czuja. Możesz mi przypomnieć jak było w latach poprzednich. a od T2 będzie jak należy.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Rozumiem, że jeśli Regis zdjął Guya z waivers to mi się w dead money liczy tylko jego 1 trymestr tego sezonu?

Nie, Guya zwolniłeś w środę, a Regis zaproponował mu kontrakt w niedzielę - minęły ponad 4 doby (chyba tylko do 48h by go przejął); Po sezonie January odejmie pewnie 20% kontraktu Guya od Twojego salary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Nie, Guya zwolniłeś w środę, a Regis zaproponował mu kontrakt w niedzielę - minęły ponad 4 doby (chyba tylko do 48h by go przejął); Po sezonie January odejmie pewnie 20% kontraktu Guya od Twojego salary. 

Aaa to szkoda. Ale 20% to zawsze coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Nie, Guya zwolniłeś w środę, a Regis zaproponował mu kontrakt w niedzielę - minęły ponad 4 doby (chyba tylko do 48h by go przejął); Po sezonie January odejmie pewnie 20% kontraktu Guya od Twojego salary. 

To ja mam pytanie w takim razie bo teoretycznie Eld mi powiedział właśnie o tych 20% z salary - ale skoro Shevcu zgarnął Obiesie zanim minęły 48h to nie powinien w takim razie w całości zejść z salary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

To ja mam pytanie w takim razie bo teoretycznie Eld mi powiedział właśnie o tych 20% z salary - ale skoro Shevcu zgarnął Obiesie zanim minęły 48h to nie powinien w takim razie w całości zejść z salary?

Dokładnie tak się stało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szulim napisał:

okey, no to @Eld co to za wprowadzanie mnie w błąd? :D 

Nie ma za co.

A tak na serio to w sprawach finansowych, wyjątków i odcinania kasy z payrollu zapraszam w pierwszej kolejności do @Alonzo i @january oraz @MarcusCamby. Ja mam dość zabawy z arkuszem, modowaniem i z kilkoma innymi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Teraz, Braveheart22 napisał:

Panowie Radni, dobrze rozumiem, że jak Teague, który został zwolniony przez rl Orlando, do 9 kwietnia nie znajdzie nowego zespołu to nie będę mógł z niego korzystać w beGM i będzie wykreślony w arkuszu? 

Korzystać będziesz mógł, tylko zależy jak Ci ktoś go policzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Braveheart22 napisał:

Panowie Radni, dobrze rozumiem, że jak Teague, który został zwolniony przez rl Orlando, do 9 kwietnia nie znajdzie nowego zespołu to nie będę mógł z niego korzystać w beGM i będzie wykreślony w arkuszu? 

Nie gra w RL = nie gra u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.