Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, karpik napisał:

mogłem użyć tego tricku do pospisania White?

btw mega lipnie się prowadzi team z clowncinem, miał właśnie tym się zajmować, a mało co ogarnia i wali na prawo i lewo kontraktami nie opartymi na CBA, a własne widzi mi się.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac napisał:

mogłem użyć tego tricku do pospisania White?

btw mega lipnie się prowadzi team z clowncinem, miał właśnie tym się zajmować, a mało co ogarnia i wali na prawo i lewo kontraktami nie opatymi na CBA a własne widzi mi się.

 

Na wniosek GMa Rada może się tym problemem zająć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

Na wniosek GMa Rada może się tym problemem zająć :).

Przecież ta zasada się odnosi do graczy, którzy po drugim roku zostają RFA, a w przypadku DW została podjęta opcja zespołu na trzeci rok. Sota składała mu extension, a to już co innego. Imho, nie ma nawet tego co rozpatrywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Przecież ta zasada się odnosi do graczy, którzy po drugim roku zostają RFA, a w przypadku DW została podjęta opcja zespołu na trzeci rok. Sota składała mu extension, a to już co innego. Imho, nie ma nawet tego co rozpatrywać :)

czyli z tą opcją zespołu jakiego miałby maksa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

mogłem użyć tego tricku do pospisania White?

btw mega lipnie się prowadzi team z clowncinem, miał właśnie tym się zajmować, a mało co ogarnia i wali na prawo i lewo kontraktami nie opartymi na CBA, a własne widzi mi się.

 

Weź bo Cię zwolnię :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

czyzby klopoty w raju?

Rychlo sie obudziles z irvingiem.

Ale lepiej pozno niz wcale.

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

Weź bo Cię zwolnię :D 

Wpisane w kulturę Minny :o

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Braveheart22 napisał:

@człowiek...morza

Personal reasons to ma mój KPj. W przypadku KI to nawet nie wypada ludziom mydlić oczu, bo już każdy widział jak błaznuje. AD podobno mega wk*rwiony na ten cyrk :P

 

15 minut temu, Braveheart22 napisał:

Czemu Irving ma składać TR, jeśli może pajacować,

Składam oficjalny wniosek do Rady ( @MarcusCamby) o ukaranie Gm'a Clippers @Braveheart22 i tym samym organizacji Los Angeles Clippers karą finansową i odebraniem picku w 1 rundzie. Ten parszywiec bezczelnie obraża zawodnika innej organizacji, przez co rozumiem Kyriego Irvinga, pracownika New York Knicks, nie mając przy tym do tego żadnych podstaw ani dowodów. Powyższe wprost wyczerpuje znamiona wręcz przestępstw, jakimi zgodnie z obowiązującymi przepisami są zniewaga oraz zniesławienie.

Żywię głęboką nadzieję na profesjonalne podejście do sprawy przez Radę i jej niezwłoczne rozwiązanie.

Z wyrazami szacunku,

Wasz Goat
GM Knicks Czlowiek..Morza

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

 

Składam oficjalny wniosek do Rady ( @MarcusCamby) o ukaranie Gm'a Clippers @Braveheart22 i tym samym organizacji Los Angeles Clippers karą finansową i odebraniem picku w 1 rundzie. Ten parszywiec bezczelnie obraża zawodnika innej organizacji, przez co rozumiem Kyriego Irvinga, pracownika New York Knicks, nie mając przy tym do tego żadnych podstaw ani dowodów. Powyższe wprost wyczerpuje znamiona wręcz przestępstw, jakimi zgodnie z obowiązującymi przepisami są zniewaga oraz zniesławienie.

Żywię głęboką nadzieję na profesjonalne podejście do sprawy przez Radę i jej niezwłoczne rozwiązanie.

Z wyrazami szacunku,

Wasz Goat
GM Knicks Czlowiek..Morza

 

+1

Osobiście poszedłbym dalej - czego w swojej nieskończonej skromności nasz wybitny wizjoner C_M nie zrobił -  i przekształcił Clippers w filie Knicks, gdzie nasz GOAT mógłby ogrywać chwilowo niechcianych graczy. Tu mógłby zsyłać bez żadnych reperkusji graczy niepotrzebnie blokujących mu salary, a także przebierać i dobierać młodych ogrywanych przez @Braveheart22 graczy i dowolnie dysponować licznymi pickami posiadanymi przez Clippers dla dobra tak wyjątkowej organizacji, jaką są Knicks. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, człowiek...morza napisał:

 

Składam oficjalny wniosek do Rady ( @MarcusCamby) o ukaranie Gm'a Clippers @Braveheart22 i tym samym organizacji Los Angeles Clippers karą finansową i odebraniem picku w 1 rundzie. Ten parszywiec bezczelnie obraża zawodnika innej organizacji, przez co rozumiem Kyriego Irvinga, pracownika New York Knicks, nie mając przy tym do tego żadnych podstaw ani dowodów. Powyższe wprost wyczerpuje znamiona wręcz przestępstw, jakimi zgodnie z obowiązującymi przepisami są zniewaga oraz zniesławienie.

