Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Ale odpowiedź jest wyjątkowo prosta i wiąże się bezpośrednio z dwoma rzeczami. Jedna to CBA, a druga to ciśnięcie beki przez niektórych GMów, że poprzednie okno waivers ciągło się jak 'Moda na sukces'.

Zgodnie z CBA zwolniony zawodnik jest 48h na liście waivers. Oznacza to nic innego jak to, że jakiś inny klub może przejąć jego kontrakt W CAŁOŚCI. Po 48h zawodnik staje się UFA i dzięki temu właśnie możecie dać 1/3 z 1-year minimum.

Zdecydujcie się co chcecie bo tak źle i tak niedobrze. Rada specjalnie ustawiła deadline na zwolnienie i deadline na składanie ofert cleared waiversom aby znów nie czytać, że: 'ciągnie się to jak guma w majtach i czy rada ma zamiar coś z tym zrobić'. 

Już pomijam fakt, że o terminach jesteście informowani na bieżąco i z dużym wyprzedzeniem co widać choć by po tym, że jeszcze T2 nie zamknęliśmy, a ja już wrzucam terminy na zamknięcie T3. Wiedza taka umożliwia Wam skarżyć się na daty 'przed' wszystkim ale widać, że i to nie pasi i ponarzekać 'po' paru z Was po prostu musi.

Jeszcze dodam, że informowałem o tym, że można zwalniać graczy przynajmniej na tydzień przed rozpoczęciem opisów ( lol ), czyli...jakieś 3 tygodnie temu. I zgadnijcie ilu graczy wtedy zostało zwolnionych? 0, zero, null, none. A teraz nagle płacz, że jak to nie można zwalniać?! 

Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Dla mnie to było dość istotne, bo brakowało Socie koło 100k żeby zejść z podatku, miałem zwolnić Greena (a wiem ze był na niego chętny) i jakby został pobrany to by numidyjskiej z salary te roznice- przecież nawet w odpowiedzi do Ciebie jak zamierzam zejść z luxury w poniedziałek to napisałem, ze nie wiedziałem ze nie można już zwalniać graczy 

W dniu 19.04.2021 o 14:28, Qcin_69 napisał:

Srak właśnie bo nie można graczy zwalniać xD także No nic, zabrakło niewiele :) zdarza się :) dalej Sota główny faworyt do tytułu wiec jakoś te 100k przebolejemy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Proponowałbym wprowadzenie IV okienka,

na ostatni dzień, zgodnie z terminarzem nba, w ktorym mozna sciagnac i zwolnic ewentualnie zawodnika.

 

A kiedy zgodnie z terminarzem NBA jest ostatni dzień do ściągnięcia graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no 10-dniowy, ale domniemywam, ze to oznaca ze moga takze podpisac normalny czy go przekonwerotwac

No u nas nie ma 10-dniowych kontraktów, a z nowymi kontraktami można się było zgłaszać do zawodników i ich agentów do wczoraj co poniekąd można traktować jako IV okienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

No u nas nie ma 10-dniowych kontraktów, a z nowymi kontraktami można się było zgłaszać do zawodników i ich agentów do wczoraj co poniekąd można traktować jako IV okienko.

ostatni dzień RS jest dniem w ktorym mozna podpisac free-agenta.

 

Powinniśmy tu wprowadzić jakas mozliwosc, nei wiem czy ostatniego dnia rs, czy w trakcie, np na 2 tygodnie przed koncem.

bo fakt jest taki,z e na 1/3 sezonu przed koncem nie mozesz juz podpisywac kontraktow.

to ejst ogromna czesc sezonu. w tym czasie moga trafiac sie kontuzje, ktore totalnie krzyzuja plany a ty nie masz jak zareagowac

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ostatni dzień RS jest dniem w ktorym mozna podpisac free-agenta.

 

Powinniśmy tu wprowadzić jakas mozliwosc, nei wiem czy ostatniego dnia rs, czy w trakcie.

bo fakt jest taki,z e na 1/3 sezonu przed koncem nie mozesz juz podpisywac kontraktow.

to ejst ogromna czesc sezonu. w tym czasie moga trafiac sie kontuzje, ktore totalnie krzyzuja plany a ty nie masz jak zareagowac

 

W dniu 28.12.2020 o 22:46, Eld napisał:

 

  • 9 Kwietnia - ostatni dzień, kiedy gracz może być zwolniony aby mógł zagrać w playoffach.

 

Powyższe zgodne z RL NBA więc jak chcesz możemy wprowadzić podpisywanie po tej dacie ale i tak nie będzie mógł zagrać w PO.

Czy jeszcze jakieś pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

 

Powyższe zgodne z RL NBA więc jak chcesz możemy wprowadzić podpisywanie po tej dacie ale i tak nie będzie mógł zagrać w PO.

Czy jeszcze jakieś pytania?

ok, to sie dotyczy gracz wolnionego.

ale na przykaldzie gibsona, on nie byl zwolniony, wiec w praktyce moglby zostac zatrudniony ostatniego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ok, to sie dotyczy gracz wolnionego.

ale na przykaldzie gibsona, on nie byl zwolniony, wiec w praktyce moglby zostac zatrudniony ostatniego dnia.

Nie ma pola na zmiany w tym RS. W przyszłym coś się pomyśli aby było jak najbardziej zgodne z RL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.