Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, january napisał:

Jak to u nas jest z two-way RFA (case McLaughlina z RL NBA)? Jak nie klepną umowy to są po QO znowu two-way?

To zależy od tego który to będzie sezon u nas.

 

9 minut temu, karpik napisał:

Do kiedy można podpisywać FAs?

Do Niedzieli do godziny 23:59 ( nie wykluczamy przedłużenia tego terminu ).

Jeśli chodzi natomiast o oferty dla graczy którzy już jakieś otrzymali ( KCP na przykład ) to należy ją złożyć nie później niż 48h od ostatniej oferty ale maksymalnie do jutra ( Niedziela ) do godziny 23:59. Od Poniedziałku będzie głosowanie na KCP ( i ewentualnie innych ).

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Do Niedzieli do godziny 23:59 ( nie wykluczamy przedłużenia tego terminu ).

Sugerowałbym od razu przełożenie tego deadline na poniedziałek. Przykładowo ktoś może intensywnie próbować jutro wymienić kogoś, a jeśli mu się nie uda, to go zwolni w poniedziałek. Wtedy dość logicznym by było, aby móc takiemu waiverowi ofertę. A jeszcze przecież teoretycznie dochodzi możliwość pobrania gracza bezpośrednio z waivers. 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Sugerowałbym od razu przełożenie tego deadline na poniedziałek. Przykładowo ktoś może intensywnie próbować jutro wymienić kogoś, a jeśli mu się nie uda, to go zwolni w poniedziałek. Wtedy dość logicznym by było, aby móc takiemu waiverowi ofertę. A jeszcze przecież teoretycznie dochodzi możliwość pobrania gracza bezpośrednio z waivers. 

Zapewne tak będzie. Nie ma żadnego powodu aby zbędnie poganiać GMów tym bardziej, że to ostatnie okienko transferowe w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę jeszcze jedną kwestię nad którą warto się pochylić - bardzo a bardzo potrzebuję jakiegoś solidnego guarda na 3T - złożyłem ofertę KCP. Nie wiem, czy wygram go w głosowaniu, czy nie, ale jak nie to mam problem i potrzebuje mieć plan B - czyli jeszcze komuś złożyć ofertę. Doświadczenie w BeGM mi podpowiada, ze jak tak zrobię i złożę innemu graczowi na wypadek gdybym nie wygrał KCP, to część GMów zagłosuje na inny team niż mój przy KCP wychodząc z założenia.. że przecież najwyżej trafi do mnie ten drugi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

@Alonzo jeśli teraz oddamy Justiniana (TW) i ta drużyna do której trafi podpisze go to ile mu się będzie wliczać do salary za ten sezon?

Około 0,3mln$ na ten sezon  - kwota minimalnego kontraktu 898 310 podzielone przez 3 z zawyżeniem w górę ewentualnie jak będzie coś po przecinku + TO na następny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Około 0,3mln$ na ten sezon  - kwota minimalnego kontraktu 898 310 podzielone przez 3 z zawyżeniem w górę ewentualnie jak będzie coś po przecinku + TO na następny sezon.

A na przykładzie mojego TW Diakite. 

Teraz mogę go podpisać JW albo po sezonie jest RFA czy po sezonie mogę go podpisać po prostu 1+1 TO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tecu napisał:

A na przykładzie mojego TW Diakite. 

Teraz mogę go podpisać JW albo po sezonie jest RFA czy po sezonie mogę go podpisać po prostu 1+1 TO? 

Teraz na tej samej zasadzie co Qcin, a po sezonie po prostu będzie FA - z tego co mi wiadomo nie wprowadzaliśmy dla graczy 2way (nie licząc tych wybranych przez nas w drafcie) RFA po sezonie. Daj mu lepiej teraz 1+1TO Tecu - w salary będziesz miał niespełna 0,3mln na ten sezon za Diakite i masz czas do rozpoczęcia FA na decyzję co do jego TO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Teraz na tej samej zasadzie co Qcin, a po sezonie po prostu będzie FA - z tego co mi wiadomo nie wprowadzaliśmy dla graczy 2way (nie licząc tych wybranych przez nas w drafcie) RFA po sezonie. Daj mu lepiej teraz 1+1TO Tecu - w salary będziesz miał niespełna 0,3mln na ten sezon za Diakite i masz czas do rozpoczęcia FA na decyzję co do jego TO. 

Dziękuję. Chciałem się tylko dowiedzieć jakie są opcje. Czyli dwuletni TW są RFA a roczni nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Można two-way swoim nie wybranym w drafcie 1+1 TO oferować?

Przecież tak zawsze było - rok temu tak podpisałem Pelle i Silve.

Teraz, Tecu napisał:

Dziękuję. Chciałem się tylko dowiedzieć jakie są opcje. Czyli dwuletni TW są RFA a roczni nie? 

Riller będzie Twoim RFA, bo to Twój gracz wybrany w drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Diakite NIE. 

Możesz dać mu teraz 1+1TO i wtedy jest u Ciebie w przyszłym roku za minimum jak wykorzystasz to TO przed FA. 

Dzięki. Dopytywałam się, bo wcześniej napisałeś, że "z tego co wiesz", więc rozumiem, że teraz to już pewnik. 

Mogę podpisać do końca FA aktualnego, czyli do końca wtorku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Po jednym roku? Od kiedy? O Sumnera się swojego czasu dopytywałeś, a był Twoim 2way przynajmniej 2 jak nie 3 sezony. 

Do trzech lat expiringu każdy jest RFA, póki nie dostanie QO. 

Z Sumnerem chodziło o to, że mógł być dwa razy w karierze RFA, ale dopiero post factum uświadomił mnie Karpik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.