Żywię głęboką nadzieję na profesjonalne podejście do sprawy przez Radę i jej niezwłoczne rozwiązanie.

Z wyrazami szacunku,

Wasz Goat
GM Knicks Czlowiek..Morza

 

 

59 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Kyrie przysłał Ci chociaż zdjęcie tortu z urodzin siostry, czy jesteś tak przez niego szanowany jak Steve Nash: czyli gówno wiesz, bo jesteś za krótki żeby Ci się spowiadał? :)  

 

Na szerokim kadrze nie widać nigdzie CMa, a zdjęcie ( filmik ) z tego jak wyglądał tort jak widać musiałem ja sam poszukać samozwańczemu GOATowi.

Co do wniosku - nie zwykło się karać ludzi za mówienie prawdy. Można było by to inaczej w słowa ubrać co oczywiste, gdzie zamiast słowa "pajacować" można napisać "szkodzi interesowi ligi" i też będzie pasowało. Nie spodziewał bym się jakichkolwiek konsekwencji dla Clippers, natomiast dla Knicks za popieranie tego typu postępowań zawodników - a i owszem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

 

 

Co do wniosku - nie zwykło się karać ludzi za mówienie prawdy. Można było by to inaczej w słowa ubrać co oczywiste, gdzie zamiast słowa "pajacować" można napisać "szkodzi interesowi ligi" i też będzie pasowało. Nie spodziewał bym się jakichkolwiek konsekwencji dla Clippers, natomiast dla Knicks za popieranie tego typu postępowań zawodników - a iowszem. 

 

ja tam widze tylko rodzine i ponizej 15 osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
54 minuty temu, january napisał:

Będzie kiedyś podany jakiś wstępny harmonogram (okienka FA i transferowe, bilanse)?

Prowadzimy na ten temat dyskusję już od jakiegoś czasu, jednocześnie obserwując intensywnie co się w RL dzieje. Naturalnie harmonogram będzie podany tylko na T1.

Jeszcze trochę cierpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, cvbe napisał:

Jak wygląda teraz podpisywanie FAsów pomiędzy trymestrami?

Czekasz jak wszyscy na okienko transferowe które będzie po opisach i głosowaniu na bilanse. Wtedy możesz składać propozycje kontraktu w waivers wire. Jeśli nikt w ciągu 48h nie zgłosi się po tego samego zawodnika - jest Twój. Jeśli jeszcze się ktoś zgłosi - będzie szybkie głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Czekasz jak wszyscy na okienko transferowe które będzie po opisach i głosowaniu na bilanse. Wtedy możesz składać propozycje kontraktu w waivers wire. Jeśli nikt w ciągu 48h nie zgłosi się po tego samego zawodnika - jest Twój. Jeśli jeszcze się ktoś zgłosi - będzie szybkie głosowanie.

A muszę najpierw kogoś zwolnić, żeby zgłosić ofertę czy dopiero jak gracz mnie wybierze to mogę to zrobić? Wiem, że dużo logiczniejsza jest ta druga opcja ale wolę dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

A muszę najpierw kogoś zwolnić, żeby zgłosić ofertę czy dopiero jak gracz mnie wybierze to mogę to zrobić? Wiem, że dużo logiczniejsza jest ta druga opcja ale wolę dopytać.

Musisz mieć wolny spot. Nie możesz wystartować po zawodnika mając 15 graczy w roosterze. Zwolniony będzie Ci się liczył do dead money, natomiast nowozatrudniony jeśli dasz mu 1y/min to będzie liczone 2/3 jego nominalnego wynagrodzenia do Twojego payrollu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Musisz mieć wolny spot. Nie możesz wystartować po zawodnika mając 15 graczy w roosterze. Zwolniony będzie Ci się liczył do dead money, natomiast nowozatrudniony jeśli dasz mu 1y/min to będzie liczone 2/3 jego nominalnego wynagrodzenia do Twojego payrollu.

Hmm no trochę to bez sensu, ale trudno, przeżyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Hmm no trochę to bez sensu, ale trudno, przeżyję :)

Właśnie, że z sensem. Cwaniackie zagranie by to było, że masz 15 graczy a Ty i dajmy na to Thunder startujecie po tego samego gracza. Obaj powinniśmy kogoś zwolnić wg. zasad, a nie, że zwolnimy jak gracza wygramy. Startujesz? Ryzykujesz. W RL NBA nie możesz mieć 16 graczy na normalnych umowach jeśli to nie jest offseason. Two-way się do tego nie wlicza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.